Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galka90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez galka90

  1. ok ok mała podpowiedź jak za to się zabrać??
  2. Mam problem z drzwiami od strony pasażera a mianowicie centralny działa szyby działają ale jak otwieram drzwi na fisie się nie wyświetla nic lampka się nie zapala i boczne światło czerwone też dodatkowo jak otworzę te drzwi tylko po otworzeniu centralnego to po czasie samochód się zamyka Wie ktoś co to może być i gdzie w ogóle tego szukać??
  3. jeździłem takim fajnie się zbiera:p Gratuluje koledze i bardzo fajne wyposażenie
  4. galka90 opublikował(a) temat w 3.0
    witam ostatnio zaobserwowałem że mi szarpie na wolnych przy dodaniu gazu jakby nagle zawiechę złapał. Poprzedni właściciel mówił o czyszczeniu egr i moje pytanie gdzie on jest w tym silniku jak się dobrać?? Czy zaślepienie go to dobry pomysł jak tak to czy w kompie trzeba grzebać??
  5. albo olimp:P Plaza płatny parking ma więc lepiej Orkana lub olimp
  6. Jak możesz podłącz vaga i nie gdybaj chyba że stać cie na wymianę czujnika a potem podpięcie się i szukanie. Czujnik kupowałem za 56zł z dwa tygodnie temy wymiana pryszcz jest na forum. Raczej dalej obstawiam ten czujnik ale podłącz vaga.
  7. kwasiaka nie łatwo się spawa:/ Ale pochwal się a na czym ci zależy?? na dźwięku??
  8. kolego o tym jest sporo na forum obstawiam też czujnik ale proponuje szukać też
  9. podsufitki w audi lybia odłazić to fakt (kumpel pierze zarobkowo i mówił że podsufitek boi sie maszyna ruszać w audi). W audi czyści się tak jak napisał cptolgierd i będzie git:P
  10. galka90 odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    Z drugiej strony mało nie ma przejechane bo 260000 ale zero wycieków i równo chodzi (kupując z kumplem dwu złotówkę na sztorc postawiliśmy na silniku i stała:P) zalewam motulem 5w40 i cieszę się jazdą dzięki za poradę
  11. galka90 odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    motula brałem pod uwagę 5w40:P 0w30 odpada bo jak mówił że przy 5w40 trochę brał (nie wiem ile dla niego było trochę 3.0 zawsze trochę weźmie od wymiany do wymiany czy się mylę??) Ile jest dopuszczalne zużycie oleju w tych silnikach?? Bo chyba zaleje motulem i zobaczę jak żre ten olej:P
  12. galka90 opublikował(a) temat w 3.0
    witam. Zbliża mi się wymiana i mam problem. auto jest zalane shellem 10w40. Poprzedni właściciel zmienił z shella 5w40 na 10w40 bo ponoć mniej bierze oleju na tym. Mój dylemat polega czy wrócić do syntetyka czy zostać przy półsyntetyku?? Prosiłbym też o poradę jaki wy lejecie do swoich 3.0??
  13. dzięki już się dowiedziałem ale i tak dzięki za odpowiedź jak coś to są fele od skody rs za 1000zł Piekne orginalne alufelgi 18 "Zenit" Tomaszów Lubelski ? Tablica.pl (może ktoś z dystansami albo do skody będzie chciał)
  14. według tego kalkulatora który znalazłem na forum ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl wychodzą 2mm za głęboko i niestety 14mm z przodu za głęboko w stosunku do 18' 8j ET43 (takie chyba największe wchodzą) ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- no nic zrezygnuje jednak ale daje linka do aukcji jak ktoś ma skodę Piekne orginalne alufelgi 18 "Zenit" Tomaszów Lubelski ? Tablica.pl sprzedaje razem z oponkami nie wiem jakimi na pewno 225/40/18 Wiem że można dystanse dorobić ale jakoś mi brak przekonania do dystansów
  15. właśnie o to mi chodzi czy nie będzie za głęboko schowana:P
  16. czy felga 18' 7,5j ET51 wejdzie do audi a4 b6??
  17. 18' 7,5j ET51 podejdą do b6?? proszę o szybką odpowiedź
  18. Potrzebuje szybko informacji mam do kupienia felgi rozmiar 18' 7,5j ET51 czy podejdą do a4 b6??
  19. galka90 odpowiedział(a) na dawid.bary temat w Audi A4 B6/B7
    Ja wożę w bagażniku we wnęce z boku przez to że widziałem jak sąsiadowi wywaliło gaśnicę w środku auta w lecie (nie wnikam w jakim stanie ją miał ale awers wożenia w aucie został) Gaśnicę halonowe są chyba jeszcze w lotnictwie używane jak się nie mylę
  20. galka90 odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    piękne autko życzę bezawaryjności:P ale spalanie szacun musiałeś jechać jak emeryt ja w miarę spokojnie 30/70 miasto/trasa w moim 13litrów LPG a u ciebie dwa gary więcej i taki wynik:P Co do LPG do dużych silników zawsze się znajdzie taki który powie że to profanacja. Moje zdanie jest takie wole na co dzień jeździć 3,0 w gazie niż robić nim 100km w miesiącu w benzynie a resztę autobusem. Dodatkowo bardzo podobają mi się komentarze typu jak stać cię na takie auto to stać cię na benzynę do niego. Większość z posiadaczy b6 stać na audi s8 bo cena jest bardzo zbliżona czy każdego stać na tankowanie ?? Podałem taki przykład ale zaraz polecą teksty w stylu wolę moje B6 bo s8 brzydsze. To jest jałowe gadanie ale jak mam wybierać między jazdą 1.9tdi które pali ok 6l to wolę moim 3.0 w LPG i mieć radochę z jazdy. Wcześniej miałem lagune i rok jeździłem na benzynie i koszty w paliwie identyczne więc niech każdy odpowie czy chce 220KM czy 120KM?? S6 nadaje się do gazu i go dobrze znosi więc jeśli ktoś robi powyżej 15000 km rocznie to się opłaca zagazować.
  21. a może przed majówką jakiś spocik np w olimpie w jakiś piątek lub weekend ?? można by obgadać kto jedzie dopracować furki przed Ułężą
  22. romet kadet 50cm do dziś w rodzinie opel kadet 1,3 z gazem poszedł na żyletki:P renault laguna 1,8 gaz ojciec jeździ miękki delikatny francuz audi a4 b6 3.0 220KM quattro (teraz)
  23. nie wsłuc**ję się aż tak mam v6 i wolę żeby było silnik słychać a audi zaprojektowało wydech bardzo cichutki więc mój mod mi pasuje:P jesli chodzi o przyrost mocy bo niektórzy mówią że po wycięciu kata od razu normalnie 10KM wydaje mi się że to maksymalnie byłoby z 5KM (nie w każdym silniku) a i tak nikt tego nie odczuje:P zostawienie samej puchy jest wygodne na przeglądach bo są różni diagności myślę że nikt nie zauważy różnicy w mocy między rurą a puchą po kacie ale mogę się mylić.
  24. Nie wiem jak to jest ale często po wycięciu kata dźwięk silnika jest brzydszy głośniejszy ale brzydszy. Dużo osób porównuje go do dźwięku poloneza:P Co o tym sądzicie??
  25. wielkie dzięki:P Już wszystko rozumiem:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.