Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. ciekawa opcja jakie polecicie białeczko cena=ilośc=jakośc?? jadłem why 100 treca i niby dobre ale efektu jakiegos nie zauwazylem 1kg moze
  2. u mnie ponad rok, a jak to srednio wyglada?
  3. Night breaker jak najbardziej na tak!
  4. jak pozniej jest z takimi felgami przy myciu recznie? a jak na myjce ciśnieniowej?
  5. ja uważam ze 2.5 wszechstronne i bezpieczne
  6. a z okolic Gdyni lub Trójmiasta polecacie kogos i jaki koszt?
  7. tez pdooba mi sie sam pomysł i wola tego zeby spróbowac bo efekt dzwiękowy moze byc fajny
  8. dokladnie podbijam, przydalaby sie aktualizacja zdjec bo tez chodzi po głowie projekt
  9. opony powinny chyba leżeć, bo jesli stoją to mogą mieć bicie, to prawda? a czernidło z autolandu ok
  10. a czy preferujecie dorabianie dystansów u tokarzy? w pracy miałbym taką możliwość tylko czy jest jakiejś niebezpieczeństwo? i z jakiego materiału mogą być zrobione?
  11. chyba poxilina chyba ze jakis klej do aluminium??
  12. no i trzeba na to uważać moim zdaniem
  13. a może ktoś powiedzieć różnice z tych ogłoszeń jaką widzi?
  14. a gdy juz lapmy są okropne ale własnie w rysach to cos mozna poradzic?
  15. nie odczuwasz wiekszej roznicy na gazie?
  16. dokładnie, jesli bedzie robił za pierwszy pług na parkingu to średnio a gwint zabezpieczają nawet streczem ponoc jest to dobre dla gwintu, ja uwazam ze smar wystarczyłby
  17. a gdzie takie promocja mozna dorwać?
  18. Czy efekt po zastosowniu tego utrzyma sie na długo czy raczej to chwilowa ładna reanimacja?
  19. juz nie długo preparaty pojdą w ruch przed zimą wiec trzeba sie zaopatrzyc a widze dobre preparaty
  20. a myslalem ze to szajs i myslalem ze taki mi wcisnął
  21. moze i masz racje, ale jak dochodzi do samozapłonu najczesciej po wymianie turbawki?
  22. ciekawy temat, jestem monterem rurociągów i w sumie mam duzo elementów potrzebnych i jestem ciekawy czy dalbym rade sam zrobic takie cos poprawnie
  23. Witka, panowie jezdzilem w B5 na bisteinie i bylo twardo, teraz w RS octavii tez mam jakis gwint, szukając B6 zastanawiam sie jakie zawieszenie wybrac zeby bylo lepiej od serii ale nie twardo i nisko ze kazda dziura boli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.