Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. Wpadły intemo - dzięki @booolek i samopoziom @prezesik18 !! teraz czas podjąć się walki z lampami..! i mam dylemat - malować jak wszyscy na czarno środek czy może białe? moja czerwona i białe oczy?
  2. właśnie stoje przed decyzją bo bede miał zderzak s4 do lekkiego spawania i robić gładki cały? blenda kosztuje, a zrobił ktoś patent z tylnego?
  3. i faktycznie 20 -30 ml na 1L do ręcznej?
  4. http://wszystkodosprzatania.pl/ Mam ten sklep nie daleko, mają dużo chemii zwłaszcza Tenzi - piana i szampon jakiś u nich dobry jest? Tapatalk
  5. Jaką piane i szampon po wosku?
  6. to może ja zapytam co do mycia polecacie? mam nałożony wosk i żeby utrzymać go jak najdłużej, nie myje na bez dotyku, tylko opłukuje. Ale jaki szampon i piane które pomogą uzyskać czystość bez naruszenia wosku? Lakier czerwony Laserrot!
  7. No i jak się zakończyło? Tapatalk
  8. ale nie zaszkodzi, a wyeliminuje ewentualnie nieszczelności?
  9. A tak liczyłem na jakieś fanty ciekawe [emoji23][emoji23] Tapatalk
  10. i cieplej sie zrobiło
  11. nie mam pogody na logi.. a i z kawałkiem spokojnej drogi trzeba pokombinować, albo noc na pewno zrobie ale jak bede tylko mógł.
  12. podobno mozna? tylko czy ktoś wie jak? czy na prawde tuner potrzebny?
  13. wrzucam foty z pomiarów, tylko zrobiłem je po odpaleniu, wykasowałem błedy i jezdziłem 30km na PB - błędy wróciły: 3 Znalezione: 17513 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Heating Circuit Short to Plus P1105 - 35-10 - - - Intermittent 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-10 - - - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent
  14. Dzwonik był? Tapatalk
  15. i co mozesz sie podzielić jaki efekt i co wybrałeś?
  16. z jednej strony to dobrze, że taki wózek został na rejonie! czyli zostawiasz sobie?
  17. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    czym czyścić weże, zawroki itp od odmy?
  18. Witam, jak w temacie, pompe SAI mam zajechaną i nawet juz ktoś ją rozłączył wczesniej bo weże nieszczelne - jak to wyrzucić z softu bo 14 błędów sypie? sonde za katem można wyrzucić? czy to dopiero jak wywale kata i dam DP? czy te czynności mogę sam zrobić? posiadam Vag'a 311 i Vag k+can commander 1.4 1.8T ANB 99r.
  19. a jakiś model w dobrej kasie?
  20. masz jeszcze plik ?
  21. ktoś coś? spalanie 46L na 250km lpg
  22. A możesz to pokazać? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.