Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Spoko Mateusz sam ocenisz moze bedziesz miał możliwość wymienić na szersze . Czekam na foty .
  2. Ja mam 11mm i uważam ze jest trochę za mało przy ET 43 . 15mm było by ok.
  3. Przy 60 % zniżek ok 1800 zł w PZU
  4. Ja opla vectre c z 2007 2.0t opc-line rok temu sprzedałem za 42 tyś
  5. Jak otworzysz drzwi to z boku masz zaslepkę gumową , ściągnij ją i tam jest śruba chyba torx polużnij ją włóż kluczyk do zamka i powinien wyjść .
  6. Jeżeli zalewasz dobrą oliwę i robisz wymianę max przy 12 tyś km to nie powinieneś się martwić o syf w silniku MAX 15 min ja zlewałem po 10 min Płukankę lej przez bagnet .
  7. Mozesz też oczywiscie jak chcesz czyścić i tak michę i smok zalać płukankę a pózniej spuścić olej i micha w dół . Coś się dzieje ze chcesz czyscić smok ? No co ty jak już miałeś czyszczony to bez sensu jak się nic nie dzieje wlej płukankę i po 10 min zlej to wszystko i zalej nową oliwę Też się do tego przymierzam tylko czy w tedy nie bedzie głośno w kabinie ?
  8. To zależy jaki masz przebieg i co ile miałeś do tej pory wymieniany olej jeżeli się nic nie dzieje z silnikiem ( niepokojące odgłosy ) to wlej płukanke przez bagnet do ciepłego silnika i niech tak pochodzi z 10 min oczywiście na postoju na wolnych obrotach i pózniej zlej to wszystko . A jak masz jakieś przypuszczenia ze coś jest nie tak słabe ciśnienie łańcuch odzywa się rano podczas zimnego silnika to micha w dół i czyszczenie smoka a płukankę zostaw sobie na kolejną wymianę .
  9. Kolego u góry spręzyny i na dole są tylko gumy , dolna guma ma taką wypustkę którą się wciska w zwrotnicę i tylę . Nr gumy 8E0512297J
  10. Rób płukankę i zmieniaj kup też dobry filtr oleju np mann. Ja też przeszedłem z 5W30 na 5W40 tylko leję oliwę milers . Po napisaniu do warsztatu zajmującego się chip tuningiem otrzymałęm taką odpowiedz . 1. Podniesienie mocy - diagnostyka przed modyfikacja , hamowanie przed softem, indywidualne strojenie + pomiar mocy na hamowni po modyfikacji - 1100zł >> Spalanie nie wzrasta po modyfikacji przy tym samym stylu jazdy , ponieważ soft zawiera pakiet EKO tuning , zmniejszajacy spalanie ,tak aby spalanie nadmiernie nie wzrastało po chipie. >> 2. Wymiana wtrysków na większe - 200zł >> 3. Downpipe (wyciecie kata) - 500zł >> PKT 1 daje ~180km 270Nm >> PKT 2 z PKT1 = ~185km 280Nm >> PKT 3+2+1 = ~ 200KM 300Nm dostepne w szerszym zakresie obrotowym w porownaniu do pkt 1 i 2. >> Szczerze mówiąc wycięcie kata jest mocno zalecane , obniża się temperatura spalin, silnik ma lżej , turbina łatwiej budzi się z niskich obrotów i ciągnie mocniej na wyższych obrotach.
  11. Super są te A5 bardzo mi się podobają i chyba następną audi bedzie właśnie A5 COUPE . Jakieś jeszcze plany ?
  12. Ja poległem z tyłem oddadłem tył do specjalistów ze zwykłym ściągaczem nie podejdziesz ,
  13. Zazdroszczę Ci quattro . Też będe podnosił moc do ok 200 km tylko nie wiem czy wywalać kata podobno silnik ma wtedy lzej i turbo wcześniej wstaję .
  14. Przynajmniej z mocnego aluminium to zrobiłeś ?
  15. Nie ten dział kolego .
  16. marcinch001 odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Ja wymieniałem teraz pierwszy raz przy przebiegu 142 tyś na oryginalnych częściach i mam na wlepce następną wymianę przy 232 tyś Czyli wychodzi ze co 90 tyś
  17. Nr ramki 8E0 807 285 AT 3FZ
  18. Będą i końcówki ale to w swoim czasie . Kończę właśnie pakiet zew. s-line. Niedługo wrzucę zdjęcia. Zamiana kilku elementów w samochodzie robi dużą różnicę . Brakuje mi jeszcze takiej ramki od tablicy: Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie wezmę w dobrej cenie . Ostatnie elementy układanki już czekają na założenie Taka ramka tablicy z blendą kosztuję ok 300 zł jak chcesz to mogę Ci podać namiar do sklepu . Natomiast sama ramka ok 230 zł
  19. Tak z Meguiars .Co polecasz dobrego w płynie do szybkiego nakładania ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.