Treść opublikowana przez peter22
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
plastik dip jest juz tak popularny ze kto wie moze sie pryśnie na czarny mat:naughty:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzisiaj odebrałem auto , zderzak , gril RS , IC 3.0 Biturbo założone . wydaje mi sie tylko ze lakiernik dał ciała bo jest minimalnie ciemniejszy, jak cos to bedzie malował jeszcze raz. teraz troche fotek z montażu nowego IC otwory wyciete w belce są na czujniki <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> a teraz pare zdjec tak na szybko robione <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ale był na gt 22 a nie na gtb22 , niech wsadza wyobaczymy co wyjdzie
-
Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r
super autko , dobrze ze zmieniłes felgi bo tamte były lipne . czerwonydach i fotele to chyba rarytas mało jest w tym kolorze :kox:
-
[ALL B5] Audi S4
ładną masz ta Audiczke:kox::kox:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Nie mam , będę jeździł bez tablicy
-
[b8 caga] 143 km
piekna sztuka , jak zrealizujesz swoje plany to już będzie :kox:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
z tego co pisza na innych forach to dopiero powyzej 260 KM mogą być problemy z pekającymi głowicami do 260 KM jest wszystko ok. ---------- Post dopisany 30-08-2012 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 19:39 ---------- dzisiaj doszła ostatnia rzecz do kompletnego przodu <br /><br /> niestety znaczek zostanie bo ktos go przykleił (pewnie kilka razy mu ukradli )
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
no to czekamy co tam wyjdzie:naughty:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
a jak sie zachowuje takie zawieszenie przy bardziej sportowej (dynamicznej na zakrętach) jeździe???
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
fajnie wyszło. ile cali mają rury, na srodku masz tłumnik środkowy czy to jest jakis katalizator??? jakie koszta takiego wydechu jesli można wiedzieć , moze być PW.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
poi programie to juz bedzie pocisk:banan:
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
fura super tylko te lampy:kwasny: to powinien byc twój pierwszy mod dzwon do wrclaguny i sie umawiaj na wymiane i bedzie juz wszystko jak trzeba:kox:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
koła sie wydaja takie maleńkie jak by to były 16
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
wieksze zdjecia bo na tych to słabo widac. widac ze xenon dokładany , bo nie widze sprysków . Ktos poszedł na łatwizne ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- powiekszyłem fotke i chyba nie ma nawet xenonów.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
szkoda bo był naprawde ładny. ale nowy nabytek tez ma cos w sobie:kox:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
przeróbek to juz nie bedzie bo obecnie mam wsadzony od Audi a4 b8 3.0 tdi a kolega wyżej pisał ze pasuje P&P tylko z jednej strony skracał 2 cm złączke a mocowania sa takie same ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- obecny IC <br /><br /> <br /><br />
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Tak turbo będzie do sprzedania, miało przejechane 1400km jak je wkładałem było w a5 testowej. Namawiam Konrada żeby wsadzil sobie mój IC i turbo ale jeszcze sie zastanawia, boi sie o dwumas
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
szkoda kasy na pomiar . jak wsadze gtb22 to dopiero pojade na pomiar i korekte . Na forum jest juz takie b8 po zmianie i wyszlo ok 11KM wiecej po samej wymianie
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
na allegro nie znalazłem tanszego , chodziły cały czas po 2300-2400 bez sprysków i czujników ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- o tyl pytałem bo moj stary s-linowy pakiet zderzaków chce wsadzic ojcu ---------- Post dopisany 16-08-2012 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 18:07 ---------- doszła kolejna zabawka IC od 3.0 TDI Biturbo <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Zakupiłem taki IC od 3.0 tdi biturbo czekam na przesyłke:banan:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
2200+50zł przesyłka kompletny:naughty: okazja sie trafiła to kupiłem. Byłem jako pierwszy odwiedzajacy i odrazu kupiłem
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dokładnie tak . lakiernik uciekł mi na wolne bedzie dopiero po 20 -stymwiec zderzaczek poliftowy musi poczekac . z nowosci zmieniam ic z a4 b8 3.0 tdi na bardziej wydajny z a6/a7 3.0 tdi biturbo dzisiaj ma przyjsc paczka:naughty:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
poczytaj folia jest cienka i wszystko na niej widac , jedynie karbon jest gruszy i z pod niego nie widac drobnych ubytków. Mój kolega obkleja auta i to od niego mam takie informacje
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a wiesz ze jak masz jakies odpryski na lakierze to wszystko bedzie widac na folii.