Treść opublikowana przez radio22
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
Kurde Vredestein to marka premium a tu takie coś
-
Dokładka S-line B6 przód
Hehe zapodali fotkę z GETEM Kurde nawet robią już podróbki dokładek S-line Jestem ciekaw jak to się ma do oryginału
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Spoko
-
Dokładka S-line B6 przód
Dawid gdzie tak tanio latają kratki ??Ostatnio kupiłem ale nowe i 600 pln-ów jestem lżejszy :facepalm: Mowimy o kratkach w halo oraz srodkowa w zderzaku. W sumie można wstawić srodkową z c5 i uzywki w halogeny po 70 pln-ów Pewnie chodzi mu tylko o te boczne kratki plaster miodu środkowa kratka s-line używka to koszt 300-350zł a nowa 440zł W sumie nie przepłaciłeś jak dałeś za 3 kratki 600zł I wszystko jasne Ale znaleźć uzywki to też jest sztuka a jeszcze w ładnym stanie No dokładnie w większości przypadków kratki są dojechane i nie raz lepiej dodać trochę więcej i kupić nowe z ASO
-
Dokładka S-line B6 przód
Dawid gdzie tak tanio latają kratki ??Ostatnio kupiłem ale nowe i 600 pln-ów jestem lżejszy :facepalm: Mowimy o kratkach w halo oraz srodkowa w zderzaku. W sumie można wstawić srodkową z c5 i uzywki w halogeny po 70 pln-ów Pewnie chodzi mu tylko o te boczne kratki plaster miodu środkowa kratka s-line używka to koszt 300-350zł a nowa 440zł W sumie nie przepłaciłeś jak dałeś za 3 kratki 600zł
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Wszystko ładnie tylko wymień lampy tylne na ori i wyrzuć tą nie ori antenę (rekina) z dachu po za tym bajka
-
Dokładka S-line B6 przód
Dokładnie takie graty się rozchodzą expresowo
-
Dokładka S-line B6 przód
Jeśli dobry lakiernik to na pewno sobie poradzi z dopasowaniem pod kolor progów W GETEM masz najniższe ceny nowych oryginalnych części do audi także cena jest dobra za dokładkę. Jeśli chodzi o używki to szukaj a znajdziesz nowej raczej nie opłaca się brać trochę cena razi
-
Dokładka S-line B6 przód
Super, dzięki wielkie ! A jesteś mi w stanie powiedzieć, czy z ASO nowa tak wygląda ? http://man-diesel.users.photofile.ru/photo/man-diesel/3725690/xlarge/84387298.jpgChodzi mi o kolor Bo chciałbym kupić w kolorze szarych progów jakie wychodziły od 2001-2003. Czy i tak i tak trzeba malować pod kolor progów ? Proszę bardzo tu masz dokładkę w szarym podkładzie http://www.getem.pl/sklep/towar.1727.spoiler.przedni.audi.s-line.a4.8e0807110bgru.html
-
Dokładka S-line B6 przód
Proszę bardzo numer dokładki S-line 8E0807110B
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Ładna maszynka w pakiecie S-line
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Myślę nad kupnem listew progowych lakierowanych do malowania koszt nie jest duży 100zł za 2 sztuki plus malowanie ale mam większą pewność że będzie się lakier trzymał na tych lakierowanych listwach progowych. Jeśli chodzi o szare dokładki zderzaków to i tak nie będę się z tym bawił bo i tak wlatują nowe zderzaki z dokładkami w kolorze
-
Jaka chemia lub kwas do umycia felg aluminiowych
Kup sobie TENZI ALUX jest tani i dobrze doczyszcza felgi z osadu sam takiego używam i polecam.
-
100zł miej za nowe opony !
Też mam taki kupon 100zł na opony ale raczej go nie wykorzystam może ktoś coś
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Też jestem przed dylematem co zrobić z tymi dolnymi dokładkami plastikowymi czy malować je pod kolor czy kupić używane dokładki lakierowane do malowania Byłem ostatnio u lakiernika i powiedział że nie nie da rady pomalować tych plastikowych dokładek bo farba nie będzie trzymać
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Na allegro. Model Valeo identyczny z ori ASO - jedyna różnica to taka, że mają ordynarny, biały napis valeo, którego oryginał nie posiada. Dokładnie tak jest
-
pielęgnacja felg, usuniecie kleju po odwaznikach
Zgadza się mało tego ostatnio zamówiłem ori lotkę do avanta i pozostała na niej stara taśma akrylowa którą niczym nie mogłem usunąć po użyciu krążka gumowego do wiertarki wszystko pięknie zeszło. Tego krążka można także używać na powierzchni elementów lakierowanych gdyby ktoś miał do usunięcia resztki kleju po emblematach na klapie tylnej
-
Polecane opony letnie
Ja teraz założyłem pirelli P7 235/45.17 na lato i auto jedzie jak po szynach szczerze polecam te oponki
-
Grill/Atrapa - Co sądzicie o zamiennikach?
Zgadzam się tylko ori
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
No dokładnie znaleźć takiego ori S-lina i jeszcze z Recaro i zadbany egzemplarz to jak igła w stogu siana Na pewno będę obserwował ten wątek bo zacny egzemplarz i co ważne w ori S-line a nie jakiś ulep
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Dokładnie wrzuć jakieś fotki środka i tych recarosów
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Kolego piękną sztukę trafiłeś w s-line graty zakupu
-
czy była wersja a4 b6 avant ze starym tyłem i dużą mordą? 2005r?
Nie było ORI takiej wersji
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja mam u siebie Valeo model silencio XTRM VM302
-
Zapuszczona felga klockami - nic nie pomaga!
Użyj TENZI ALUX powinien sobie spokojnie poradzić z tym osadem. Ja swoje felgi czyściłem TENZI i pięknie czyści