Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Myśle ze warto poinformować audi , żeby wprowadzili do systemu ViN skradzionego auta . ostatnio gościu przyjechał do pewnego ASO w łodzi i bo mu nie chodził aktywny tempomat i cos jeszcze . Po połączeniu online z centralą okazało się ze nie da sie zakodować tych sterowników . Po pewnym czasie do pana zapkała policja i bo wyszło że dwa sterowniki czy jakieś tam części pochodzą z dwóch a6 zajumanych wcześniej na terenie niemiec.
  2. dodam jeszcze że auto może stac na jakims nowym osiedlu gdzie ludzie sie nie znaja, lub na odludziu . Złodzieje nie bawia sie juz w dziuple , zostawiaja auto na takich osiedlach i po 3 dniach jak ucichnie wracaja po takie auto na luzie i jada gdzie chca .
  3. panowie wkładajcie do swoich audiczek zabezpieczenia samoróbki . Powiem wam że ostatno ruszyła sie kradzież audi i grupy VW, chyb jest jakaś nowa grupa która sie wyspecjalizowała w audi i grupie VW . U nas w mieście w ciągu ostatnich 3 tygodni poszły 3 sztuki a4 , bora .
  4. teraz pozostaje przegladac allegro za częściami może rozpoznasz coś , albo całe auto będzie do sprzedania z przeszczepionym polem numerycznym . Szkada bo furka była dopieszczona na maxa:facepalm:
  5. no to teraz zostaje wsadzenie gtb22 powiem ci że jest przepaść między Caha a GTB22
  6. dzieki dzisiaj odebrałem auto , zacnie jedzie . dół jest delikatnie słabszy niż miałem na CAHA (ale to jest przecież jeszcze przed korektą). Od 2200 turbina ciągnie do 5000 jak szalona . Pozostało jeszcze dokończyć wydech i jazda na korekte. Odczucia są takie że auto dużo lepiej jedzie niż na CAHA:naughty: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- <br /><br /> Tak wygląda poczatek wydechu
  7. to dawaj z tą mocą bo moje gtb już wsadzone i mechanik robił dzisiaj jazde próbną na 17 felgach na 4 biegu traci trakcje i to jeszcze przed korektą . Autko bardzo ładne ale jak zrobisz pakiet moc to juz bedzie malina
  8. zobaczymy na ile pompki pozwolą , fajne jest w tej turbinie ze jedzie do 5 tyś obecna do 4200.
  9. mam nadzieje ze 2 na przedzie bedzie bezdymnie tak jak u mnie. silnik mam troche inny ale reszta była taka jak u ciebie czyli CAHA i ic od 3.0 tdi. teraz wkładam gtb2260vk siedzi już IC od 3.0 tdi biturbo , dzisiaj składany jest wydech <br /><br /> z braku czasu bedzie zrobiony narazie do połowy rura 3 cale od samej turbiny. Sorki za zaśmiecenie
  10. strojenie pewnie po nowym roku . teraz planujemy zrobić wydech do połowy zeby auto wyjechało a jak sie wyrobią z tymi 3.0 to trzeba bedzie dalej pociągnąć. W tej chwili od turbiny idzie 3 cale , a d połowy jak sie rozchodzi na dwa bedzie 2,5 cala . Dokładnie za te 3.0 tdi to troche sianka zgarną w porównaniu do mojej:grin:
  11. jeszcze wydech został do dokonczenia i poskrecac na gotowo. Czasowo mechanior nie wyrabia . mają dwie 3.0 tdi z uwalonymi silnikami i dlatego troche schodzi moje jest robione z doskoku:facepalm:
  12. a nie dało sie niutona pociągnąc bardzij płasko ??
  13. ty to zacznij coś modzic w aucie a nie serją cały czas jeździsz
  14. to naprawiaj IC i jedz sprawdzic co wyjdzie
  15. może masz racje na brd miał 211KM a po zmianie na caha wyszlo 216KM
  16. ale ta turbina co wkleiłem zdjecie ma taki ogranicznik oryginalnie czytaj fabrycznie , z regulacją nie będzie problemu .
  17. ciężko wytłumaczyć, ale jeden z pomysłów to zrobic ogranicznik przy gruszce coś takiego jak na zdjęciu <br /><br /> ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- ogranicznik można rozwiązać w inny sposob
  18. mam pomysł juz na ogranicznik ale musze zobaczyć turbo live na oczy . turbina nie jest zniszczona, tylko jest zniszczone miejsce gdzie wszyscy robią ogranicznik. co do BRD to kolega Jaro4444 w swoim audi miał 216KM ale fakt on mial taki setup w 2.0 tdi. Gratuluje wyniku . Fajnie że kolejne osoby ogarniają na wysokim poziomie nasze silniczki:kox: moment masz za***isty ja na obecnym setapie mam tylko 405 NM. SZACUN
  19. Turbine przerabiała ta firma TRANS-TURBO REGENERACJA dokładnie odcięty kawałek jest niezbedny do zamontowania ogranicznika . w obecnej sytuacji musze z moim mechanikiem wymyśleć jakis patent na ogranicznik. Turbina miała być tak przerobiona żeby ja zamontować p&p do mojego silnika . Jak sie okazało tak nie było . nie polecam. Moze regenerować potrafia ale za przerabianie gtb nie powinni sie brać
  20. możesz jeszcze glinką potraktować na koniec. najładniejsze felgi fabryczne do a4 b8 szkoda ze nie ma takich 19 lub 20:kox:
  21. no to szybko rób te 2 tyś zmieniaj olej i zobaczymy co tam wyjdzie :naughty:
  22. Kilka TDI na GTB2260vk oraz GTB1756VK - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 08:22 ---------- Witam długo sie nie odzywałem w swoim temacie . Od wczoraj próbowaliśmy wsadzić przerobione GTB22 do mojej A6 . Niestety jak pisali fachowcy z forum zostało źle przerobione i gruszka szła nad podłużnicą co uniemożliwiało wsdzenie filtra powietrza. Dzisiaj dzięki pomocy Piotrka (Juby_p) znależliśmy błędy i teraz czas na poprawienie nieudanej przeróbki . Wielkie dzieki Piotrek za pomoc . na bieżąco bede informował o pracach Zapomniałem dodać że turbina miała być przerobiona na 2.0 tdi wzdłuznie , niestety "fachowiec" złożył mi na kolektor od 1.9 tdi , mimo że w dzień wysyłki dzwoniłem do niego i jeszcze raz informowałem że ma to byc do 2.0 . Nie polecam tej firmy jeśli chodzi o przerobienie na podciśnienie. gdyby nie to że auto mam rozebrane to bym mu to odesłał w piz... i żądał zwrotu kasy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.