Treść opublikowana przez fireman tom
-
[B5 AHU] Czy panel klimatronika się wylał?
Witam, ostatnio pojawiło mi się takie oto coś na panelu klimatronika: 1. Zdjęcie przy wyłączonych światełkach i bez podświetlenia: 2. Zdjęcie z włączonym podświetleniem: Czy klimatronik się rozlał i czy nie zrobi mi się to na całym wyświetlaczu?? Orientuje się ktoś ile kosztuje używka panel klimatronika?
-
[ALL B5] Jak sprawdzić stan skrzyni biegów?
Dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Jak sprawdzić stan skrzyni biegów?
Ok, dzięki wielkie za wyjaśnienie Mimo wszystko bardziej zależy mi żeby auto lepiej się zbierało niż szybciej jeździło więc szukam skrzynki do 90KM Pytanie tylko jakie jeszcze oprócz DVS i DHL pasują do takiego motoru.
-
[ALL B5] Jak sprawdzić stan skrzyni biegów?
Jestem laikiem w temacie więc nie bardzo rozumiem:( Mechanik powiedział mi że przełożenia są inne i autko będzie słabsze jak włoże skrzynię od 110KM
-
[ALL B5] Jak sprawdzić stan skrzyni biegów?
Ok, dzięki wielkie za info. A orientujesz się jaka skrzynia (oznaczenie) oprócz DHL i DVS będzi pasowała do A4 1.9TDI z 1996r. Silniczek AHU 90KM. Wiem że pasują też ze 110KM ale raczej nie chcę bo są już inne przełożenia.
-
[ALL B5] Jak sprawdzić stan skrzyni biegów?
Witam, czeka mnie wymiana skrzyni. Oczywiście obawiam się żeby nie trafić na jakiś szajs więc chciałbym zapytać czy są jakieś możliwości sprawdzenia wyjętej skrzyni biegów?
-
[B5 AHU] Jaka skrzynia podejdzie do AHU - pilne
Panowie, wiem, że może temat już był ale nie dam rady wyszukać bo korzystam z tel. do przeglądania netu z przymusu. Chodzi mi o to jakie skrzynie biegów (z jakimi oznaczeniami) podejdą do a4 1.9 TDI 90KM silnik AHU z 1996r. Obecnie mam skrzynię DVS z passata ale niestety drugi raz padł synchro 3 biegu, więc coś z nią jest nie tak. Z góry dzięki wielkie za pomoc i jszcze jedno pytanie: Możecie kogoś polecić z allegr, może ktoś już kupował bo wiadomo, że alegro to tak jakby kupowało się kota w worku.
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
ależ ściemniacie tutaj pięknie
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
i bujają się na rurze...
-
[B5 AFN] [ALL] MOJA AUDI :D
Fajny avancik. To dawaj zawias w górę a nie w dół jak lubisz terenówki
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
Ładne autko, widać że zadbane. Mody na plus, i chęci jak widzę też nie brakuje
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
co do jajek to nie bajka, tak mawiała pchła szachrajka
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ostatni wynik: trasa, miasto pół na pół mniej więcej. Bez oszczędzania, w trasie 120-140km/h, czasem wiecej - wynik to 5,1l/100km
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
...i spojrzała prosto w oczy tego barana...
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
...który szedł na browara...
-
Gra online: ogame
Powiem szczerze że gram ale podchodzę do gry spokojnie, nie tak jak co niektórzy napaleńcy. Mam zasadę: nie gram w domu :>. Klikam w wolnej chwili, zwykle w pracy, mam swój sojusz na dwóch uniwersach. Ogólnie jest spoko. Jak ktoś gar to niech pisze, ja jestem na uni gemini, 29 i 59.
-
Gra online: ogame
Gra ktoś z was w ogame?
-
[B5 AHU] Ciężko wchodzą biegi
Moim zadaniem biegi ciężko wchodzą właśnie przez padające synchro. Opiłki latają po skrzyni i powodują że biegi ciężej wchodzą. Jest tu trochę na ten temat tak jak napisał joker-lukasz.
-
[ALL B5] Mycie silnika
Ja zakładam, że silnik myję raz w roku. Za często to też chyba nie bardzo
-
[B5 AFN] Przednie koło bije FILM
Dzięki za uwagę, poprawię się więcej nie będę takich bzdur pisał
-
[B5 AHU] Wymiana skrzyni biegów
Sorka kolego ale z wymianą synchro i oleju wyszło mnie wsio jakieś 800zł (łączny koszt zakupu i naprawy). Mam swoją skrzynie która po za zgrzytającym synchro jak to mechanik ocenił jest jeszcze "żyleta". Więc mam pewność że się nie rozleci. Kupisz jakiś badziew za 1000zł jak piszesz (można dostać taniej) i pojeździsz z pół roku bo ktoś ci jakiś syf sprzeda.
-
[ALL B5] Mycie silnika
Ja tak samo: aku nie odłączałem tylko zasłoniłem go folią no i oczywiście alternator. Autko odpalone zaraz po umyciu (troszkę pasek zapiszczał )
-
[B5 AHU] Zestaw narzędziowy firmy MAR-POL
Ja tam nie jestem mechanikiem i narzędzia potrzebuję żeby raz na jakiś czas coś dłubnąć w autku lub gdzie indziej. A ta nazwa to jakoś polsko brzmi: MAR-POL
-
[B5 AHU] Zestaw narzędziowy firmy MAR-POL
Panowie, miał ktoś może do czynienia z narzędziami firmy MAR-POL. Zbieram się do kupna walizeczki i na alledrogo są w dobrej cenie. http://moto.allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-108-szt-klucze-prezent-i1204787940.html Pytanie czy przy pierwszej zapieczonej śrubie nie będę żałował że kupiłem taniej Dopiero zauważyłem info o prefiksach więc przepraszam.
-
[B5 AHU] Napinacz paska wielorowkowego
Mam nadzieję że jak zdejmę pasek to będzie trochę więcej miejsca żeby włożyć trzpień blokujący koło wiskozy bo robiłem przymiarkę i tego obawiam się chyba najbardziej.