Treść opublikowana przez Pulpit
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
Cysiu a do powerbass'ów masz może jakieś tanie dojście lub do DLS'ów
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
w przód się da wyrezać tak że podejdą 16 to może i z tyłu jest podobnie
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ogólnie fajne radyjko ale gdyby nie Alpine nie było by już tak fajnie ten wyświetlacz tylko po jednej stronie kółko jak w ipod'zie no jak dla mnie zbyt na ostro jest zrobione
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
no raczej jakieś 13 będą a to jak masz kratki i nie masz głośników ?? może Ci się coś rozłączyło albo coś.
-
Spociki w Skierniewicach
no taka opcja też jest może głosujmy ?? :decayed:
-
[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!
ja mam garmina nuvi 255w i daje rade zrobiłem na niej z 6k km i nie było problemów (polska,niemcy,holandia,belgia,francja,anglia) miałem też TomToma go 730 ale w ciagu 2 czy 3 dni kiedy go miałem zdążył się pomylić i wymieniłem właśnie na garmina.
-
Spociki w Skierniewicach
no to czekamy na śnieg :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
a ta targowica to ta z filmiku ?? bo tam było chyba całkiem sporo miejsca i nie za dużo rzeczy z ziemi wystawało także bardzo na plus
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
te fele sam robiłeś na błysk czy już tak kupiłeś bo mam takie same i tak się zastanawiam jak by na mojej wyglądały?? :gwizdanie: a narobić się z polerą na marne to nie za ciekawa wizja
-
[B5 ADP] Czerwony sedanik Michala ;)
całkiem fajnie się prezentuje o felgach nie mówię bo widzę że w planach ale mógłbyś albo dołożyć na klapie z tyłu pojemność albo zdjąć A4 bo asymetrycznie trochę dziwnie wygląda do tego te naklejki tak sobie no i haczykena mógłbyś jakimś boshem potraktować
-
[ALL B5] Ubywający olej
a przypadkiem nie jest najlepiej sprawdzić olej po zgaszeniu samochodu z temp.90 st. i odczekaniu godzinki ?? bo chyba na forum gdzieś takie info widziałem. no i nie sprawdzaj gdzieś pod górkę
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
dzięki bardzo
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ano może tylko nie wiem czy to ten model nie widać żadnego guzika żeby uchylić panel czyli pewnie po ściagnięciu go jest jakiś wlot na karty pamięci
-
[ALL B5] Audio :)
w drzwi nie pakuj 13 tylko zrób sobie sam dystanse bez żadnych tashec czy czegoś tam można zmieścić to w seryjne otwory (jest temat jak to wyrezać na forum) plus wygłuszenie drzwi do tego jakieś radyjko. Podłączyć na razie bezpośrednio dozbierać i skrzynia jakaś plus wzmacniacz (4ch wtedy możesz dać mostek na suba i zostaną Ci 2 kanały na przód) tył olej bo jak zrobisz dobry przód tył nie będzie potrzebny.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tylko że to radyjko nie ma chyba CD ?? to troche lipka
-
Spociki w Skierniewicach
wszystko sprawdzaj a to że koleś nie wie to już jest podejrzane bo zawsze doskonale wiedzą wszystko na temat samochodów :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
nie po asfalcie tylko łańcuchy by nawet QC nie przeszły do Tesco, ale ogólnie było śmiesznie bo wszystko sobie omijałem zakopane w śniegu z tym że 10 minut później miałem to samo a co do AWX'a to mam z tego suszarkę i powiem że wchodzi na styk
-
Laptop 17 cali
lenovo y710 albo y730 dobry plus ładny
-
Spociki w Skierniewicach
z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze
-
Spociki w Skierniewicach
pierwszy link jaki wyskoczyło na google dla hasła saperka http://pl.wikipedia.org/wiki/Saperka ale i o łopatce sapera też jest wzmianka
-
Spociki w Skierniewicach
no to każdy kto będzie za Tobą jeździł będzie happy nie powinno być tragedii ale saperkę zawsze warto mieć w bagażniku w razie W :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
to zagramy w papier nożyce kamień na miejscu :gwizdanie: ale tak serio to może uda mi się jakie gumowe pachołki załatwić ale to może jak coś tu jest mój jakiś stary filmik jeszcze za czasów ibizy
-
[ALL B6] Zmiana oleju z syntetyka na półsentyk
no jeżdżę na tej suszarce od marca i problemów nie ma
-
[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?
no to może coś się przemieściło i nie ma ta zapadka styczności z trybem ?
-
Spociki w Skierniewicach
może starczy na tą zimę wrażeń, ale ja osobiście lubię słupy bo zawsze obieram je jako pachołki wokół których trzeba się obrócić