Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Wypadanie zapłonu 16684, 16685
U mnie wypadanie zapłonu na 4 cyl - nierówna praca na wolnych obrotach, szarpie, puka metalicznie- ale nie regularnie, buczy z tłumika i wkręca sie na obroty tak do 2tyś/obr jak POLONEZ - wyżej jest ok. Z rana pisk przy 1,5 tyś/obr
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
masz foto gdzie dokładnie siedzą te czujniki?
-
spalanie stukowe
no i co sie okazało? a gdzie w naszych 1.8t jest czujnik spalania stukowego?
-
1.8T ANB - błedy sonda
Pany oceńcie rozrząd - ma 45kkm ale 4 lata - otwieram a tam nie najgorzej - po za wyciekami ale pokrywę będę wymieniał. Brudne było ale napinacz mocno trzyma - pasek bez żadnych pęknięć Mam filmik jak to wygląda- pytanie- wymieniać wszystko czy tylko pasek i cieknącą pompę wody?
-
ANB rozrząd
do ANB z 04.1999roku 153 zęby 25mm szerokości a po VINie autoland widzi dwa rodzaje pomp - że różna ilość kanałów - to jaka ma być?
-
1.8T ANB - błedy sonda
no i jak, jakaś opinia? Pany -5°C dziś. odpalam moje 1.8T i 5 minut postoju, 3 minuty jazdy do przejazdu kolejowego, tam po 10 minutach postoju dopiero rusza wskazówka temperatury. ( w sumie 18min) Ostatnio przepalałem sąsiada ADRa i po 2 tyg stania po 5 minutach on już miał 70°C a mój 17 potrzebuje. ADR na postoju łapie 90° a mój jeszcze nigdy nie zauważyłem nawet po kilkunastu minutach na postoju. To normalne? Coś sprawdzić?
-
Auto dziwnie pływa po drodze
A po za amorami i tulejami belki to co jeszcze z tyłu może wpływać na to bujanie ?
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
A po za amorami i tulejami belki to co jeszcze z tyłu może wpływać na to bujanie ?
-
1.8T LPG trójmiasto.
Vanosa w Gdyni juz nie ma? na guglu tylko Gdańsk pokazuje...?
-
Pompa powietrze wtornego 1.8T BFB
a jakie rozmiary przewodów kupić?
-
1.8T co zrobić z klapką od sztangi WG?
chyba zregeneruje ją całą bo coś czuje ze wciąga mi olej
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Czyli jarzma 451 pod 312 i tarcze 312. A tył pod 269 to z A6 C4 piasta, zaciski i jarzmo, tarcza? Tapatalk
-
1.8T co zrobić z klapką od sztangi WG?
A to regenerują razem z turbo ? Tapatalk
-
Strzelanie z wydechu
ze skrzynią tiptronic da rade zrobić LC?
-
Wydajniejszy intercooler 1.8t ANB
i jak, co weszło?
-
Czyszczenie układu
i jak, zrobione? jakies fotostory - które przewody itp
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
tzn po tych waszych doświadczeniach w co najlepiej iść przy małej inwestycji ale zauważalnej poprawie w lifcie?
-
Jaki zestaw Xenon? Komplet przetwornice, żarniki itp - BEZ HID ów
Witka, dajcie namiary jakie komponenty na zestaw xenon szukać, byle nie HIDy. Może ktoś coś ma kpl - taki zestaw?
-
Kolorowy Fis a4b5
no jestem ciekawy..
-
Jaki kompresor/ sprężarka do garażu?
i tak podstawowo co ma być w tym zestawie jeszcze?
-
Jaki kompresor/ sprężarka do garażu?
a taki zestaw poglądowy z czego sie składa i może jest gotowiec warty uwagi?
-
Budowa dolotu Fmic- średnica na wyjściu turbiny i wejściu przepustnicy
I jak ogarnięte ?
-
1.8T co zrobić z klapką od sztangi WG?
ktoś coś?
-
Jaki kompresor/ sprężarka do garażu?
szukam kompresora do garażu - do sporadycznego użytku - czasem malowania drobnych rzeczy
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
1. Rozglądam sie za TIG-iem najlepiej cały zestaw (maska rączki itp może być tez butla) co byście polecili ? 2. tak samo sprężarka do garażu - do sporadycznego użytku - czasem malowania drobnych rzeczy.