Treść opublikowana przez paypal
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Filtry wszystkie wymieniałem. Teraz zrobiło sie cieplej, snieg stopniał, nie nosi sie tego do auta i normalnie chodzi na ekon na 1-wszym stopniu dmuchawy. Niestety na nastepna zime bedzie trzeba kupic gumowe dywaniki
-
[ALL B7] Dziwny szum przy zmianie biegów - łożysko, sprzęgło czy dwumas ?
Otóż to, kwestia tylko czy przy naszych przebiegach nie warto od razu wymienic sprzegła i dwumasa a jak wiadomo to juz kupa kasy. Daj znac na forum jak sie czegos dowiesz.
-
[ALL B7] Dziwny szum przy zmianie biegów - łożysko, sprzęgło czy dwumas ?
I jak tam co ci mechaniory powiedziały ?? Mam cos podobnego tylko ze wystepuje to podczas zmiany biegów, głownie z 1-2 i z 2-3 mysle ze to docisk dlatego jestem ciekawy co zdiagnozowali u ciebie
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
To pewne info ?? Z tego co czytałem tu na forum to wszyscy piszą ze to antena
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Co do nawiewu ja takze mam na jedną kreseczke tj stopien ale ciagle musi byc na szybe. Faktycznie mam mokro pod nogami bo ciagle sie snieg nosi a dodatkowo welur wciaga. Zrobie ten manewr z gazetami jak ciut tego sniegu stopnieje i wtedy sie zobaczy. Do zobaczenia na drodze
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Szkoda ze to nie ogrzewanie, przydałoby sie :>
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Tak sie zastanawiam, cała zime jezdze z włączonym nawiewem na szybe przednią. Jesli to wyłacze to od razu parują mi szyby. Zmieniałem oczywiscie filtr przeciwpyłkowy na nowy mann-a - nic nie pomogło. To samo mam gdy włącze obieg wewnętrzny - od razu mgła na szybkach. Tez tak macie ?? Czy cos jest nie tak ?? P.s. Te paski w avancie na tylnych bocznych szybach to ogrzewanie czy antena ??
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
A ja mam inne byc moze głupie dla was pytanie. U mnie mam ogrzewanie szyby tylnej normalnie, ale na tylnych bocznych szybach takze sa te paski. Czy to własnie jest antana ?? Czy moze to tez jest ogrzewanie ale mi nie działa ??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie w zime niestety wzrosło spalanie w miescie i na trasie Latem palił 6,7-7l, jesienią 7-7,3 a teraz to lekko powyzej 8L, dokładnie wyszło mi 8,16L/100km ale tez uczciwie musze przyznać ze w połowie wyjazdów silnik nie zdąży sie dogrzać nawet do 90st C. Trasa latem to 5,6-6L a teraz 6,2-6,5L
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Gdybys chciał zaopatrzyc sie wczesniej i taniej to polecam to : To ASO mające punkty w Rybniku Sosnowcu i Tychach o ile kojarze, sam zreszta kiedys tam kupowałem, rozrząd tez tam bede brał. http://moto.allegro.pl/item534982379_oryginalny_rozrzad_vw_audi_1_4_tdi_1_9_tdi_2_0_td.html - komplet bez pompy za 339zł
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Te philips to wyglądają jak postojowe
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
AWX jest dla skrzyni 5 AVF jest dla 6, w Vag-u tez ci sie wyswietla jak sie podepniesz. Ja rozrzad miałem wymieniany przy 116 tys km, teraz mam 192 i juz pomalutku szykuje sie na nastepny przy 200 tys. A i co do wymian w ASO Ostatnio widziałem u mnie w okolicy baner z Basmarex-u to dieler VW w Zabrzu i rozne wymiany oferował promocyjne. Dla A4 pisało ze rozrzad z wymianą 990zł ale jaki zakres to nie wiem, pewnie standard a do pompy i pasków klimy i alternatora trzeba dopłacić.
