Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie słyszałem ze wzmacniacz bose z a6 tłucze lepiej i jest p&p od wzmaka bose z a4 b7.....i teraz moje pytanie wzmacniacz ma byc z a6 c5 czy c6???
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.dieselnadarzyn.pl/
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pasuje wszystko to samo p&p
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie macie moze nr popiołki 2 din w wersji usa z dodatkowym gniazdem 12 v lub wiecie kto ma taka na pogonienie?
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brawo Ty
  6. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Utrudnia bo to diesel....w benzynie nie byłoby tego problemu....w mnie jest dodatkowa trudnosc poniewaz w stacyjce mam odcięcie zapłonu...Ale nie ma rzeczy niemozliwych Ponadto planuje zrobic odpalanie i gaszenie i z kluczyka i z przycisku
  7. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A powiedz mi jaki sens ma wsadzanie wiekszej rolki , gwintu, zmian wew i zew i ogólnie modzenia??? Co Ty tu wgl robisz na tym forum ???
  8. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak.Ale tylko narazie To jeszcze nie skończony mod
  9. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://audiretrofit.quinlivan.net/rs4startbutton https://postimg.org/image/g20e4eb6t/
  10. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    .
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Próbowałem.Działa po ponownym otworzeniu drzwi takto ni chu chu...bd musiał pewnie to zmienic ale na start stop z a1 na 2 przekaznikach
  12. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mody wiosenne a teraz pytanko : poduchy silnika do awx : 8E0 199 382 AG 8E0 199 379 BF Który nr oznacza lewą poduche?
  13. A dzięki Zaczynamy sezon Graty Włacznik Q3 do montażu START RS4
  14. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem ze d3 ....potrzebuje chromu
  15. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam , Panowie potrzebuje chromu wokół włacznika lub numeru jesli ktos posiada
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuje nr Śruby (korek) Spustu Oleju z Pierścieniem Uszczelniającym do miski w 1.9 Poratujcie
  17. Panowie jak w temacie potrzebuje nr ori sruby do miski z podkładka do 1.9 .Pozdrawiam
  18. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I wszystko co mnie interesuje w tym temacie
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam na oku zderzak przod do zakupu ale niestety goly z otworami na xenon i pdc.I teraz moje pytanie : Dokupie pdc i wiazke i pod dolozeniu czujnikow w otwory, mocujac na ori uchwytach bedzie to wygladac jak ori?widzialem juz kilka takich dokladek i dziwnie te czujniki wystawaly... I czy kupujac czujniki w innym kolorzw i je przemalowywujac nie zakloci to ich pracy, czy lepiej szukac w kolorze? Z gory dzieki Dzieki.czyli rozumiem ze sposob ich mocowania pod ori otwory bedzie bdb i nic sie nie bd dzialo. A co do 2 mego pytania odnosnie czujnikow moglby sie ktos wypowiedziec kto malowal badz nie malowal czujnikow?
  20. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam na oku zderzak przod do zakupu ale niestety goly z otworami na xenon i pdc.I teraz moje pytanie : Dokupie pdc i wiazke i pod dolozeniu czujnikow w otwory, mocujac na ori uchwytach bedzie to wygladac jak ori?widzialem juz kilka takich dokladek i dziwnie te czujniki wystawaly... I czy kupujac czujniki w innym kolorzw i je przemalowywujac nie zakloci to ich pracy, czy lepiej szukac w kolorze? Z gory dzieki
  21. Goraco polecam zakład Pana Karola ! Pełna profeska i ceny uczciwe za wykonaną prace
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile 281
  24. Marcinie specjalnie dla Ciebie :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.