Treść opublikowana przez fireman tom
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czyli kolejny przereklamowany film katastroficzny
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No przemyślę to, choć te straszenie o tym że może puszczać bo jest za rzadki trochę mnie zniechęcił, bo jak do tej pory na półsyntetyku nic mi nie cieknie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A jak zacznie cieknąć??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Męską decyzję, ale przede wszystkim trafną. Tak jak Nosfer napisał: część będzie za LMO, a część za MS :>
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
dzięki za pomoc
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pewnie zaraz będzie :decayed:w sieci
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeśli chcesz półsyntetyk to Motul 6100. Sam mam taki zalany. I jak Ci się sprawuje?
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Mam u siebie salon skody. Teraz tylko pytanie od jakiej skody to mają być kieruni|?
-
[B5 ADR] Złe prowadzenie auta. Prośba o pomoc.
:polew: :polew: czyli lipa.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
To pójdą ci szybciutko tuleje metalowo-gumowe
-
[ALL B5] Uczucie bujania przodu
A ja osobiście polecam Lemfordera.
-
skradziony Vw Polo
Ojcu parę lat temu radio spod chaty gwizdnęli.
-
[ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
u mnie też coś puka, amory mam nowe KYB ale wydaje misię że jakby coś w nadkolu.
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
A możesz napisać jakie masz oznaczenie na tych klockach?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Piszesz że masz zamiar pojeździć jeszcze 2 lata Trudno coś powiedzieć, niech wypowiedzą się koledzy od Master Sportów, jak testuję LMO od jakiegoś tysiąca km
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Ja myślę że w większości przypadków tłuką wachacze.
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
Mam nadzieję, że mojej listwy to nie spotka, na razie jest git choć ma juz trochę latek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To jeśli nie Castrol to pewnie Motul Jaki Motul pólsyntetyk polecicie do 1,9TDI silnik AHU z 1996r., nalatane 210000 wg licznika. Jeżdżę teraz właśnie na Castrolu i przyznaję że już po 5000 tys. był czarny jak smoła a za 1000km mam wymiankę.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Z tym zderzakiem to pomysł 1 klasa Co do laminatów zwłaszcza tych na pierwszych zdjęciach to koszmar
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
Chodzi o to żeby wachacz zamontować i nie dokręcać od razu śrub na maksa (chodzi tu o śruby mocujące wachacz a nie koło ). Dopiero jak postawi auto na kołach, pobuja trochę przodem to wtedy powinien dokręcić śruby już na full.
-
Polecane opony letnie
Ja śmigam latem na oponach Dunlop Sport 01 205/55R16. Mogę te oponki polecić z czystym sumieniem.
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Za ile te od skody można dostać, no i czy faktycznie pasują?
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Jaką folią okleiłeś??
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Takiej wiochy jeszcze nie widziałem Ale czego to ludzie nie wymyślą.