Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. 3r4 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6
    możliwe, że wzór ten sam był w różnych modelach audi wiele felg tak ma popularnych modeli jak rs4, 9-cio ramienne s-liny. Różnią się często rozmiarem i ET
  2. Jaram się jak pochodnia ?. Wpadły listwy z S4, po bojach ze swoimi oem, później super tjuningowymi purami i ostatnio zwrotami do rzetelnych sprzedawców... Mam! Czekam na jeszcze jeden element układanki, który miał być w piątek, ale dostawca zawalił. Więc może w przyszłym tygodniu
  3. Witam, zrobiłem niedawno logi i zwracam się z pytaniem o jakieś informację czy nie dzieje się coś złego ?‍♂️ Z powracających błędów - Niska efektywność katalizatora - problemy z łącznością termostatu (ale to raczej nie wpływa na pracę silnika) Robiłem logi już jakiś czas temu, ale wiem że nie do końca była wtedy sprawny DV grudzień 002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_4bCCrxs.html 003+020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_o60YUVm.html 115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_t62Om.html w międzyczasie wymieniony DV i eżektor, który kiedyś był już klejony i uszczelka w grodzi do serva maj (aktualne) 002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_Kks0t3D.html 003+ 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_M8b29M.html 115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_hQxtg62.html 011 ? - http://vaglogi.pl/log-011_007_h9N58tg.html Na coś zwrócić uwagę, coś niepokojącego może widzicie i gdzie szukać przyczyny? Pozdrawiam
  4. Lata lecą i powoli coraz bardziej zauważalna stawała się spuchnięta przednia listwa. Po kupnie auta już raz ją reanimowałem (rozcinałem wzdłuż prowadnicy, trochę wyciąłem tej blaszki i całość wkleiłem na silikonie). Majówka jest to można tam zajrzeć jak to wygląda Niestety przerabiałem już "zamienniki" i jak nie przyszły o różnej długości to znowu się powyginały latem... Listwy które są sprzedawane w internecie to też czasami agonalny stan. Przerabiałem już kilka kompletów ? ale trafiły się w końcu jakieś w dobrym stanie (niestety/stety trzeba było za to dopłacić, ale po moich przygodach wolałem tę wersję). W najbliższych dniach plan to: wyczyszczę je porządnie, spróbuję trochę zabezpieczyć, wyprowadzę ładnie póki mam jakieś resztki szpachli (bo ideał jest od wnętrza, z zewnątrz posiadają kilka małych zadziorków), pomaluję je tymczasowo w czarny mat (docelowo może kiedyś trafią do lakiernika w kolor auta) Tutaj listwy, które kupiłem w "bardzo dobrym stanie" miesiąc temu od handlarza z allegro
  5. Ravenol jest ostatnio mocno polecany. I tak jak ostatnio lałem motula to w tym roku idę za nowymi trendami (chociaż nie wiem na ile to faktyczna jakość, promocja, a może sprzedawcy mają niezłą marżę na nim ? ) Tutaj też wiele rzeczy jest w sumie zabronione. Już z p.mgielnych dwa razy zrywałem folię i z tylnych lamp jak jechałem na przegląd (tak na wszelki wypadek ? ) blaszki dodają smaczku to fakt, a zawieszenie brałem z reguma, wiele osób poelcała a mam niedaleko. Cała reszta, której nieregenerują też LEM'a do kompletu Mechanik mówił, że w misce masakra, ale oczywiście zdjęcia nie zrobił ? więc domyślam się, że smok też trochę zasyfiony. Pewnie głównie nagar. Płukanka LM'a była robiona teraz i przy poprzedniej wymianie oleju robiona, ale za jakiś czas muszę zajrzeć i wyczyścić też pokrywę zaworów bo przez wlew oleju widać na ściankach, że jest oklejone wszystko wewnątrz
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Jakub001 temat w Audi A4 B6/B7
    https://www.google.com/search?ei=OufFXNvJN8rKrgTe9I_gCA&q=czym+pomalować+zaciski+hamulcowe&oq=czym+pomalować+zaciski+hamulcowe&gs_l=psy-ab.3..35i39j0i67j0l2j0i22i30l6.561.561..788...0.0..0.63.63.1......0....1..gws-wiz.......0i71.Ev8kfy8wr90 Ogólnie w pierwszych trzech wynikach wyszukiwania (poza allegro) masz Hammerite
  7. Miałem tymczasowo nie pakować kasy, ale tylne hamulce wyglądały strasznie goło, a przednie blaszki mi się podobały także w wolny dzień wziąłem się do wymiany. Kupiłem jakiś zestaw do tłoczków (może przyda się w przyszłości jeszcze, a majątku nie kosztował ) Do tego auto odwiedziło jeszcze mechanika, wymiana oleju na RAVENOL VST 5W40 + nowy filtr i profilaktycznie czyszczenie smoka bo nigdy za mojej 3 letniej kadencji jeszcze tego nie uświadczyło ?
