Treść opublikowana przez fireman tom
-
[ALL B5] Zamek drzwi kierowcy - brak reakcji
Gratulacje, człowiek czasem sam jest zaskoczony ile można zrobić samemu. A jaka satysfakcja
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
Dzieki za info. Przy wymianie synchro 3 biegu mechanik mówił że nie przyglądał się ale chyba jednomas. Teraz mam chyba 100% pewność że mam jednomasa :> Ufffff
-
[ALL] Szukam info o feldze (ORI czy NIE)
skad ten wniosek? Z poprzednich wypoweidzi. Zresztą mam 3 ori fele Audi z oznaczeniami a jedna jest made in Italia i brak jakichkolwiek znaczków AUDI.
-
[ALL] Czym usunac lakier
Czy po tym zabiegu plastik będzie czarniutki?
-
[ALL B5] Zamek drzwi kierowcy - brak reakcji
Też mi się tak wydaje.
-
[ALL B6] Piszczenie opon o rant felgi
Ale komu by się chciało
-
[ALL B7] Problem z dobraniem felg
Sądzę że 17 będą ok
-
[ALL] Szukam info o feldze (ORI czy NIE)
Czyli podróba
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
Pytanie jaka jest ich skuteczność?
-
[ALL B5] Co sądzicie o tej kierownicy??
Jakby trochę podejrzana ale ogólnie ładna
-
[B5 AVG] Pływanie przodu na mokrej jezdni
Sprawdzić wachacze i amory.
-
[B5 AFN] Czy mogę założyć stare śruby do nowych wahaczy?
Z tym klejem to jak najbardziej ale bez to już bym nie ryzykował.
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
A AHU z 1996r.? Podobno to to samo co 1Z.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jeżeli znasz historię auta i jego przebieg to możesz zalać go 5w40, w moim 1Z pękło już pół miliona km i wolałem nie ryzykować. Kupuję 6100 w 5L opakowaniach, ok. 4L idzie na wymianę i litr na dolewkę przez 10kkm. Przyznam szczerze że nie znam aż tak dobrze historii auta, dlatego boje się lać pełen syntetyk. Gratuluję przebiegu i chylę czoła
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki spetsnaz za podpowiedź. Myślę że polatam dalej na półsyntetyku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no ale chyba nic się nie stanie jak zaleję 10W40. teraz mam taki zalany castrola
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
w jakiej cenie kupiłeś ten półsyntetyk??
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
pogubić się w tym wszystkim można, w każdym razie powalczę z tym przy następnej wymianie i nie dam się tym razem tak łatwo zbyć
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
- Polecane opony zimowe
Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony, że są tak ciche. Nie jeździłem powyżej 150km/h ale przy tej prędkości były bardzo ciche- [ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Na to chyba nie ma reguły- Polecane opony zimowe
Nie pożałujesz swojego wyboru. Co prawda nie miałem jeszcze okazji przetestować ich w typowo zimowych warunkach (choć już po pierwszym błocie ze śniegiem już jeździły) to na suchej i mokrej nawierzchni są rewelacyjne- [ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
Tak tylko, że to są klocki na tylną oś. Ja miałem problem z przednimi.- [ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
podobno można dać do regeneracji ale ja osobiście bym nie ryzykował.- [ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
No to całę szczęście, że nic ci się nie stało. Napisz jakie straty masz w aucie oprócz urwanego wachacze i czy był on oryginalny czy jakiejś innej firmy? - Polecane opony zimowe