Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
Panowie słyszałem ze wzmacniacz bose z a6 tłucze lepiej i jest p&p od wzmaka bose z a4 b7.....i teraz moje pytanie wzmacniacz ma byc z a6 c5 czy c6???
-
B6 DIVISION
http://www.dieselnadarzyn.pl/
-
B6 DIVISION
pasuje wszystko to samo p&p
-
B6 DIVISION
Panowie macie moze nr popiołki 2 din w wersji usa z dodatkowym gniazdem 12 v lub wiecie kto ma taka na pogonienie?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Utrudnia bo to diesel....w benzynie nie byłoby tego problemu....w mnie jest dodatkowa trudnosc poniewaz w stacyjce mam odcięcie zapłonu...Ale nie ma rzeczy niemozliwych Ponadto planuje zrobic odpalanie i gaszenie i z kluczyka i z przycisku
-
B6 DIVISION
A powiedz mi jaki sens ma wsadzanie wiekszej rolki , gwintu, zmian wew i zew i ogólnie modzenia??? Co Ty tu wgl robisz na tym forum ???
-
B6 DIVISION
Tak.Ale tylko narazie To jeszcze nie skończony mod
-
B6 DIVISION
http://audiretrofit.quinlivan.net/rs4startbutton https://postimg.org/image/g20e4eb6t/
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Próbowałem.Działa po ponownym otworzeniu drzwi takto ni chu chu...bd musiał pewnie to zmienic ale na start stop z a1 na 2 przekaznikach
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
cdn.
-
B6 DIVISION
Mody wiosenne a teraz pytanko : poduchy silnika do awx : 8E0 199 382 AG 8E0 199 379 BF Który nr oznacza lewą poduche?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
A dzięki Zaczynamy sezon Graty Włacznik Q3 do montażu START RS4
-
B6 DIVISION
Wiem ze d3 ....potrzebuje chromu
-
B6 DIVISION
Witam , Panowie potrzebuje chromu wokół włacznika lub numeru jesli ktos posiada
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzebuje nr Śruby (korek) Spustu Oleju z Pierścieniem Uszczelniającym do miski w 1.9 Poratujcie
-
Śruba (korek) Spustu Oleju z Pierścieniem Uszczelniającym
Panowie jak w temacie potrzebuje nr ori sruby do miski z podkładka do 1.9 .Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
I wszystko co mnie interesuje w tym temacie
-
B6 DIVISION
Panowie mam na oku zderzak przod do zakupu ale niestety goly z otworami na xenon i pdc.I teraz moje pytanie : Dokupie pdc i wiazke i pod dolozeniu czujnikow w otwory, mocujac na ori uchwytach bedzie to wygladac jak ori?widzialem juz kilka takich dokladek i dziwnie te czujniki wystawaly... I czy kupujac czujniki w innym kolorzw i je przemalowywujac nie zakloci to ich pracy, czy lepiej szukac w kolorze? Z gory dzieki Dzieki.czyli rozumiem ze sposob ich mocowania pod ori otwory bedzie bdb i nic sie nie bd dzialo. A co do 2 mego pytania odnosnie czujnikow moglby sie ktos wypowiedziec kto malowal badz nie malowal czujnikow?
-
B6 DIVISION
Panowie mam na oku zderzak przod do zakupu ale niestety goly z otworami na xenon i pdc.I teraz moje pytanie : Dokupie pdc i wiazke i pod dolozeniu czujnikow w otwory, mocujac na ori uchwytach bedzie to wygladac jak ori?widzialem juz kilka takich dokladek i dziwnie te czujniki wystawaly... I czy kupujac czujniki w innym kolorzw i je przemalowywujac nie zakloci to ich pracy, czy lepiej szukac w kolorze? Z gory dzieki
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Goraco polecam zakład Pana Karola ! Pełna profeska i ceny uczciwe za wykonaną prace
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Marcinie specjalnie dla Ciebie :