Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Anb Tiptronic Ebu opór na lewarku na zimnym
Witam Mam takie objawy. 1.Przy zimnym aucie ciężko jest przestawić lewarek z P - gdy mocniej pociągne to czuję szaprniecia gdy przeskakuje z P przez R,N do D. Auto parkuje na prostym i zawsze z ręcznym hamulcem. 2.Kolejny objaw to do puki jest zimny to z biegu 2 na 3 jest szrpniecie? Więc robię tak że przez 3 światła jadę na Tiptronicu ręcznym i nie rozpędzamam się do 3 biegu. Po rozgrzanym skrzynia pracuje normalnie- kickdown bez problemu. 3. Podasz jazdy gdy odpuszczam gaz lub dodaje i jest to raptowne to jest szarpniecie. Myślałem że poduszki ale które silnik czy skrzynia? Zachęcam do dodawania opini i pomocy! Dodam, że mam fakturę z 11.2015 wymiana oleju. Ok 25kkm. Skrzynia jest mokra - mam foto. wymieniać olej czy szukać speca? Tylko gdzie w Trójmieście?
-
Pompa powietrze wtornego 1.8T BFB
I tak mam DP wstawić to za jednym zamachem w kompie wyrzuci się sondę i SAI.
-
[ALL B5] Automatyczne włączanie świateł mijania z zapłonem?
Ale jest dedykowany do B5?
-
Świetny Gazownik
ale jaki zakład lub ulica?
-
Nowe lampy czy regenaracja ?
jaki model soczewki masz pod bi h7?
-
[ALL B5] Automatyczne włączanie świateł mijania z zapłonem?
wiadomo coś juz na ten temat?
-
Skrzynia Tiptronic ZF5HP19FL/FLA - wymiana oleju , potrzebne części i przydatne linki
rewelacja! teraz czuje sie na siłach żeby to wymienić! pokażcie patent na sprzęt do nalewania oleju?
-
Pompa powietrze wtornego 1.8T BFB
wyrzuciłeś pompę? masz jakiegoś magika w Gdyni?
-
Uchwyty drzwi
jak efekt po roku? bo ta guma wszędzie schodzi..
-
Wyciek - prośba o opinie
i jak tam panowie- wytrzymuje? bo zdjęcia skrzyni identyczne jak u mnie
-
1.8t gdzie chipować?v-tech gdynia czy tune-up gdańsk?
Czyli jednak potwierdzone że warto!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum, a w dodatku kolegę z rewiru
-
VAG BAUER Service gdynia
dobrze wiedzieć ze ktoś tak w Gdyni dobry jest
-
serwis asb gdynia/3m
coś jeszcze polecacie w okolicach Gdyni?
-
1.8t gdzie chipować?v-tech gdynia czy tune-up gdańsk?
a w Gdyni jakiś dobry zakład?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege również z Gdyni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę, również z Gdyni
-
1.8T ANB - błedy sonda
Wtyczki sprawdzałem- a jak sprawdzić czy sonda sprawna? które piny? ok spróbuje na pb
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
Jakieś rozwiązanie panowie?
-
N75 i węże podciśnienia.
Weze są 3.2mm i 6mm czy zakładanie wszystkie 4 i jest ok? I silikonowe?
-
[ANB] Wężyk podciśnienia
Czyli w ANB jednak można odłączyć sai? Bo mam kąta jeszcze ale widzę że poprzedni właściciel kostkę od Sai odłączył.. nie długo wyrzuce kata i chyba wywale Sai bo 14 błędów mam z tego..
-
1.8T ANB - błedy sonda
Witam może ktoś mógłby powiedzieć na co zwrócić uwagę przy tych błędach? Jak sie robi test sond? Czwarty błąd po usunięciu nie wrócił juz - choć czasem podczas jazdy widzę ze mam 70st a był już rozgrzany do 90stC 17513 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Heating Circuit Short to Plus P1105 - 35-10 - - - Intermittent 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-00 - - 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent
-
Laser red avant! 1.8T
Widziałeś czy wszystkie toyoty ze spryskiwaczami razem z bi Ledem? Miałem b5 i octavie na gwincie z 18" jasne że da się jeździć. Ale mówię o kobiecie- powtarzam.
-
Laser red avant! 1.8T
Pokrowce wyleciały od razu Jeżdżę po dziurach i już miałem 18 a dodatkowo to kobita też ma jeździć.. Bixa- nie opłaca sie- nie mam zderzaka, samopoziomowania i zestaw xenonu to nie potrzebna impreza skoro można mieć już bi led koito - tylko nie wiem czy sam podołam z montażem. No tak o zderzak s4. Szyby kiedyś robiłem sam- ale raz i efekt mógłby być lepszy- ewentualnie poszukam kogoś kto by mi pomógł
- [B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej