Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. Macie fotke calego wydechu pod 2.0t Q?
  2. Macie fotki kompletnego wydechu na wzór do 2.0tfsi q Tip?
  3. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, w co warto do B8 przed lift dorzucić? na co zwrócić uwagę? Moje spostrzeżenia: - spryskiwacze mgłowe - z czego? - stabilizator? - lotka na klape ? - sedan - czy w lampach przednich, ten pasek LEDów punktowych można zmienić na taki jak światłowód? - jakie lampy LED na tył kompatybilne i opłacalne - sedan - wycieraczki na przednią szybę, jakiej marki? - wycieraczki gumowe na zimę? w co warto jeszcze doposażyć lub zmienić ? może pochwalicie sie fotkami ?
  4. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wielkie dzięki! Problem oleju jest, ale wliczam koszt naprawy. Czyli na miejscu moge sprawdzić tylko błędy i korekty długoterminowe. Grupa 032 i 033 jak w 1.8t?
  5. Przy tym remoncie warto coś jeszcze po za rozrządem i turbiną sprawdzić?
  6. Sprawdzona juz instalka?
  7. Mamy jakieś nowe info co do LPG w Tfsi? Jakie sprawdzone zestawy do 300km ? Koszta?
  8. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sieema? Panowie, w 2.0 tfsi 09r co mogę sprawdzić VCDS'em by ocenić kondycję?
  9. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witajcie Panowie! Mam prośbę, chciałbym usłyszeć ważne wskazówki na które zwrócić uwagę przy szukaniu i kupnie B8 (2008-2011) Musi to być benzyna, Q i automat. Chcę przeznaczyć 40k z ewentualną naprawą olejową 2.0tfsi. Ale bardziej pytam o rzeczy z którymi trzeba kupić auto w wyposażeniu bo dokładanie "tego" jest kłopotliwe lub nie opłacalne.. np. radio MMI 3G h High, lub Audi Drive Select? lub inne..? Aa i jak wersje USA? Podobno wykończenie gorsze? Samo 3g i yoistick jest juz w rocznikach początkowych dużym wzbogaceniem.. Bywają w Polsce wersje USA 2.0 tfsi Q i automat ale w słabym wyposażeniu tzn bez tego yoisticka i soczewek w lampach za około 30k.. dlaczego ? Bo bida ?
  10. Witajcie, zrobiłem logi by sprawdzić jaki stan mojego 1.8T anb, w komentarzach dajcie znać na co zwrócić uwagę, poprawić itp.. Brak błędów, mimo to usunięte i wtedy dopiero Logi dynamiczne. LOGI 1. STATYCZNE przed Dynamicznymi GR 000,032,033 robione 20 sek LPG i 40 sek PB - http://www.vaglogi.pl/log-000_032_033_68xmuYX.html (wykonane przed dynamicznych) 2. STATYCZNE po Dynamicznych GR 033,002 robione 20 sek LPG i 40 sek PB - http://www.vaglogi.pl/log-033_002_JC7nZF.html (wykonane po dynamicznych) 3. DYNAMICZNE GR 003, 001, 020 PB - http://www.vaglogi.pl/log-003_001_020_sgd6Lh.html 4. DYNAMICZNE GR 115, 001, 118 PB - http://www.vaglogi.pl/log-115_001_118_nkhRAFc.html 5. DYNAMICZNE GR 002, 032, 033 PB - http://www.vaglogi.pl/log-002_032_033_LO4fdE.html 6. DYNAMICZNE GR 002, 031 PB - http://www.vaglogi.pl/log-002_031_CS11e.html 7. DYNAMICZNE GR 002 i 033 LPG - http://www.vaglogi.pl/log-002_033_btgC0D.html 8. DYNAMICZNE GR 115 i 118 LPG - http://www.vaglogi.pl/log-115_118_2J5To.html
  11. Panowie, z racji nowego systemu spróbowałem ponownie instalacji mpps v13 i odrazu problem błąd 0x0000...coś tam. Dajcie namiar albo plik na pw z programem który dzięki kablowi od mppsa zrzuce wsad Boscha 7.5 1.8t anb, podeślę do kogoś by usunąć SAI i sondę i ponownie wgram wsad...
  12. We wrześniu po wymianie chłodnicy zero wycieków. Natomiast jest problem podczas zmiany biegów: 1.Problemem jest od dawna zmiana biegu z 2 na 3 na zimnym- po postoju. Jest szarpniecie gdy jade spokojnie, bo gdy mocno przyśpieszam to zrobi łagodnie, ale że to na zimnym to zazwyczaj wolno i szarpnie. Na ciepłym juz ustępuje. 2. pojawiły sie stuki - metaliczne pukanie podczas jazdy gdy dosłownie delikatnie dotykam pedału gaz, a auto jedzie rozpędzone.. Następnie po dolaniu ok 1litra oleju było lepiej z wrzucaniem 3 biegu na zimnym ale juz znowu jest to samo a olej jest w odpowiednim stanie. Wymieniałem Simering na prawym przegubie, osłone przegubu wew prawego i cały przegub zew prawy bo był stukot. 3. Kolejna rzecz to od 3 msc słysze dziwny dzwięk podczas spokojnej jazdy w okolicach 1900 obr/min na 2,3 i 4biegu - jakby takie "pluuum" zapowietrzenie - wystarczy ze zareaguje gazem i już cisza. To mnie martwi czy jednak coś w skrzyni trzeba by już sprawdzić by w czas coś naprawić zamiast później robić kompletny remont?
  13. @kamil-vag Czy do VCDS 18.2 mogę dorzucić te Label? Ja posiadam 1.8T Anb i zastanawia mnie czy jak wrzucę te które tu macie z diesli to coś mi złego w benzynach bedzie pokazywało?
  14. witaj, coś udało sie ustalić?
  15. zobacz MXNowicki live o woskach, dokładnie tłumaczy i pokazuje jak z Softem działać
  16. A więc aktualizacja problemu. 1. ciągle kapie z przodu przy tych przewodach z chłodnicy. Wymieniłem oringi tam, bylo chwile spokoju. Wymieniłem uszczelniacz skrzynia przegub prawy i dolałem oleju. Poprawiła sie jazda na zimnym, ale teraz mocniej cieknie olej z pod tej chłodnicy i na zimnym delikatnie z 2 na 3 czasem szarpie. No i przy zmianie z 2 na 3 i 3 na 4 w okolicy 2 tyś obr jest taki dźwięk jakby zapowietrzenie czy coś takie pluuum...
  17. Rzecz gustu a nie siły. Przy robieniu bix warto było na czarno zrobić. Po za krytyką coś pokojowego? Wosk o dziwo pierwszy raz spróbowałem Q11 hard wax, lepsze to niż nic, mam Fusso ale właśnie na tańszym trzeba sie nauczyć i na zimę wrzuce Softa ?
  18. Kilka zmian i woskowanie ?
  19. Panowie, cieknie mi z tego ATF. Musze to dziś zamówić, wiecie jakie to nr. Oem są? I te trzy to takie same rozmiary? Pierścień sznurowy nr. 4, 5, 7.
  20. Ja na goły plastik, lakier do zderzaków.
  21. to do twoich słów.
  22. a trzeci filar - OFE 152,8 miliarda złotych to co to było?
  23. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kowi, pewnie w swojej galerii masz fotki- mógłbyś wrzucić? ?
  24. drzwi będą - zabrakło czasu, a przednie spróbuje 40%, moze uda sie pojezdzic
  25. Wpadła ściema szyb, ale jeszcze drzwi. Wczoraj odświeżenie wosku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.