Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyjrzyj się u mnie gdzie dopiero jest te przetloczenie naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U dawmaga kupisz Oki felgi i takie co będą lewe i prawe tylko kup sobie oems ładniejsze według mnie bo nie mają tego przetloczenia z przodu tylko z tyłu i oponę wkłada się od tyłu felgi a nie od przodu dzięki temu nikt ci nie porysuje rantu naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale akurat te felgi mi się nie widzą już lepiej te.. http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-pasujace-audi-a4-a6-a8-18-i5690355734.html Te są Oki widziałem na żywo tylko jest jeden mały problem nie ma prawych i lewych wiec ramiona z jednej strony pójdą do przodu auta a z drugie będą do tylu auta wiec troszkę nie fajnie.naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio no pięknie jest lecz 18 to opcja max,nie ukrywam ze boli mnie ze bede musial kupic kolo 8jMajac teraz 9 wolałbym zostac na 8,5 taki kompromis,tylko ze te fejki nie sa w takim rozmiarze. Ps. australijska produkcja "pdw" http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6054356735 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Spoko tak wyko wysłałem żebyś wiedział jak to wychodzi przy tego typu wymiarach naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wygląda 19/9.5 et 45 z 3 mm dystansem z przodu jest to samo bez dystansu naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupujesz i zakładasz to co ci się podoba a nie jakie ma wymiary naciepane z GT-I9195
  8. Bry :-) naciepane z GT-I9195
  9. Ja bym wpadł ale musze zostać dziś w donu ze z względu na wczoraj. A kebs chodzi po głowie jak nie wiem. naciepane z GT-I9195
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama gumę kup i wymień juz u siebie też wymieniałem naciepane z GT-I9195
  11. No to nic innego nie pozostaje jak szukać silnika skoro już 2 tłoki no i tak jak mówisz może być pełno rys naciepane z GT-I9195
  12. Trudno i tak już jadę naciepane z GT-I9195
  13. Pretor jeśli mam coś doradzić to zrobił bym tak rozebral bym to żeby być w 100% pewny ze to tłok. I wówczas szukał silnika a jeśli się okaże że to coś innego to wtedy mały remont. Bo to ze nie ma kompresji na jednym nie znaczy ze zaraz tłok szlag trafił. :-) naciepane z GT-I9195
  14. Będzie tak kiery jeszcze bo za 20 minut bym wyjeżdżał ?? naciepane z GT-I9195
  15. Jedzie ktoś z moich okolic. Bo ja nie dam rady mam dziś 2 skrzynie do remontu i musze przysiedziec naciepane z GT-I9195
  16. Ja chyba też :-) naciepane z GT-I9195
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nieźle masakra jakaś naciepane z GT-I9195
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak bym tyle kasowal klientów to bym już jeździł nowa S4 naciepane z GT-I9195
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Płyn plus robota między 100 a 150naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Max 150zl więcej nie przynajmniej u mnie naciepane z GT-I9195
  21. Mówili obniz auto obniz a potem takie rzeczy naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Albo z zamka albo z klamki jeśli masz pakiet światło naciepane z GT-I9195
  23. Uszczelka plus planowanie uszczelniacze na zawrach i prowadzenia zaworow. Obiady zapowietrzony układ chłodzenia ubytek pyłu przez zbiornik. Po odpowietrzeniu po kilku dniach efekt taki ze auto przestaje grzać. naciepane z GT-I9195
  24. Głowica zaczęła puszczać wiec trzeba było zrobić. naciepane z GT-I9195
  25. Bo świeżo po remoncie a poza tym auto jeździ dziennie 100km naciepane z GT-I9195 Znacznie lepiej :-) naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.