Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. Witam Mam takie objawy. 1.Przy zimnym aucie ciężko jest przestawić lewarek z P - gdy mocniej pociągne to czuję szaprniecia gdy przeskakuje z P przez R,N do D. Auto parkuje na prostym i zawsze z ręcznym hamulcem. 2.Kolejny objaw to do puki jest zimny to z biegu 2 na 3 jest szrpniecie? Więc robię tak że przez 3 światła jadę na Tiptronicu ręcznym i nie rozpędzamam się do 3 biegu. Po rozgrzanym skrzynia pracuje normalnie- kickdown bez problemu. 3. Podasz jazdy gdy odpuszczam gaz lub dodaje i jest to raptowne to jest szarpniecie. Myślałem że poduszki ale które silnik czy skrzynia? Zachęcam do dodawania opini i pomocy! Dodam, że mam fakturę z 11.2015 wymiana oleju. Ok 25kkm. Skrzynia jest mokra - mam foto. wymieniać olej czy szukać speca? Tylko gdzie w Trójmieście?
  2. I tak mam DP wstawić to za jednym zamachem w kompie wyrzuci się sondę i SAI.
  3. ale jaki zakład lub ulica?
  4. jaki model soczewki masz pod bi h7?
  5. wiadomo coś juz na ten temat?
  6. rewelacja! teraz czuje sie na siłach żeby to wymienić! pokażcie patent na sprzęt do nalewania oleju?
  7. wyrzuciłeś pompę? masz jakiegoś magika w Gdyni?
  8. jak efekt po roku? bo ta guma wszędzie schodzi..
  9. i jak tam panowie- wytrzymuje? bo zdjęcia skrzyni identyczne jak u mnie
  10. Czyli jednak potwierdzone że warto!
  11. Witamy na forum, a w dodatku kolegę z rewiru
  12. dobrze wiedzieć ze ktoś tak w Gdyni dobry jest
  13. coś jeszcze polecacie w okolicach Gdyni?
  14. a w Gdyni jakiś dobry zakład?
  15. Witam kolege również z Gdyni
  16. Witam kolegę, również z Gdyni
  17. Wtyczki sprawdzałem- a jak sprawdzić czy sonda sprawna? które piny? ok spróbuje na pb
  18. Jakieś rozwiązanie panowie?
  19. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na omzig temat w 1.8T
    Weze są 3.2mm i 6mm czy zakładanie wszystkie 4 i jest ok? I silikonowe?
  20. Czyli w ANB jednak można odłączyć sai? Bo mam kąta jeszcze ale widzę że poprzedni właściciel kostkę od Sai odłączył.. nie długo wyrzuce kata i chyba wywale Sai bo 14 błędów mam z tego..
  21. Witam może ktoś mógłby powiedzieć na co zwrócić uwagę przy tych błędach? Jak sie robi test sond? Czwarty błąd po usunięciu nie wrócił juz - choć czasem podczas jazdy widzę ze mam 70st a był już rozgrzany do 90stC 17513 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Heating Circuit Short to Plus P1105 - 35-10 - - - Intermittent 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-00 - - 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent
  22. Widziałeś czy wszystkie toyoty ze spryskiwaczami razem z bi Ledem? Miałem b5 i octavie na gwincie z 18" jasne że da się jeździć. Ale mówię o kobiecie- powtarzam.
  23. Pokrowce wyleciały od razu Jeżdżę po dziurach i już miałem 18 a dodatkowo to kobita też ma jeździć.. Bixa- nie opłaca sie- nie mam zderzaka, samopoziomowania i zestaw xenonu to nie potrzebna impreza skoro można mieć już bi led koito - tylko nie wiem czy sam podołam z montażem. No tak o zderzak s4. Szyby kiedyś robiłem sam- ale raz i efekt mógłby być lepszy- ewentualnie poszukam kogoś kto by mi pomógł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.