Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. list z przedłużeniem i warunkami + dowód wpłaty chyba wystarczy na początek tak mi się wydaje
  2. Skąd znowu pomysł, że trzeba rzeźbić? Może ma górę s-line, może połamał swoją dokładkę i szuka drugiej. Jak już piszecie to starajcie się pisać pełnym zdaniem, a nie strzępki informacji. Napisałeś, że jak kupi zamiennik to będzie musiał ciąć, ale oczywiście to skrót myślowy bo wg. Ciebie każdy, kto kupuje dokładkę ma zwykły oem zderzak
  3. jak to na ali 1-2 miesięcy max
  4. dołóż i kup s-line
  5. na pierwszej stronie co przyciemniałem szyby były zamienniki (wytrzymały 3 tygodnie), teraz jeżdżę na oem płaskich póki co tak jakoś mi się zachciało odmiany, a że kabelek ładny jest i nowa piękna ładowarka...
  6. Nowe popierdółki
  7. Starzy na emeryturze, część siedzi na whatsappie, nowi się boją odzywać i przyjeżdżać jak już coś się wydarzy raz na dwa miesiące
  8. z tego co kojarzę to raczej u siebie wyceniali niżej, ale to było ponad rok temu, może hak czy inny kolega ma bardziej aktualne dane. BLS był spoko jakby koleś był w jakimś krzaku ubezpieczony (ale tu też "krzak" musiał mieć podpisaną umowę z Twoim TU bo inaczej z BLS d*pa i tak była ) *powiedzmy ten krzak to towarzystwo o złej reputacji
  9. Dzień dobry
  10. w lidlu jeszcze widziałem w czwartek myjkę z poprzedniej promocji, chyba lepsze parametry i -25%
  11. podejrzewam, że wszyscy mają niżej ten element dlatego jak się chwalą to włączone są p.mgielne nie spotkałem się z pokrętłem metalowym
  12. 3r4 odpowiedział(a) na olpen temat w Audi A4 B6
    całość z lampą to jest kolego
  13. akcja pewnie trwa nadal, przejrzyj temat i zobacz jakie cewki podlegają aukcji a sprawdzisz swoje w 2 minuty, tylko ściągasz wtyczkę i masz numer z literką
  14. nie podejdzie i koleś nie sprzedaje dokładki s-line
  15. Delikatna ciemna folia (light black) oczywiście o ile nikt się w NO nie doczepia no i końcówki wydechu większe bo te ori giną w tych dziurach w zderzaku
  16. 3r4 odpowiedział(a) na maslna temat w Audi A4 B6
    jeśli zderzak s-line był też sedanem to podejdzie, tak bardziej prawidłowo
  17. na pewno przycinasz bolce mocujące bo są ci niepotrzebne, dokładka jest też trochę dłuższa jak zderzak i jak założysz na auto to końcówki trzeba uciąć trochę
  18. 3r4 odpowiedział(a) na nut3r93 temat w Audi A4 B6
    jakby to prosto napisać... s-line to wygląd, a nie funkcjonalność. Także nie musi mieć niczego
  19. skompletowałem, trochę tu, trochę tam listwy kupiłem osobno, trzeba je skrócić i wywiercić kilka dziur, reszta p&p do listw (belka i taśma - one są chyba od superba) Podłoga się podnosi bez problemu (ta część gdzie zapasówka). Jak byś chciał boczki ściągać od odkręcasz śruby (po 4 na listwę w miejscach po ori mocowaniu od haczyków na siatkę). Trochę zabawy jest na początku, ale niezbyt skomplikowanej
  20. myślę, że tak. Jak pisałem wyżej - dokładka jest trochę dłuższa jak zderzak i wystaje lekko w/pod nadkolem (nie wiem jak to poprawnie nazwać ) To jest w takim miejscu, że nie będzie widać pewnie. Wieczorem podeślę Ci fotkę jak to wygląda bez niczego
  21. a zderzak nowy od eslajna to nie zmienił mi wyglądu auta? chodzi pewnie o te ( https://f.allegroimg.com/s400/01f1cb/7ad05c734e509d9d6ae63b8c8a1f ) spoilerki na dole? U siebie ich nie mam, a dokładka od cupry wystaje poza błotnik w stronę koła. Zawsze można ją trochę dociąć
  22. Wczoraj był również pracowity dzień
  23. 3r4 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    ile, z miesiąc... a później będzie kolejne 3 w szafce leżeć, aż Ci się zbierze na rezanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.