Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Cysiu a do powerbass'ów masz może jakieś tanie dojście lub do DLS'ów
  2. w przód się da wyrezać tak że podejdą 16 to może i z tyłu jest podobnie
  3. ogólnie fajne radyjko ale gdyby nie Alpine nie było by już tak fajnie ten wyświetlacz tylko po jednej stronie kółko jak w ipod'zie no jak dla mnie zbyt na ostro jest zrobione
  4. no raczej jakieś 13 będą a to jak masz kratki i nie masz głośników ?? może Ci się coś rozłączyło albo coś.
  5. no taka opcja też jest może głosujmy ?? :decayed:
  6. ja mam garmina nuvi 255w i daje rade zrobiłem na niej z 6k km i nie było problemów (polska,niemcy,holandia,belgia,francja,anglia) miałem też TomToma go 730 ale w ciagu 2 czy 3 dni kiedy go miałem zdążył się pomylić i wymieniłem właśnie na garmina.
  7. no to czekamy na śnieg :gwizdanie:
  8. a ta targowica to ta z filmiku ?? bo tam było chyba całkiem sporo miejsca i nie za dużo rzeczy z ziemi wystawało także bardzo na plus
  9. te fele sam robiłeś na błysk czy już tak kupiłeś bo mam takie same i tak się zastanawiam jak by na mojej wyglądały?? :gwizdanie: a narobić się z polerą na marne to nie za ciekawa wizja
  10. całkiem fajnie się prezentuje o felgach nie mówię bo widzę że w planach ale mógłbyś albo dołożyć na klapie z tyłu pojemność albo zdjąć A4 bo asymetrycznie trochę dziwnie wygląda do tego te naklejki tak sobie no i haczykena mógłbyś jakimś boshem potraktować
  11. Pulpit odpowiedział(a) na brembi temat w Audi A4 B5
    a przypadkiem nie jest najlepiej sprawdzić olej po zgaszeniu samochodu z temp.90 st. i odczekaniu godzinki ?? bo chyba na forum gdzieś takie info widziałem. no i nie sprawdzaj gdzieś pod górkę
  12. ano może tylko nie wiem czy to ten model nie widać żadnego guzika żeby uchylić panel czyli pewnie po ściagnięciu go jest jakiś wlot na karty pamięci
  13. w drzwi nie pakuj 13 tylko zrób sobie sam dystanse bez żadnych tashec czy czegoś tam można zmieścić to w seryjne otwory (jest temat jak to wyrezać na forum) plus wygłuszenie drzwi do tego jakieś radyjko. Podłączyć na razie bezpośrednio dozbierać i skrzynia jakaś plus wzmacniacz (4ch wtedy możesz dać mostek na suba i zostaną Ci 2 kanały na przód) tył olej bo jak zrobisz dobry przód tył nie będzie potrzebny.
  14. tylko że to radyjko nie ma chyba CD ?? to troche lipka
  15. wszystko sprawdzaj a to że koleś nie wie to już jest podejrzane bo zawsze doskonale wiedzą wszystko na temat samochodów :gwizdanie:
  16. nie po asfalcie tylko łańcuchy by nawet QC nie przeszły do Tesco, ale ogólnie było śmiesznie bo wszystko sobie omijałem zakopane w śniegu z tym że 10 minut później miałem to samo a co do AWX'a to mam z tego suszarkę i powiem że wchodzi na styk
  17. lenovo y710 albo y730 dobry plus ładny
  18. z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze
  19. pierwszy link jaki wyskoczyło na google dla hasła saperka http://pl.wikipedia.org/wiki/Saperka ale i o łopatce sapera też jest wzmianka
  20. no to każdy kto będzie za Tobą jeździł będzie happy nie powinno być tragedii ale saperkę zawsze warto mieć w bagażniku w razie W :gwizdanie:
  21. to zagramy w papier nożyce kamień na miejscu :gwizdanie: ale tak serio to może uda mi się jakie gumowe pachołki załatwić ale to może jak coś tu jest mój jakiś stary filmik jeszcze za czasów ibizy
  22. no jeżdżę na tej suszarce od marca i problemów nie ma
  23. no to może coś się przemieściło i nie ma ta zapadka styczności z trybem ?
  24. może starczy na tą zimę wrażeń, ale ja osobiście lubię słupy bo zawsze obieram je jako pachołki wokół których trzeba się obrócić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.