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Zapewne dobrze. Moje Dunlopy SP Winter Sport 3D są cichutkie. Wczoraj się o tym po raz kolejny przekonałem jak je założyłem Mam od tygodnia nowe Dunlopy SP WS 3D i są to najcichsze opony jakie miałem
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Ja na letniej nowej miałem 8 mm, zimowych nie mierzyłem ale z checia sprawdze
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Tez mam w B6 195/65/15. Zamówiłem na nie nowe Dunlopy WS 3D zobaczymy co to warte
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
- [ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Jade do Białego Dunajca na sylwestra :naughty: A tak wracajac do tematu, wpadł mi ostatnio w rece jakis nowszy Auto Swiat i o dziwo Nokiany miały ocene tylko jako Zadowalające, wyniki wzorowe miały GY Performance, Micheliny Alpine, Pierelli, Dunlopy 3D i Conti Sam waham sie pomiedzy UG7+, Nokianami WG2 i Yokohamą, ale widze ze zdecyduje sie chyba na UG7+- [B7 BLB] Brak mocy,szary dym - na cieplym
Nie chce zle wrozyc ale jesli ktos pisał o białym dymie to miało to zwiazek z awarią turbo- [B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
Pokazywało na liczniku równiutkie 90st wiec zaczałem robic logi. Czytałem ze jesli pokazuje 90st to temp płynu to okolo 80st wiec myslałem ze sie zgadza- [B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
Dobra dzis testowo pierwszy raz w zyciu podłaczyłem vaga i zrobiłem logi statyczne, dynamiczne postaram sie zrobic jutro. Ponizej wklejam linki do tego co zrobiłem (nawet nie wiem czy dobrze to zrobiłem ) http://www.stanleyjeans.pl/Allegro/1.html http://www.stanleyjeans.pl/Allegro/2.html http://www.stanleyjeans.pl/Allegro/3.html http://www.stanleyjeans.pl/Allegro/4.html- [B6 AWX] Dziwne zachowanie klimatyzacji (nawiewu)
mam dokładnie ten błąd. Diagnostyke robiłem poprzez auto skan - przelatywało wszystkie kanały. Nie mam objawów jak koledzy ze cos tam gada do mnie, czasami owszem jak włacze kliem taki mały skrzyp jakby stare dzrwi ale to raczej cichutenko i tylko przez sekunde tak jakby cos zmieniałom połozenie. Kliema działa, nawiewy tez, i nie wiem czy to ruszać- [B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
Oj wierz mi ze nie tak, wiem ze ma kopcic ale z umiarem Dzis zaczyznam zabierać sie za logi Tak dla informacji - kopci zawsze na szaro - nie na biało ani nie na mocny czarny - taki raczej grafit :> P.s. No jasne ze z butem z pod swiateł jest dym- [B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Dobra cena - gdzie kupowałes ? U kolegi z forum ?- [B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
Filtry wymieniam regularnie co 12-15 tys kazdy - olej, powietrze, paliwa i kabinowy tak wiec tu nie tkwi problem. Faktycznie jednak tankuje ciagle na tej samej stacji - Statoil. Po drodze mam Shella - spróbuje tam i zobacze a w miedzyczasie postaram sie o logi.- [B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
A wiec odpowiadajac po koleji : Autko zaczyna juz lekko kopcic od 180km/h co jest predkoscia normalną wiec nie sadze aby było to normalne dla diesli. Jesli chodzi o chipa - auto kupiłem od pierwszego własciciela w niemczech. Nigdy nie było wzmianki o żadnym chipsie. Niestety ja nie jestem w stanie powiedziec czy ma chipsa czy nie bo sie na tym nie znam a jako iz przesiadłem sie rok temu z meganki 1.4 to dla mnie tak czy siak rakieta Sumujac mysle ze nie ma auto chipa, nie jest tez normalne aby tak kopciło przy 180km/h tak wiec przyczyny chyba trzeba szukac gdzie indziej. - [ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D