Treść opublikowana przez Arbam
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
600zl wszystkie, jakies 5-6h Sent from kiełbasa ---------- Post dopisany 23-02-2014 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 07:15 ---------- Nareszcie znalazłem chwile na zamontowanie ledów Świeci jaśniutko
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi ze squasha. Wrocław, góralska, hasta-la-vista
-
Mój projekt - Potrzebna porada znawcy
Siema, Jako że wiosna tuż tuż trzeba by coś w autku pozmieniać, Padł pomysł na audio bo mam pełny standard który nie radzi sobie za dobrze, a dodatkowo udało się okazyjnie nabyć wzmacniacz to teraz muszę dokupić resztę osprzętu i grać Kupiłem JL Audio JX-360/4, Chce kupić skrzynie w boczek Do tego jakiś 25cm głośnik, myślałem też o JL Audio tylko jeszcze nie wiem który no i zestaw odseparowany na przód Kicx. I tu przydała by sie pomoc kogoś kto zna temat, co tu zamontować. Podpowiedzi mile widziane. Pozdro
-
Spoty wrocławskie
Fury puste, po flache poszliście?
-
Spoty wrocławskie
to ja bede chwile po 17.
-
Spoty wrocławskie
O której zbiorka?
-
Spoty wrocławskie
Spoko wpadaj
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Raczej parking przy magnolii- Spoty wrocławskie
Pogoda dopisuje, Casto czy orbita?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Jak tam Pany? Jutro jakiś spocik, bo flaszka już sie chłodzi a i kierowca załatwiony- Spoty wrocławskie
Ok, wezmę, tylko daj znać, czy na pewno będziesz Ok dam znac- Spoty wrocławskie
Nitro Możesz wziąć jak bedziesz za tydzień- Spoty wrocławskie
To wieczor z moja Panią, za tydZien tez mam wolne wiec chętnie nawiedze- Spoty wrocławskie
Akurat jak chciałem podjechać nikogo nie bedzie, moze za tydzien- Spotkania na drodze
Wrocław, Strzegomska jakies 15 min temu B5 1.8t na klubowych ramkach, pozdrawiam Sent from kiełbasa- ramka grilla dolnego
I napewno bedzie pefrfect pasowało, niektóre "zamienniki" nie do konca pasują tak jak powinny...- Ciemne szyby boczne i tylna .
Tylko musi być założona dobra folia, jest trochę chłodniej. Ja mam jeszcze przód przyciemniony, nie wali tak słońce po oczach, w Twoim przypadku pasażerom lub pieskowi w bagażniku- Meine schwarzen avant :D
No, ja sie przymierzam do malowania na wiosne, na pierwszy ogień pojdą felgi, później dokładki Bardzo mi sie podoba ta fota:jerk:, tylko brakuje mi żółtych halogenów- Meine schwarzen avant :D
Fajnie wyglada listwa bagajera, ile zapłaciłeś za malowanie dokładek?- Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Zdj. w lepszej jakości, Taptalk jakoś dziwnie pozmieniał rozmiar...- Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Fotele i boczki malina ale ciekawe jak z utrzymaniem w czystości takiej tapicerki Jest ok, nie brudzi sie tak jak mogłoby sie wydawać, czyszczone raz na 3 miesiące szarym mydłem i mleczkiem do skory. Regularnie co jakies 2 tyg przetarta mikrofibra z mleczkiem. Na wiosnę mam dostać od znajomego dobry zestaw z lanoliną do czyszczenia skór, który ponoć rewelacyjnie konserwuje i chroni przed brudem zobaczymy Sent from kiełbasa- Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Bedzie lepiej niż bose Sent from kiełbasa- Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Dzieki, chociaż zastanawiam się nad zmianą okleiny dekorów na ciemniejszy, może czarny, bo położenie tego nie do końca mi wyszło.. jak sie cieplej bedzie robić to pewnie i wiecej bedzie człowiek chciał robić - Spoty wrocławskie