Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
Parkin pod tesco może lepiej nie, ostatnio tylko we dwóch trafiliśmy a tak poważnie to jak dla mnie to miejsce dowolne najwyżej się GPS'a zapnie
-
Spociki w Skierniewicach
Zgadzam się z kolegą, że lepiej byłoby może troche poczekać na lepsza pogodę. Ja dodatkowo czekam na nowe fele. Mam nadzieje, że w połowie marca jak pogoda dopisze będą już założone :gwizdanie: A tak w ogóle to gdzie dokładnie robicie spoty, pytam bo jeszcze na żadnym nie byłem chyba jeszcze takiego spota z prawdziwego zdarzenia to w skc nie bylo :) no raczej nie było chyba, że dwu-samochodowy spot jest tym z prawdziwego zdarzenia ale co tam przynajmniej ładne foty porobiliśmy furek, a ta kwestia pogody jest chyba niezłym wyznacznikiem do daty spota w sumie też myślę, że można poczekać do któregoś marca, chociaż fele mam te same co na lato :evil:
-
[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?
No na spawanie to warunków za bardzo nie mam więc muszę jakiegoś rozbitka szukać i się pobawić.
-
[B5 AFB] Nie można uruchomić silnika, nie działa rozrusznik, świecą się kontrolki
u siebie w furaku zobaczyłem już wszystkie mozliwe kontrolki w jednym czasie i to wlasnie przez padniety aku
-
[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?
Witam mam problem z fotelem i to kierowcy zeby było śmiesznie polega to na tym, że wpadając na hopke i jeśli wcześniej sie nie zapre o kiere to mam kołyske i suptelne przejście fotela do pozycji stabilnej.Wyjmowałem to siedzenie, wiem w czym problem ( blaszka która łączy rączke od regulacji góra-dół siedzenia,a trybikiem, w który wpada bolczyk jest blaszka około 10 cm. długości pękł mniej więcej w połowie) Ogólnie na początku było to nawet fajne, ale teraz stało sie poprostu irytujące i z deczka niebezpieczne bo jak zaczyna mnie bujać 150 naprawde nie jest zbyt halo. No i teraz moje pytanie czy jest możliwość skutecznego naprawienia tej usterki ??
-
Spociki w Skierniewicach
Cieplej sie zrobi to frekwencja wzrosnie bankowo. Tak czy siak w sobote widzimy swoje a4-y
-
Spociki w Skierniewicach
Też się pisze, ale coś ludzi nie za wiele
-
[ALL B5] Audi A4, 2.4 benz, automat ... i wielkie rozczarowanie
Ja tam pokonywalem trase anglia-Polska z jednym godzinnym przystanikiem i przy wzroscie 185 nie moge powiedziec nic zlego na bol nog tylko fotelik troszke do gory poszedl i po bolu.Ale jesli mowisz o A4 na codzien bujajac sie (bez jakich kolwiek pociskow w Twoja strone ) autobusem SUV od Volvo to sorry
-
[B5 AFN] Moja sliczna
Zgodze sie co do kolorku bardzo ladny tez mam taki nawet silnik sie zgada tylko moja "poliftowa" ogolnie to mi sie podoba poza kiera
-
[ALL B5] Jaka pompka centalnego??
Ok dzięki wielkie za info czyli jeśli ma śmigać pilot to w grę wchodzi tylko ta z oznaczeniem M?? I czy jest możliwość naprawienia takiej pompeczki bo pięć stówek to już kasa, za którą można szybki ściemnić
-
[ALL B5] Jaka pompka centalnego??
Jak w temacie czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć po danych z profilu i tym ze mam 4 szybki w prądzie jaką pompkę do centralki potrzebuje nie mam aktualnie samochodu ze sobą, a pompę i tak mam do wymiany wiec pomyślałem, że może udalo by mi się ją w tym tygodniu zdobyć .jeśli ktoś by pomógł to był bym wdzięczny za ewentualne linki do stron gdzie mogę takową nabyć z góry wielki dzieki
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
Fajna audiczka i ten kolorek jak dla mnie kozak i nie mowie tego dlatego ze mam taki sam oczywiscie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja rownież i zarazem , a w przyszłym tygodniu wraca moja furka , posiedzi trochę u mechanika, ale za to powinna być "gitara". Na prawdę tylko dni odliczać do odzyskani swojego "furaka" od mechanika.. Branoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i dobranoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
W Płocku też nie sypie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i zarazem jutro kolosik, a jeszcze nie wiem z czego
-
Spociki w Skierniewicach
mi by pasowala chyba tylko sobota i to to tak najwczesniej za jakies 2 tygodnie przy dobrych wiatrach
-
Spociki w Skierniewicach
no ja tez jestem tego zdania ale ktos juz wczesniej poruszyl kwesitie ewentualnego wychlodzenia ja tylko poszedlem za ciosem i przytaknalem choc sadze ze pogoda to nie za duzy problem
- Spociki w Skierniewicach
-
Spociki w Skierniewicach
to ze zimno to fakt ale na audi popatrzec mozna ewentualnie wykolowac jakis szoferow to mozna by troszke atmosfere rozgrzac ale tak powaznie to chyba cos w tym jest ze to juz raczej pod wyzwanie zaczyna podchodzic
-
[ALL B5] tylne głośniki-demontaż
ja obstawiam tez na 16 ale rowniez nie na 100% ostatnio nawet je wyjmowale, ale za nic nie moge sobie przypomniec jakiej srednicy one byly[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:08_________________________________________________ jak nie masz to mozliwe ze wcale nie miales pewnie nowa instalacja do pociagniecia ale raczej zadna filozofia ja u siebie ciagnalem progami i nie potrzebowalem na to wiecej niz pol godzinki troszke trudniej upolowac jakas szparke zeby dojsc tymi kablami do radia ale w sumie i to jakos idzie
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam tez sie wciaz pisze, aktualnie nie mam czym podjechac bo sie furak u mechanika schował na jakis czas ,ale kiedy tylko go odzyskam to i'm ready jak to sie mowi :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to ja drugi ale chyba moja w miarę przytomna obecność się zakończy w niezbyt długim czasie (kochany akademik )
-
[B5 ADR] Kasowanie inspekcji
wydaje mi sie ze zeby skasowac to na stale, trzeba pocagnac do siebie lub zrobic cos z tym "dzyndzelkiem" po lewej stronie(podswietlanie deski ,przestawianie zegarka) bo ostatnio przegladalem instukcje i wydaje mi sie, ze tak sie powinienes uporac z tym problemem
-
Spociki w Skierniewicach
No ja też się mogę kiedyś bujnąć z Łowicza nie jest daleko, a można chyba by i w jakimś team-ie polecieć z tego co widziałem