Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
BRC w 1.8T zakładać?
wiec jaką polecacie instalke LPG w rozsadnej cenie??
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Pamietajcie ze po regeneracji turba trzeba od razu zajrzec i ewentualnie wyczyscić cooler zeby nowe trubo nie zassało oleju
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Faktycznie trzeba zrobić logi, kiedys długo walczyłem z tym u sb i powiem, faktycznie nie miła sytuacja, u mnie na chwile pomogło odmoczenie turbiny w paliwie, było w niej sporo smoły ale po jakims czasie dalej brakowalo mocy
-
Piłka nożna
a wiesz na jakch kanałach lecą mecze hiszpańskiej??
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Dobra i pewnie szybka furka!
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
Bardzo ładna Audiczka
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
oo fcuk, a ja szukałem b6... no cóż
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Autko zmienia sie na wielki plus!
-
[A4 AVB] B6 Horneth ... małymi krokami do przodu...
Piekna sztuka!!
-
Siłownia
poka jakie masz
-
Muzyka w naszych autkach
cos ode mnie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
chyba ma duzo spokrewnionych akcji???
-
Piłka nożna
Genialny mecz Madrytu
-
Siłownia
A jakieś białeczko chyba nowe sylaszałem ze jest z FA z wołowiny ktos cos wie?
-
Muzyka w naszych autkach
ooo dobrą muze tu macie! ja preferuje też Blendy Breaka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Musze zobaczyc Do utraty sił! to bedzie mocne
-
Piłka nożna
Mysle ze nie ma co tak narzekać, mogło byc gorzej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy kolejny spot i gdzie?
-
Radio nawigacja dvd dedykowane VW Skoda Erisin ES1268V DVD WiFi
Naprawione! Okazało sie ze wystarczyło odłaczyc akumulator zeby zresetowac! Chociaż nie do konca, bo wydaje mi sie ze wczesniej też był odlączony i nadal niedziałało lecz nie jestem pewny !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, ja również moge wpaść na skwer, jesli nie przeszkadza Octavia RS? bo za czasów Audi nie udało sie
-
Radio nawigacja dvd dedykowane VW Skoda Erisin ES1268V DVD WiFi
Sam nie jestem wstanie tego naprawić, może ktoś pomoże Trójmiasta?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, może ktoś z okolic pomoże lub chociaż poleci gdzie skierować sie z tym problemem? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296697-radio-nawigacja-dvd-dedykowane-vw-skoda-erisin-es1268v-dvd-wifi/#entry4234930
-
Radio nawigacja dvd dedykowane VW Skoda Erisin ES1268V DVD WiFi
Witam posiadam radio model bodajże Erisin ES1268V choć może to być delikatnie inny model nie potrafię tego stwierdzić, są identyczne i funkcje te same. Problem polega na tym, że radio jest sprawne lecz przy włączaniu nawigacji poprzez przycisk GPS nie chce sie uruchomić. Było tak prze około miesiąc, raptem od niczego pewnego wieczoru zadziałało i było ok około 2 tygodni, po czym znowu nie włącza sie. Jest dokładnie tak jak na filmiku w linku. Pomożecie? Może ktoś z Trójmiasta ogarnie mi ten GPS?? Zamontowane w Skoda Octavia II RS 2007r. https://www.youtube.com/watch?v=dJiJiE7U_N4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe no ale dzieki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, czy w pomorskim regenerują gwinty?