Treść opublikowana przez 3r4
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
U mnie na ulicy gdzie mieszkam jest strasznie ciemno (na zasadzie wchodzisz wieczorem we wszystkie kałuże bo nic nie widać ) do tego mam minimalnie ściemnione światła (była folia zerwałem z czasem, teraz spray) i te dwie rzeczy skutecznie nie raz mnie wkurzały przy parkowaniu. A mając dokładkę z cupry parkuję praktycznie zawsze tyłem Co do grzebania to palców u stóp nie czułem Kupiłem sobie ostatnio żabę też, więc jeśli chodzi o grzebanie to w środę parking podziemny w galerii handlowej, samochód w górze i wymieniałem przedni odbój silnika Także trzeba sobie jakoś radzić!
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Mini aktualizacja - miałem już zamówione sprawdzone i polecane ledy we wsteczne lampy, ale za namową @dekiel 13 targnąłem się na te chromy. Dodatkowo wymieniłem też połowę innych żarówek bo widziałem już latem, że fatalnie wyglądały. Mała fotorelacja ze zmian Tutaj porównanie Diadem chromów ze starymi żarówkami Porównanie świateł wstecznych - po lewej tradycyjna żarówka po prawej led. Na fotce za dnia jeszcze nie było widać tego efektu Ale tutaj - to co tygryski lubią najbardziej ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
na razie piwo dla mnie, na tygodniu założę drugi jak będzie sucho na dworze, bo te spinki to był jakiś dramat
-
A4 b6 sline 1.8t quattro bfb
jak będziesz malował tunel to pamiętaj, żeby pomalować wszystko bo odcień jest minimalnie inny - wszystko tj. listwa nad radiem, zaślepka pod ręcznym, okrągłe dwie zaślepki od śrub przy stopach i ta pod tylną zapalniczką
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Z małych nowości to w sumie jeszcze nieskończone (pierwszy fotel okazał się godnym przeciwnikiem i straciłem na nim cały wolny czas jaki posiadałem tego dnia)
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Żeby nie kaleczyć mojego dziwnego nicku ? Bartek(3r4) + Dajana
-
Radio Android
Problem jest tylko taki, że co każda osoba to ma zupełnie inną wersję tego radia
-
Pytanie o przeróbkę 1 din na 2 din
Najtańsza opcja to kupić kosz i resztę dociąć Najbardziej prosta to kupno: tunel, kosz, klimatronik - i nie wiem czy popielniczka i ramka biegów nie są wtedy inne (tu ktoś by musiał mnie poprawić )
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
większa podkładka to już jak raz czy dwa razy wyrwiesz i nie ma za co złapać ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
wewnątrz nich jest w poprzek plastikowe wzmocnienie jakby - długi cienki wkręt i łapiesz do zderzaka
-
Zabudowa telefonu z androidem w panel centralny
Obczaj temat tabletów do aut
-
Prawa noga - dyskomfort.
Kurde ja mam ponad 190, miejsca faktycznie wiele nie jest, ale jakoś nie narzekam. Chociaż piszczel/łydka też opiera mi się o tunel. Fakt na dłuższe trasy tempomat się przydaje bo dyskomfort jest ale bardziej od trzymania nogi na pięcie i podkurczania stopy w górę
-
Radio Android
też myślę, że samodzielny jest lepszym rozwiązaniem i bardziej mobilnym, nie obciążającym bez sensu radia. Też szamana męczyłem jakiś czas temu na priv, ale koniec końców jakoś powoli sam do wszystkiego doszedłem. U mnie był dodatkowo inny mały problem - przednie głośniki były zamienione stronami, ale powyciągałem piny z wtyczki i pozamieniałem miejscami
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
cześć co do gałek to akurat we wnętrzu jest dużo elementów w chromie i mnie sie akurat podoba jako całość. to trochę taki ewenement jak ktoś ma czarne to kupuje chromy, a Ci z chromami malują na czarno tak, dokładnie ten sam. Raczej już starszych androidów mało, a same jednostki które są aktualnie różnią się już pewnie tylko tym kto to składa do kupy. Ze swoim esp też starałem się uważać i cackać nawet nie wiem w którym momencie się zarysował. Cała ta guma w naszych autach to pomyłka
-
System operacyjny Android
z tego co kojarzę kiedyś ktoś pisał o Waze, ale nie korzystałem z tego nigdy
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Od razu przyjemniej się jeździ i mam mega fun z auta na nowo Przy okazji stukało/pukało - jeden sworzeń miał giga luz. Zabandażowane doraźnie na wiosnę większy remont zawiechy. Wymieniłem też DV'kę i eżektor Na wiosnę razem z zawieszeniem wleci też nowa duża zmiana, która od kilku miesięcy graci piwnicę
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Trochę żem ściemnioł, nie wywalałem uchwytu tylko zmieniałem radio ? Było cięcie i rezanie, od razu dałem ciała bo nie pomyślałem, że stare radio ma swoje specjalne wyjmaki, ale i z tym dałem sobie jakoś radę ? Niestety radio wchodzi na wcisk i świeżo pomalowany tunel delikatnie ucierpiał razem z ESP...
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
fajnie mieć taką Trepkową z którą się dzieli pasje, ale z moją bym się bał, że byłyby wojny o to kto prowadzi później ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
jeden dzień leżenia i na następny pewnie już mobilizacja. Małymi kroczkami po tygodniu już pewnie krótkie spacery, a po miesiącu już będzie bardziej w głowie siedziało
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sprzedają drogo kupione nadwyżki chyba https://www.bankier.pl/wiadomosc/Paliwo-tanieje-w-hurcie-ale-juz-nie-w-detalu-7633781.html
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Hahaha ja rozbierałem tydzień temu tunel i po złożeniu pampers pełen bo zostały mi 4 śrubki ? dopiero następnego dnia skojarzyłem że to od uchwytu po telefonie który wywaliłem plus ode mnie za pracę bo dla jednych takie rozkręcanie to frajda a inny najchętniej by to komuś oddali i zapłacili worek kasy
-
Czy felga pasuje do opony
powinny, chyba że np. felgi które chcesz kupić mają inny kształt gniazd i wymagają śrub z łbem stożkowym
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
U mnie w temacie są pod tym linkiem wyskoczy -> końcówki teraz pewnie bym wziął czarne 100 albo 90 chrom bo na pewno lepiej widać ich rozmiar
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
zależy też chyba od wykończenia tej końcówki. jak jest cienkościenna 100 to wygląda słabo moim zdaniem U siebie mam czarne 90mm i wyglądają optycznie na mniejsze na żywo lepiej, ale na zdjęciach się trochę gubią
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
W auto bomba wpadła tzn. zachciało mi się nowego tunelu bez uchwytu na telefon ? Najgorsze jest to, że jutro miałem już malować i pakować a przed chwilą sobie przypomniałem, że muszę jeszcze wyciąć dziurę pod podłokietnik... ⛔ Zrobiłem też sobie mały prezent świąteczny ?