Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam panowie, od niedawna jestem Pomorzaninem, czy będzie ktoś z klubu w Pruszczu na VW Manii? Miałbym małą prośbę, chodzi o koszulki forumowe
-
Gwint BILSTEIN - problem ze skręceniem przodu!
z tym spawaniem to sie właśnie boje, a jak mam "ukręcony" ten korpus to może coś sie stać, coś sie pogorszyło? czy mogę spokojnie jeździć?
-
Gwint BILSTEIN - problem ze skręceniem przodu!
no tylko czym teraz moge to znowu unieruchomić, żeby sie nie kręcił caly amorek? można to spawac, nie uszkodzi sie bardziej? A co mam "dorobić lub kupić stalowe"?
-
Gwint BILSTEIN - problem ze skręceniem przodu!
Panowie mam problem. Dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało. Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki nad widełkami kręci sie. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta) Da sie naprawić to? czy może w ogóle to nie przeszkadza w użytkowaniu? napawać czy coś można? No i jak jeszcze ruszyć górną nakrętkę jak sie kreci cały korpus? Ratujcie, bo za 4 dni 700km.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No tak, ale teraz mi chodzi o to co mam zrobić z obracającym sie amorkiem nad widełkami dolnymi? czy mi cos sie nie rozpadnie? czy jakieś spawanie jest możliwe?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nakrętki powinny sie kręcić i dolna sie kreci a tej górnej nie mogłem ruszyć i teraz cały korpus nad widełkami okręca sie.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witajcie, ja mam central z kluczyka, i co potrzebuje żeby zrobić to na pilot? pokażcie jakie zestawy pasują co trzeba kupic
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witkaa Panowie mam problem, dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało.Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maciek prawie trafiłeś, no ale trzeba jakos zyc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sieema, nie, to nie wakacje, pracuje znowu w stoczni w gdyni, raczej na stałe urolp zapowiada sie na 15-28 lipca wiec nie wiem czy bede na zlociku
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A ja pany nie odwiedzam was, bo na pomorze pogoniłem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Siema, wybieram sie jutro na zlocik ale podajcie dokładny namiar ulice i numer tel na priv gdybym zbłądził
-
Dziwny dźwięk podczas odpalania.
Kolego daj znać jakbyś znał już przyczynę.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Siemka! mam pytanko czy na najbliższym zlocie będzie ktos kto bedzie mial gadżety z forum na sprzedaż (smycz) ?
-
Spociki Chełmskie
Witajcie, jestem nowy, ale chętny do pomocy, a jeszcze bardziej na zlociki! Kiedy zapowiadają się najbliższe?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem Audi A 4 z 1996 r. z silnikiem 1.9 TDI AFN. Mam na imię Marcin, 19 lat i czekam na zlocik w moich okolicach!