Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fireman tom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fireman tom

  1. Gratulacje, człowiek czasem sam jest zaskoczony ile można zrobić samemu. A jaka satysfakcja
  2. Dzieki za info. Przy wymianie synchro 3 biegu mechanik mówił że nie przyglądał się ale chyba jednomas. Teraz mam chyba 100% pewność że mam jednomasa :> Ufffff
  3. skad ten wniosek? Z poprzednich wypoweidzi. Zresztą mam 3 ori fele Audi z oznaczeniami a jedna jest made in Italia i brak jakichkolwiek znaczków AUDI.
  4. Czy po tym zabiegu plastik będzie czarniutki?
  5. Pytanie jaka jest ich skuteczność?
  6. Jakby trochę podejrzana ale ogólnie ładna
  7. Sprawdzić wachacze i amory.
  8. Z tym klejem to jak najbardziej ale bez to już bym nie ryzykował.
  9. A AHU z 1996r.? Podobno to to samo co 1Z.
  10. jeżeli znasz historię auta i jego przebieg to możesz zalać go 5w40, w moim 1Z pękło już pół miliona km i wolałem nie ryzykować. Kupuję 6100 w 5L opakowaniach, ok. 4L idzie na wymianę i litr na dolewkę przez 10kkm. Przyznam szczerze że nie znam aż tak dobrze historii auta, dlatego boje się lać pełen syntetyk. Gratuluję przebiegu i chylę czoła
  11. Dzięki spetsnaz za podpowiedź. Myślę że polatam dalej na półsyntetyku
  12. no ale chyba nic się nie stanie jak zaleję 10W40. teraz mam taki zalany castrola
  13. w jakiej cenie kupiłeś ten półsyntetyk??
  14. pogubić się w tym wszystkim można, w każdym razie powalczę z tym przy następnej wymianie i nie dam się tym razem tak łatwo zbyć
  15. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony, że są tak ciche. Nie jeździłem powyżej 150km/h ale przy tej prędkości były bardzo ciche
  16. Na to chyba nie ma reguły
  17. Nie pożałujesz swojego wyboru. Co prawda nie miałem jeszcze okazji przetestować ich w typowo zimowych warunkach (choć już po pierwszym błocie ze śniegiem już jeździły) to na suchej i mokrej nawierzchni są rewelacyjne
  18. Tak tylko, że to są klocki na tylną oś. Ja miałem problem z przednimi.
  19. podobno można dać do regeneracji ale ja osobiście bym nie ryzykował.
  20. No to całę szczęście, że nic ci się nie stało. Napisz jakie straty masz w aucie oprócz urwanego wachacze i czy był on oryginalny czy jakiejś innej firmy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.