Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
dzieki, czernidła nie używałem, niedziela hehe a na lampy mam ochotę tylko nie wiem jakie? oryginalne po lifty używki czy nowe takie jak depo? ogólnie to poszukuje może ktoś coś ma?
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
to była szybka akcja a weź sie udzielaj jak nikogo sie nie zna może w końcu na jakiś zlot ruszę to sie poprawi ---------- Post dopisany 09-09-2013 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 19:41 ---------- Nowe fotki z week
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Witam, panowie jaką polecacie konsole do 500zł? tak zeby mozna bylo pograc w Fife 12/13 i pooglądać filmy w miare dobrej jakości ? wiem ze to malo 500 ale tyle moge przeznaczyc
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzięki za podpowiedzi A jest ktoś może z Rumi lub Gdyni i ma koszulki klubowe na sprzedaż lub jeszcze jakieś gadżety?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witajcie, jest ktoś może z Rumi lub Gdyni i ma koszulki klubowe na sprzedaż lub jeszcze jakieś gadżety?
-
Głośna praca na wolnych obrotach i przy ruszaniu - napinacz wymieniony 2 msc temu
Możesz polecić jakieś konkretne marki choćby z aledrogo? ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- Co sądzicie o takim? Czy w ogóle takie ja mam? Jak z ceną i marką? Sprzęgło ALTERNATORA AUDI A4 A6 VW PASSAT NOWE (3424672579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Głośna praca na wolnych obrotach i przy ruszaniu - napinacz wymieniony 2 msc temu
OK, sprawdzę to chociaż przypominam Sobie ze kumpel mówił ze nie mam sprzegiełka, powiem ze nie znam sie na tym, ale na co zwrócić uwagę przy oględzinach?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Eloo może ktos cos by pomógł? http://a4-klub.pl/1-9-191/glosna-praca-wolnych-obrotach-ruszaniu-napinacz-wymieniony-2-msc-temu-283795/#post3730379
-
Głośna praca na wolnych obrotach i przy ruszaniu - napinacz wymieniony 2 msc temu
Witam, kupiłem auto z takim piskiem i ogólnie głośniejsza pracą silnika na wolnych obrotach a jeszcze gorzej jest przy ruszaniu z małą ilością gazu w podłodze. Wymiana Napinacza (Ruville) i paska (Continental) pomogła, ale tylko do czasu.. po 2 miesiącach jest jeszcze jakby gorzej. Nie wiem co robić? znowu wymieniać napinacz i pasek? Może któraś część była trefna, albo wymienię i po kilku miesiącach znowu to powróci.. A może to coś z alternatora piszczy? Powyżej 1200 obr/min jest poprawna praca silnika. Trochę sie juz tego obawiam i muszę to naprawić. Prosze o pomoc
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Witam, czy możecie polecić jakieś ładne ciekawe miejsca w trójmieście (najlepiej Gdynia lub Rumia) na zrobienie fotek z autem? mam ochotę na małą sesyjkę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, czy możecie polecić jakieś ładne ciekawe miejsca w trójmieście (najlepiej Gdynia lub Rumia) na zrobienie fotek z autem? mam ochotę na małą sesyjkę
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Fajne autko, też rozmyślam nad wyrzuceniem kata a jak z wirusem u Ciebie? chip?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pozdro z pomorza jak tam zlociki u Was? ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 23:34 ---------- Witam panowie poszukuje głośników w tylną półkę do VW Polo co polecacie do kwoty 100zł?
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
|Dzięki wielkie! tak myślałem ze fajnie by wyglądało z dokładkami i progami w kol, ale później każdą krechę widać Macieju B5B przeglądam od kiedy auto mam Ten kolorek zawsze mi sie podobał A bez Żywca nie mogę pokazywać sie do mojego kuzyna - mechanika
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
heh no masz racje ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 21:08 ---------- witka, moze byc? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-zaba-gwincie-18-a-283268/#post3721190
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
Witam, w kwietniu zostałem posiadaczem mojej "limonki" Wyposażenie[/size][/size]: - klimatronik - 2 x elektryczne szyby - wspomaganie kierownicy - kierownica regulowana w 2 płaszczyznach - elektryczne lusterka - 2 x podłokietnik - centralny zamek - domykanie szyb z kluczyka - ABS Wymieniłem: - olej - filtry - klocki hamulcowe przednie - napinacz i pasek alternatora - rozrząd + pompa wody - uszczelnienie pompy wtryskowej Dodatkowe zmiany: - Lampy tył po I lifcie - białe kierunki - CB radio - zmiana radia na Pioneer - tuba Mac Audio - wzmacniacz Sinus live - Rondell 18' 225/40 - gwint Bilstein - dystanse tył Plany: - lampy przednie poliftowe - wymiana foteli i kanapy - HID - FIS (jest tylko zamontować) - central na pilot - 18' może na biały proszek? - podniesienie mocy - turbo AWX + FMIC - kiera sline - malowanie zacisków - końcówki tłumika A może teraz forumowicze podpowiedzą co by tu poprawić ich zdaniem? Mile widziane dobre rady
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pruszcz? to gdzie ja wyczytałem Gdynia?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdzie jest ten zlocik w środe ? jakiś dokładny adres ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no i dziękuje panowie, teraz juz mam jakieś wyjścia i jasności heh będę coś rzeźbił z tematem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i week sie skrócił
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Andrzeju, niedziela - odstaw alko
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok kumam moze ktos pomoże inny
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Siemka pany jak żyjecie? Takie pytanie, w końcu założę wątek o mojej A4 i zarejestrowałem sie na fotosik., i teraz takie pytanie, ktory kod lub link mam tam wkleić? 1. Link do zdjęcia: 2. Kody na forum dyskusyjne - Miniaturka na forum: - Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): 3. Kody na Blogi, Strony WWW oraz Aukcje Internetowe: - Miniaturka Ja sie na tym nie znam, a chce żeby było w jakiś przyzwoitych rozmiarach Ciężko sie w tym połapać, ale może ktoś tez ma tej stronce, wie co i jak i by mi pomógł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, takie pytanie czy ktos z forum lub okolic Gdyni zrobiłby mi logi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pomyślałem ze moze bym zakupił od kogos z forum w Pruszczu, ale wlasnie plany drastycznie sie zmieniły, auto do mechanika jutro.