Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. Witam panowie, od niedawna jestem Pomorzaninem, czy będzie ktoś z klubu w Pruszczu na VW Manii? Miałbym małą prośbę, chodzi o koszulki forumowe
  2. z tym spawaniem to sie właśnie boje, a jak mam "ukręcony" ten korpus to może coś sie stać, coś sie pogorszyło? czy mogę spokojnie jeździć?
  3. no tylko czym teraz moge to znowu unieruchomić, żeby sie nie kręcił caly amorek? można to spawac, nie uszkodzi sie bardziej? A co mam "dorobić lub kupić stalowe"?
  4. Panowie mam problem. Dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało. Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki nad widełkami kręci sie. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta) Da sie naprawić to? czy może w ogóle to nie przeszkadza w użytkowaniu? napawać czy coś można? No i jak jeszcze ruszyć górną nakrętkę jak sie kreci cały korpus? Ratujcie, bo za 4 dni 700km.
  5. No tak, ale teraz mi chodzi o to co mam zrobić z obracającym sie amorkiem nad widełkami dolnymi? czy mi cos sie nie rozpadnie? czy jakieś spawanie jest możliwe?
  6. nakrętki powinny sie kręcić i dolna sie kreci a tej górnej nie mogłem ruszyć i teraz cały korpus nad widełkami okręca sie.
  7. Witajcie, ja mam central z kluczyka, i co potrzebuje żeby zrobić to na pilot? pokażcie jakie zestawy pasują co trzeba kupic
  8. Witkaa Panowie mam problem, dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało.Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta)
  9. Maciek prawie trafiłeś, no ale trzeba jakos zyc
  10. sieema, nie, to nie wakacje, pracuje znowu w stoczni w gdyni, raczej na stałe urolp zapowiada sie na 15-28 lipca wiec nie wiem czy bede na zlociku
  11. A ja pany nie odwiedzam was, bo na pomorze pogoniłem
  12. Siema, wybieram sie jutro na zlocik ale podajcie dokładny namiar ulice i numer tel na priv gdybym zbłądził
  13. Kolego daj znać jakbyś znał już przyczynę.
  14. Siemka! mam pytanko czy na najbliższym zlocie będzie ktos kto bedzie mial gadżety z forum na sprzedaż (smycz) ?
  15. Witajcie, jestem nowy, ale chętny do pomocy, a jeszcze bardziej na zlociki! Kiedy zapowiadają się najbliższe?
  16. Siema! Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem Audi A 4 z 1996 r. z silnikiem 1.9 TDI AFN. Mam na imię Marcin, 19 lat i czekam na zlocik w moich okolicach!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.