Treść opublikowana przez secio84
-
Spoty Katowice i okolice
Chłopaki nie chce kto się wymienić Rns-e bo mój okazało się nie obsługuje kamery. Więc chętnie się wymienię jeśli nie zamierzacie montować kamerki.
-
B6 DIVISION
Jest oki ale nie należy do nowych. A orientuje cie się czy jak wstawię kiere z b8 albo z okrągła poduszka trzeba cos zmieniać
-
B6 DIVISION
Pany ile idzie wołać z kierownicę b7 z multi w chromie z poduszka
-
B6 DIVISION
Nie dam sobie głowy uciąć ale raczej podejda
-
B6 DIVISION
Ludziska czy ktoś ma może zdjęcie albo wie jak wygląda pamięć flesh z Rns-e Proszę o pomoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No UCHO kupuj ja sie z tego do tej pory śmieje ludzi tak w ciul...... ladowac
-
B6 DIVISION
pewnie tak. Pewnie to działa ale fiksuje tylko komputer i nic więcej. Tak ze na wyświetlaczu masz mniejsze spalanie a w rzeczywistości pali tyle samo.
-
B6 DIVISION
co wy na to ??? ktoś niezłą kasę trzepie na robieniu ludzi w h........ http://www.fueljurnal.info/pl/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co wy na to panowie ale ktoś robi dobry interes wkręcając ludzi http://www.fueljurnal.info/pl/
-
B6 DIVISION
Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.A jakiś poradnik gdzie to włożyć, podłaczyć? Zwykła regulacje mam ze starych lamp.. Ale jak to ugryźć to nie wiem :-/ Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Te nasze oryginalne silniczki ze zwykłych lamp będą pasować czy musi być od Passata? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Poszło pw
-
B6 DIVISION
Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.
-
B6 DIVISION
Pany kto ma Rns-e z końcówką G i do tego kamerkę cofania ori. Pytanie czy taki zestaw działa z sobą czy tylko ja mam tak ze nie działa.
- B6 DIVISION
-
Spoty Katowice i okolice
Hej ucho patrzyłem na te subwofery do 200 zł można kupić. Nie wiesz czy jest gdzieś o tym wątek.
-
B6 DIVISION
o quwaNo oki ucho dzięki za info ja z moich grajkow jestem zadowolony tak czy tak ale myślałem ze zmianą to tylko P&P a jeśli nie i trzeba kable ciągnąć to to mam gdzieś.
-
B6 DIVISION
Pany szybkie pytanie czy kpl bose pasuje p&p czy trzeba cos przerabiać bo bym chętnie kupił ale nie chce mi się bawić w kabelki
-
Spoty Katowice i okolice
Stary dziad jakiś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzieli wersja start stop skoda Fabia 97r. Takie cuda na serwis przyjeżdżają
-
Spoty Katowice i okolice
Wersja start stop skoda Felicja 97r u mnie na serwisie takie cudeńka hehe
-
B6 DIVISION
Wersja stop start skoda Felicja 97 rok
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak muszą być skręcone
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron wyglądają mega.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry
-
Spoty Katowice i okolice
Bry Jeśli to po plastiku spróbuj benzyną extrakcyjna a powinno zejść a lakieru nie uszkodzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry