Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. już ci mówię gdzie tam gdzie masz rączkę nad głową z prawej do trzymania ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- rączkę wykręcasz i to zamiast niej wkręcasz
  2. koleżko a takie lampy do twojej Lampy Xenon Audi A4 B5 D2S (4023971942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. nie ma za co jakoś trzeba sobie pomagać ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- jak ci się podoba takie cacko u kolegi podejrzałem Schowek na okulary VW Audi - ORI 1J0857465Y20 (4029642038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. kolego kod twojego lakieru to LZ9U popatrz nawet dwa razy masz napisane
  5. kolego zrób tak jak ja
  6. ja na razie się zastanawiam nad tym czy nie będzie jej prowadzało jak tył postawię szerzej,wrzuć foty jak wszystko poskładasz czyli sprężyny i koło
  7. ogólnie już nie chcę dudnienia w aucie,miałem kiedyś w passacie b4 podłączoną skrzynię basową MAGNAT 1200w,wzmacniacz FIRST 1800w,10 głośników i to napędzała mi ALPINA no i cykało aż miło no i wtedy mi odeszło te upanko w aucie teraz staram się jezdzić na oryginale ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- Imker powiedz mi czy będziesz wrzucał dystanse na tył
  8. no w sumie chyba będzie można właśnie sprawdzałem pogodę na cały miesiąc to niby ma nie padać i najniżej to do zera ma zejśc temperatura
  9. ciekawy efekt na tych avusach białych
  10. dzięki kolego ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- ma chęć zmienić grajka tylko nie wiem czy warto z ori grajka na ten drugi też,ale grajek ten drudi też niczego sobie bo to alpina radio 2 din zamiana na tele Połaniec ? Tablica.pl
  11. będziesz już zakładał,ja się zastanawiam czy zakładać a jak śnieg jeszcze spadnie to może być lipa
  12. tak jak koledzy wspomnieli progi wywal,halogeny w zderzak wrzuć i zaślepki na spryski i auto git
  13. zarzuć zderzak od polifta i lampy przód też od polifta będzie git i cacy albo oryginalną lampę z soczewką dzieloną jak do twojego modelu
  14. ładne audi czyste schludne,mogłeś kolego tylko zamiast tego oryginału tarcz na tył zarzucić MIKODĘ nacinaną i nawiercaną i klocki ferrodo ls ja mam cały taki zestaw zarzucony przód tył i do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 no i efekt bardzo dobry wyszedł, hamownia bardzo dużo się różni od oryginału i staje auto w miejscu szybciej ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- wcześniej szału nie miałem ogólnie ale poczytałem i złożyłem sobie zestawik a u Ciebie jest co zatrzymać silnik ciężki no i buda w kombi poczuł byś różnicę jak nic
  15. tragizmu nie ma,ale gwintu nie założę bo już mi żona psioczy że za nisko jest i wczoraj już zaczepił podłogą po glebie
  16. no na pewno tak będzie ja swoją teraz obniżyłem na ori amorach i sprężyny -40mm H&R no i jestem zadowolony czekam tylko na koła koleżka mi je lakierował ja zarzucę na swoją to wrzucę foty jak to wszystko wygląda
  17. na allegro ją dostaniesz Dokładka zderzaka seat leon cupra - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko że teraz droższe są ja za 100zł nie całe kupiłem
  18. w zależności koleżko jaką ją założysz ja swoją trochę skróciłem ze względu gdyż jest ona lekko cofnięta do tyłu,ale ogólnie da się ją założyć bez rezania zaczynając z samego brzegu zderzaka tylko trzeba ją nagrzewać opalarką wtedy zacznie się robić elastyczna i do profilować do kształtu zderzaka
  19. całkiem fajne te fele sam mam taki tylko że teraz małą zmianę koloru zrobiłem wnęki ramion poszły na czarną perłę a przód w orginale
  20. w sumie może i tak ale chyba kupię od znajomka na przód amory 1BE bo ma do sprzedania za nie duże pieniądze to wtedy będzie normalnie się śmigało
  21. jeżdżę i jak na te parę dni jest spoko wczoraj nawet leciałem 160km/h i było git ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- czekam na swoje odnowione 17 założę i zobaczę jak będzie się to komponowało wszystko razem
  22. kolego mega auto ze smakiem i wogóle ,pomysł bardzo dobry ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- człowiek chciałby tak zrobić lecz funduszów brak no i rodzina mi się powiększa dlatego braki w chajsie
  23. tak to u mnie wygląda
  24. nie mam ale jak na razie nie mam wyjścia ---------- Post dopisany 28-02-2014 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 17:28 ---------- właśnie wrzuciłem sprężyny 2h temu no i jestem bardzo zadowolony z tej kombinacji da się spokojnie jezdzić
  25. panowie sprężyny założone na ori zawias no i jestem mile zaskoczony,bardzo przyjemnie się jezdzi a myślałem że pełna klapa będzie ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- zdjęcia zrobię to wżucę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.