Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. kurde faktycznie zrobiliście szybką akcję last minute
  2. 3r4 odpowiedział(a) na Booster temat w Audi A4 B6/B7
    wszyscy chyba mają te same opisy i podobne zdjęcia czy turboworks czy fmic czy aliexpress Pytanie czy faktycznie są różnice
  3. nikt nic, że przepchnęli opłatę emisyjną?
  4. Uchyl klamkę jakbyś otwierał auto do połowy i zajrzyj w szparę od góry Z tego co pamiętam jeszcze po tych dwóch latach to ta spinka jest srebrna i jakąś igłą w tył auta przesuwasz
  5. sam DP kosztuje przecież 300+ i do tego wkład z katalizatora kolejne kilka stówek. Wychodzi te 850 i jak będzie więcej chętnych to może uda się taniej tj. 750-770 Ale fakt a pierwsze czytanie też nie zrozumiałem
  6. no dół chyba wcześniej widziałeś, na górną kratkę z allegro czekałem ponad miesiąc ? Ogólnie zawsze tak średnio mi się one podobały, na zdjęciach wyglądają trochę tandetnie i kupiłem na próbę. Na żywo jest jednak lepiej, na czarnym aucie mi się podoba i pewnie zostanie
  7. góra gotowiec z allegro niecałe 200 na dole jest ze starej kratki od a6 została ramka + wycięta i wyprofilowana kratka z golfa wewnątrz 100+
  8. Hmmm, myślałem, że wrzucałem nową dolną kratkę Wczoraj testowo wymieniłem też górę (plastidip był już trochę zmęczony od kamyków i wychodził spod spodu stary chrom)
  9. w sobotę na orlenie 5,09 w poniedziałek 5,19. Boję się sprawdzać dzisiaj Niedługo to będzie trzeba nalać w beczkę na ciężkie czasy
  10. te kołnierze są od 13mm, czasami się trafiają dla 10mm
  11. Ostatnio grzebałem sobie trochę od tylnej strony i małe zmiany - wyleciał z bagażnika ten paskudny styropian i zagościł pełnowymiarowy dojazd z małymi akcentami po bokach No i oczywiście małe czarne serce bagażnika. Nie obyło się małego rezania, żeby to jakoś zamocować. Póki co nowa lutownica odmówiła posłuszeństwa więc jest tylko jako element wystroju...
  12. Chyba jestem w Poznaniu, więc wstępnie jestem na tak
  13. problem nie jest czasem w tym, że masz "repliki" (dwa rozstawy śrub) one raczej mają swoje dekielki
  14. Często szukałem tej informacji i nigdy się nie dowiedziałem Zapytaj ostatnio jest na grupie fb aktywny temat, może ktoś się odezwie - https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/permalink/2125138384386511/ Ja jak patrzyłem na ceny używanych na allegro i ich stan to odpuściłem
  15. widziałeś dawno temu moje zakupy, wszystko leży w piwnicy Więc i tak bym przegrał Mieszkając na osiedlu w mieście to tylko masa minusów, nawet prądu nie podciągnę do opalarki a co dopiero znaleźć miejsce, żeby sprzęt jakiś rozłożyć...
  16. To co, jakiś wyścig kto pierwszy, żeby Cię zmotywować?
  17. no właśnie tak powstawała moja dolna kratka
  18. Tak to tutaj jest. Raz na jakiś czas się ludzie aktywują, częściej na whatsappie piszą , a zloty to kwartalnie raczej
  19. Tak się tylko mówi plug and play, lekkie przeróbki i później odpalasz kreatywność
  20. z wątku wynikło tylko, że PUR mnie i dwóm innym osobom się wygięły latem. Więc montaż tylko na stałe klejem do szyb
  21. nvm, wyjaśniło się, że chłopak przycisnął je od dołu, a one nie przylegają na całej powierzchni. Ale jeśli nie zobaczyłeś na fotce jak odstają od karoserii to czas na
  22. zdjęcia nie moje, ale właśnie na facebooku ktoś wrzucił pytanie "czy te listwy tak powinny wyglądać". Skoro wszyscy odradzają, ale zazwyczaj nie jest to niczym poparte to zapożyczam i wrzucę tutaj, żebyście wiedzieli czego można się po tych zamiennikach spodziewać...
  23. Tył bez problemu możesz dołożyć +5mm do tego co jest z przodu bo tylnie koła są mocniej schowane A najlepiej samemu zmierzyć ->
  24. Jak pogoda będzie to chyba obojętnie który parking, chociaż wolałbym nie dymać całego Poznania bo Mac jest otwarty w Luboniu
  25. 3r4 odpowiedział(a) na Daniel96 temat w Audi A4 B6
    do dolnej trzeba trochę więcej siły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.