Treść opublikowana przez machu85
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Motor miażdży, reszta też nie odstaje, nie wiem czy jest tu jeszcze co poprawiać
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Gratuluję modów, nie żebym się czepiał, ale kolorowy FIS by się przydał, pewnie to tylko kwestia czasu:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kombi robi robotę!! na sedana to się tylko fajnie patrzy, nic więcej.. Gratki za tego lepszego diesla w quattro, pozdrawiam znależć 1,9 w Q i S, piekielnie ciężka sprawa..
-
B6 zmiana biegów w kierownicy.
Podłączam się do pytania, orientował się ktoś czy da radę to zmontować?
-
Rozbieranie kierownicy S line Multi + łopatki
może trochę poza tematem ale czy kombinował ktoś z łopatkami do tiptronica, czy wychodziła taka opcja chociaż? A może da się łopatki dołożyć?
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja u siebie w tłoczku wywierciłem małą dziurkę wiertłem 2mm, tłoczek chodzi lżej, po problemie..
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Pytałem ze 2tyg temu w Inter-Welm Bielsko-Biała o ten rygiel ori, coś koło 15zł wołają za niego..
-
S-line sprężyny
komplet z grupy 1BE/1BV przód: niebieski biały zielony zielony to 8E0 411 105 CH indeks wagowy 9 tył: niebieski zielony zielony to 8E0 511 115 DN (FN) indeks wagowy 12 teraz musisz obczaić kolory na swoich sprężynach i ich indeks wagowy
-
audi a4 b6 3.0 V6 ASN filtr paliwa
Patrzyłem teraz do Etki, wg foto filtr znajduje się gdzieś niedaleko baku, więc domniemam że pod autem, daj znać jak znajdziesz bo też powinienem wymienić, pozdrawiam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
witam kolegów z najbliższej okolicy, widzę że organizacja spotów działa prawidłowo, może też bym się pojawił obgadać parę rzeczy, w przyszłym tygodniu nie dam rady bo do pracy na 18, ale tydzień później bardzo chętnie. Takie pytanie na początek: ma może ktoś chwytaki do wyciągnięcia RNS-D? bo chyba laser mam do wyczyszczenia. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Niedawno kupiłem drugie autko, jak w temacie, już od kilku dni zerkam tutaj w różnych sprawach, więc pora się przywitać. Jak dopisze pogoda to porobię fotki auta i opiszę go dokładniej. Wcześniej jeździłem Golfem4 AJM @160KM/380Nm, więc następne nie może jeździć gorzej. Teraz golfa ujeżdżać będzie moja narzeczona, a ja zajmę się Audi. Pozdrawiam, przyczepności