Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. wiec jaką polecacie instalke LPG w rozsadnej cenie??
  2. Pamietajcie ze po regeneracji turba trzeba od razu zajrzec i ewentualnie wyczyscić cooler zeby nowe trubo nie zassało oleju
  3. Faktycznie trzeba zrobić logi, kiedys długo walczyłem z tym u sb i powiem, faktycznie nie miła sytuacja, u mnie na chwile pomogło odmoczenie turbiny w paliwie, było w niej sporo smoły ale po jakims czasie dalej brakowalo mocy
  4. a wiesz na jakch kanałach lecą mecze hiszpańskiej??
  5. oo fcuk, a ja szukałem b6... no cóż
  6. Autko zmienia sie na wielki plus!
  7. poka jakie masz
  8. cos ode mnie
  9. chyba ma duzo spokrewnionych akcji???
  10. Genialny mecz Madrytu
  11. A jakieś białeczko chyba nowe sylaszałem ze jest z FA z wołowiny ktos cos wie?
  12. ooo dobrą muze tu macie! ja preferuje też Blendy Breaka
  13. Musze zobaczyc Do utraty sił! to bedzie mocne
  14. Mysle ze nie ma co tak narzekać, mogło byc gorzej
  15. Kiedy kolejny spot i gdzie?
  16. Naprawione! Okazało sie ze wystarczyło odłaczyc akumulator zeby zresetowac! Chociaż nie do konca, bo wydaje mi sie ze wczesniej też był odlączony i nadal niedziałało lecz nie jestem pewny !
  17. Witam, ja również moge wpaść na skwer, jesli nie przeszkadza Octavia RS? bo za czasów Audi nie udało sie
  18. Sam nie jestem wstanie tego naprawić, może ktoś pomoże Trójmiasta?
  19. Witam, może ktoś z okolic pomoże lub chociaż poleci gdzie skierować sie z tym problemem? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296697-radio-nawigacja-dvd-dedykowane-vw-skoda-erisin-es1268v-dvd-wifi/#entry4234930
  20. Witam posiadam radio model bodajże Erisin ES1268V choć może to być delikatnie inny model nie potrafię tego stwierdzić, są identyczne i funkcje te same. Problem polega na tym, że radio jest sprawne lecz przy włączaniu nawigacji poprzez przycisk GPS nie chce sie uruchomić. Było tak prze około miesiąc, raptem od niczego pewnego wieczoru zadziałało i było ok około 2 tygodni, po czym znowu nie włącza sie. Jest dokładnie tak jak na filmiku w linku. Pomożecie? Może ktoś z Trójmiasta ogarnie mi ten GPS?? Zamontowane w Skoda Octavia II RS 2007r. https://www.youtube.com/watch?v=dJiJiE7U_N4
  21. hehe no ale dzieki
  22. Witam, czy w pomorskim regenerują gwinty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.