Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry rezacze :-)
  2. Ja mam s4 mini i chodzi super wszystko tylko nie pamiętam czy mam D czy H wersje high
  3. No ktoś ładnie zrobił
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo dużo ja za kpl dałem 1000 zł z kratkami halogenami i belka. Ale belka jest nie ważna bo to jest to samo co w normalnym zderzaku.
  5. Co chcesz sprawdzić historię czy ogólnie auto skąd jest i czy czasem to nie Anglik bo to mogę w każdej chwili sprawdzić a historię musze czekać.
  6. Do której będziecie na arenie bo bym za 5 minut wyjeżdżał.
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Termostat na 100% do wymiany standardowy obiad do tego typu silnika jeśli faluje wskazówka. W mieście będziesz miał 90 stopni bo nie rozwija prędkości. Prosty sposób sprawdzić Zagrzej auto do 90 wskocz na autostradę i jak wskazówka opadnie zatrzym się poczekaj czy wzrośnie jak tak to 200% termostat.
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No pewnie tak ale wiesz jak to wygląda na telefonie i w robocie wiec wole zapytać i czekać na odp nic szukać godzinę.
  9. Dlatego wpadły mi w oko bo widziałem.
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki :-))
  11. a tak się zapierał że nic nie będzie działaćchoroba postępuje jedyne logiczne i prawdziwe wytłumaczenie jest takie:moje zimówki 15 idą już do wyjebania, a mam do kupienia zimówki ale 18' no i co zrobić Ja będę jeździł chyba na 18 bo sprzedałem moje 16 tylko opony mi zostały nie wiem co z nimi zrobić. A na lato planuje 19Co powiecie na takie jakoś wpadły mi w oko
  12. O kurde to masakra musiała nieźle przywalic.
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy pod tarcze 320 trzeba zmieniać ta osłonę termiczna jeśli mam 288 tarcze? ??
  14. Siemka . Racja Miron ciemne koła są beznadziejne za 30 zł mogę kupić kołpaki czarne i ten sam efekt.
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka
  16. Bry
  17. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry. A ja dalej myślę nad kolorem. Chyba zostane przy białym.
  18. A to duża bo jak by gdzie po bliski to by się wpadlo
  19. Pany do której będziecie bo bym przyjechał. Tylko najpierw po Heble musze skoczyc Ucho a gdzie koczujesz
  20. Ja dopiero będę wiedział czy będę kolo 19
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki zaraz wypróbujęWłącz wiertarkę pod włos Sent from my телефон Jeszcze raz dzięki poszło szybko i gładko :-) efekt bezcenny :-)
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki zaraz wypróbuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.