Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. super dzieki za wszystkie odpowiedzi. czyli zmieniam tylko dokładke i bedzie mniej do malowania . Pozdrawiam Mlody sorki za zasmiecenie tematu
  2. nie zrozumiałes ojciec ma audi z 2005 roku i m zwykły pakiet a moje jest z 2007 tez przed liftem i chce mu dac swój s-line przed liftem . i tu moje pytanie czym sie rozni tylni zderzak zwykły od s-line czy tylko dokładką a jesli dokładka nie podejdzie to czy czujniki parkowania ze zwykłego zderzaka podejda do s-line przed liftem
  3. to jesli to prawda to sam dyfuzor zmienie i tyle
  4. Młody mam pytanie do ciebie . Chodzi mi o czujniki w tylnim zderzaku czy ze zwykłego beda pasowały do s-line??? Pytam bo bede mial cały zestaw s-line ze swojego audi i chce go wsadzic do ojca ktory ma zwykłe
  5. wiedziałem ze Młody łopatologicznie wszystko wytłumaczy. Dzieki teraz juz wszystko wiem . Pozdrawiam:wink::wink: ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 20:58 ---------- Dawno sie nic nie działo w temacie . Dzisiaj dorwałem na allegro zderzak s-line z polifta kompletny w dobrych pieniądzach , trzeba bedzie tylko pomalować.
  6. jesli GTB22 wstaje podobnie do CAHA to mi to odpowiada, teraz mam pytanie odnośnie wydeszku , chciałem zrobic 3 calowy ale zostawic dwie puszki ostatnie oryginalne ma to sens???
  7. moze byc to spowodowane wywaleniem kata .
  8. Takie pytanko do ilu wystarcza moje wtryski ? Silnik mam nowy z 2010 roku przebieg 10.000km. Wiadomo ze wydech trzeba zrobić
  9. No to już mi się podoba . Czas szukać zadbana turbawke i dalej modzić
  10. zadałem takie pytanie bo lepiej kupic turbine z nowszego modelu z mniejszym przebiegiem i lepszym potencjałem:naughty:
  11. to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego turbo od 3.0 tdi , jest jakas różnica pomiedzy turbo 233KM a 240KM z nowszego modelu???
  12. No ja jeżdżę [/quote. I jak z dołem pogorszyło się coś ?????? Jak się jeździ????
  13. A jeździ już ktoś na takiej turbo od 3.0 tdi??
  14. panowie takie pytanie , jest jakis projekt z turbina od silnika 3.0 tdi do 2.0 tdi . Zastanawiam sie nad czyms takim bo juz mocy brakuje
  15. peter22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    sporo czasu i roboty wsadzone w to autko. Ile czasu ci to wszystko zajeło
  16. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    cichociemny zapierdalak:banan:
  17. chodzi mi o przedni zderzak , gril na 100% pasuje czujniki podobno tez nie wiem tylko jak z halogenami i samymi spryskami , wiadomo ze zaslepki inne
  18. hej mam pytanie co podpasuje ze starego zderzaka s-line do polifta ???
  19. W sobote golf borykał sie cały czas z problemami nie mógł wystartowac bo odrazu cos go dlawilo na starcie mial moze jeden albo dwa udane starty. Gratuluje super czasu fura koxxxxxxxxxx:kox::kox:
  20. o to widze ze dzisiaj sie troszke lepiej dzialo niz wczoraj:whistling:
  21. witam własnie wszedłem do domu . w Rudnikach straszna lipa b.malo aut i nawet ogladajacych . mam nadzieje ze jutreo bedzie lepiej. Ale ja juz sie nie zecyduje na przyjazd po tym co tam dzisiaj zobaczyłem . Generalnie to nawet nie ma co czyscic auta bo po przejezdzie na docelowe miejsce auto jest po dach w piachu. pare filmików z przejazdu S4 najlepszy czas jaki wykrecil to 12,6 niestety kolega ma slaby czas reakcji i nad tym trzeba troszke popracowac .
  22. bedziemy z Rossim białą esa w rudnikach
  23. jak Rossi bedzie miał wolne w szkole to przyjedziemy jego s4
  24. kolega rossi w s4 tez szuka innego wydechu , bo mówi ze miltek to lipa
  25. to teraz szukaj skrzyni od silnika 170KM caha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.