  8. 3r4 odpowiedział(a) na Booster temat w Audi A4 B6/B7
    a co w tym dziwnego? 220-230 to granica w której wtryski i turbo już zaczynają niedomagać. Dlatego do tzw. stage1 robisz na np. bexie tylko mapę (bo ma dsmica, lepsze wtryski i k03s) wszystko powyżej 220-230 wymaga większej inwestycji
  9. a co się stało z maklandem bo z tego co kojarzę to ciągle ich wszędzie polecają?
  10. 3r4 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4/S4 B6
    dlatego polecają chyba wymienić sprzęgło razem z dwumasą i nie ma problemu
  11. 3r4 odpowiedział(a) na KPJ15 temat w 1.8T
    Po odkręceniu korka powinien on lekko podskakiwać, jeżeli tak nie jest to oznacza, że gdzieś jest problem w układzie i najczęściej jest to zaworek opisany powyżej ~50zł
  12. 3r4 odpowiedział(a) na KPJ15 temat w 1.8T
    u mnie było podobnie jak u grubcia - padł zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej. Jakub najszybszy test - na odpalonym silniku odkręć korek od oleju i zobacz czy go zasysa czy podskakuje
  13. docenisz jak będziesz koła zmieniał bo różnica w wadze jest wyczuwalna jak się nosi jedne i drugie
  14. najłatwiej by było suwmiarką pod autem sprawdzić, ale rura powinna być ~46mm 90mm to nie jest wcale tak dużo jak Ci się wydaje (poważnie)
  15. Ile ludzi tyle opinii. Na żywo pewnie jest lepiej niż na foto, ale ja ich szukałem i mnie się osobiście podobają. Zawsze mogę konkurencji odradzać, im mniej dtm'ów tym lepiej. Polecam oklepane rs4 jak każdy Jest kilka fajnych wzorów z oryginalnych felgi i są one, że tak powiem z jednej strony oklepane, ale też trochę ponadczasowe dlatego na zimę szukałem łopat bo też mają w sobie coś takiego
  16. Niestety Łukasz, ale o kilka dni za późno bo już od weekendu po Bukowinie wleciały letnie. Bym je mógł porównywać jak tylko chcesz Obie felgi to ronal 18" et43 Na 3 stronie jest najlepsze porównanie jakie będę miał pomiędzy kołami oto url - > KLIK Od boku dtm znalazłem tylko takie coś jak grzebałem przy aucie i zaraz po kupnie
  17. W Poznaniu wszystko mam wrażenie pomarło W 2018 audi poznań miało chyba jeden spot na otwarcie gdzieś mi się przewinęło teraz jakieś wiosenny spot #2 z vag poznań chyba 12.04
  18. wątpliwe Tutaj cotygodniowe spoty dawno umarły. Trzeba z wyprzedzeniem jakieś niedobitki zbierać
  19. z tego co kiedyś przeczytałem to może być sytuacja jak np. ktoś kupuje auto w salonie i bierze np. całosezony to te na których stoi idą do żyda
  20. to tak trudno poszukać po necie? Stronek całość opisujących jest pierdyliard. VAT powinieneś opłacić od wszystkiego, cło jest na określone rodzaje artykułów I teraz jak utknie na WER to płacisz za jedno, albo oba + opłatę "manipulacyjną" w sensie za obsługę celników. Dlatego zależy co zamawiasz i skąd. A chargeback niekoniecznie, bo w opcjach po dostarczeniu możesz otworzyć spór i opisujesz co się nie podoba, możesz prosić o zwrot całej kwoty, części kwoty, sprzedający może chcieć żebyś im to odesłał Jak na razie dla mnie wszystko na plus z zamawianych pierdół od 2-1200pln
  21. A szyby oskrobane?
  22. Jutro na myjnie trzeba definitywnie. Po drodze dzisiaj padało co jakiś czas, auto jak po offroad'zie oklejone P.s. widok z okna jakiś podobny
  23. Przy okazji wymiany zawieszenia wpadły w końcu nowe przewody, jak się dobrze przyjrzycie to widać je trochę tam z tyłu za NOWYMI HEBLAMI ? Podziękowania dla @rs dziadek za cierpliwość, kartony też swoje w piwnicy odstały i doczekały się na swój dzień I mały smaczek jeszcze, przyszły nowe kapsle, może przy takich kogoś mniej będą łapki swędziały Wspomnienie z Bukowiny ?
  24. Tomasz taka mała rada -zastanów się poważnie nad klejem jej klejem do szyb, jak spali się światło zastanawiałeś się jak je wtedy wyciągniesz?
  25. Bardzo optymistycznie Trzeba Panowie kupić ładne koła na zimę też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.