Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
A na czym kolega był?Ja wróciłem właśnie z'PlanetySingli' fajna komedia Byłeś w Legnicy? Tak byłem naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sobota nie poszła na marne unikat na pokładzie naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Sobota nie poszła na marne :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ucho 1 wzór jest gites naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Musze poszukać. Bo układ jest szczelny głowica Oki wycieków nie ma a węże nie robią się twarde wiec wszystko wskazuje że jest Oki a jednak nie jest naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany miał kos taki przypadek w aucie ze jak się zatrzymał zaczynalo wiać zimnym a jak się już ruszy to po chwili leci juz ciepłe powietrze. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Będzie będzie ja dziś jadę na kielbache ale nie wiem o której naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hejka ja byłem tydzień temu naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jest w poniedziałek czynny kebab naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tu masz moje auto na 19 et 45 9.5 calanaciepane z GT-I9195
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Będziem również :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Turzol pw z cena ???naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Mogłbyś to szerzej opisać? U mnie mam takie wibracje, które czuć jakby przechodzące od przodu do tyłu, jak wdepnę mocno gaz od gdzieś 2,3 tyś obrotów przy 80km/h i przechodzącą jak przekroczę 3tś obrotów.Taki objaw może dwumas dawać naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym też wpadł ale auto samo się nie zrobi horny zjedz za mnie kebsa. Skrzynia juz na aucie powoli kończę naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
No to rzuć linkiem dla potomnych, jak ogarnę się czasowo to też planuję wykonać te mod Pucek wpadasz do mnie i robimy dobrze wiesz ze ja to już mam 4 lata i wszystko działa naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Oki dzieki za odp pasek mam wszystko mam ale czyba coś złamane bo nie jestem w stanie tego tam wpiąć naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Koledzy ktoś podpowie po co są w bagażniku takie 2 uchwyty ??? naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Wes miernik i zmierz na którym jest prąd po przełączeniu na postój naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kolego wes sobie RTS albo maile HD ja w jednym aucie mam rtsa a w drugim maile. Zrobione na obu 100 tys naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Za ciasne dekory kolego w b5 ciężko będzie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario prosta odpowiedz jeśli stać cię na nowe to nie wiem nad czym się zastanawiasz. naciepane z GT-I9195 Ja osobiście kupił bym używane i pożądane niż auto z puszki po piwie naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Nie ma sprawy jak cos to pisz nawet pw diody które mam świecą juz 5 lat bo dekory robiłem właśnie wtedy i w kilku autach doświadczenie jakieś małe jest :-)naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Sorki pany byłem to sprawdzic u mnie na 1 metrze jest 120 świecidełek naciepane z GT-I9195 A rgb tez myślałem ale nie ma tak wąsko osadzonych naciepane z GT-I9195