Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Laser red avant! 1.8T
Wpadły intemo - dzięki @booolek i samopoziom @prezesik18 !! teraz czas podjąć się walki z lampami..! i mam dylemat - malować jak wszyscy na czarno środek czy może białe? moja czerwona i białe oczy?
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
właśnie stoje przed decyzją bo bede miał zderzak s4 do lekkiego spawania i robić gładki cały? blenda kosztuje, a zrobił ktoś patent z tylnego?
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
i faktycznie 20 -30 ml na 1L do ręcznej?
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
http://wszystkodosprzatania.pl/ Mam ten sklep nie daleko, mają dużo chemii zwłaszcza Tenzi - piana i szampon jakiś u nich dobry jest? Tapatalk
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
Jaką piane i szampon po wosku?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
to może ja zapytam co do mycia polecacie? mam nałożony wosk i żeby utrzymać go jak najdłużej, nie myje na bez dotyku, tylko opłukuje. Ale jaki szampon i piane które pomogą uzyskać czystość bez naruszenia wosku? Lakier czerwony Laserrot!
-
Szkoda całkowita
No i jak się zakończyło? Tapatalk
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
ale nie zaszkodzi, a wyeliminuje ewentualnie nieszczelności?
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
A tak liczyłem na jakieś fanty ciekawe [emoji23][emoji23] Tapatalk
-
Piłka nożna
i cieplej sie zrobiło
-
Piłka nożna
- 1.8T ANB - błedy sonda
nie mam pogody na logi.. a i z kawałkiem spokojnej drogi trzeba pokombinować, albo noc na pewno zrobie ale jak bede tylko mógł.- 1.8T jak wyrzucić z softu pompe SAI? i drugą sonde lambda?
podobno mozna? tylko czy ktoś wie jak? czy na prawde tuner potrzebny?- 1.8T ANB - błedy sonda
wrzucam foty z pomiarów, tylko zrobiłem je po odpaleniu, wykasowałem błedy i jezdziłem 30km na PB - błędy wróciły: 3 Znalezione: 17513 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Heating Circuit Short to Plus P1105 - 35-10 - - - Intermittent 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-10 - - - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent- zwykła 1.8t apu by fifek
Dzwonik był? Tapatalk- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
i co mozesz sie podzielić jaki efekt i co wybrałeś?- [B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
z jednej strony to dobrze, że taki wózek został na rejonie! czyli zostawiasz sobie?- Odma - co i jak?
czym czyścić weże, zawroki itp od odmy?- 1.8T jak wyrzucić z softu pompe SAI? i drugą sonde lambda?
Witam, jak w temacie, pompe SAI mam zajechaną i nawet juz ktoś ją rozłączył wczesniej bo weże nieszczelne - jak to wyrzucić z softu bo 14 błędów sypie? sonde za katem można wyrzucić? czy to dopiero jak wywale kata i dam DP? czy te czynności mogę sam zrobić? posiadam Vag'a 311 i Vag k+can commander 1.4 1.8T ANB 99r.- Pomoc/opinia przy zakupie spawarki migomat MIG/MAG
a jakiś model w dobrej kasie?- Poszukiwane prospekty Audi A4 B5
masz jeszcze plik ?- Pomoc/opinia przy zakupie spawarki migomat MIG/MAG
a jakiego TIGa polecacie?- [B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
auto sprzedane?- 1.8T ANB - błedy sonda
ktoś coś? spalanie 46L na 250km lpg- Navigation Plus DX czy nonDX
A możesz to pokazać? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka - 1.8T ANB - błedy sonda