Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. 3r4 odpowiedział(a) na Wotek2 temat w Audi A4 B6/B7
    tym bardziej 312 pewnie kupisz w śmiesznych pieniądzach
  2. Cześć, musisz się do Andrzeja odezwać np. tutaj i napisać co potrzebujesz Świeci na pewno lepiej, ale chyba się już przyzwyczaiłem bo nie widzę tego blasku jak na początku Jedyne z czego nie byłem zadowolony to zapakowanie do wysyłki. bo obijało się to wszystko o siebie w paczce...
  3. Trochę odświeżę bo temat powędrował daleko. Zrobiłem w pierwszym poście ładną listę z odnośnikami do konkretnych postów Z nowości to auto idzie w poniedziałek do mechanika - będę robił kompletne przednie zawieszenie i zobaczymy czy przy okazji coś jeszcze nie wpadnie
  4. jedyne co bym od nich wziął teraz to ten preparat do czyszczenia szyb bo mam mega naloty, widać po myjni najbardziej jak przecieram szyby, tylko cenę mają kosmiczną za ten żel...
  5. kiedyś ktoś pisał, że posypał mu się katalizator i się obijał w puszcce
  6. jak masz harmana (HiLow) to z przodu będzie. Przy BOSE to w sumie nie wiem - tam jest całość zasilana przez wzmacniacz. A co do iluminacji to głupie pytanie - światłą włączyłeś? Bo iluminacja podświetla się razem z resztą przycisków bo zapaleniu świateł
  7. ma 3 lata na zgłoszenie szkody
  8. 3r4 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Koszyk też się dobrze trzyma akurat Sakwy to serio na pierdoły i u mnie tylko wypełniają miejsce. Rozejrzyj się już prędzej za czymś usztywnionym i na rzepy za bardzo nie licz bo przynajmniej i mnie podłogi się jakoś wybitnie mocno nie trzymają (chyba się już trochę po prostu ubił jej materiał i nie łapie zbyt dobrze)
  9. 3r4 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    pytanie czy chcesz się tym później chwalić czy nie Najczęściej to ludzie chyba mają te składane plastikowe kosze - trochę się tam mieści, możesz wyciągnąć bez problemu i schować do piwnicy etc. jak potrzeba miejsca Ja u siebie mam też dodatkowo dwie sakwy na jakieś ścierki, ręczniki Możesz jeszcze iść w bajery i modyfikacje, ale trzeba szarpnąć kieszeń na jakieś 400-500pln Poszukaj w internecie czegoś takiego jak fixierset
  10. ostatnio gdzieś się przewinęło, że w BFB wymagało przycięcia. Ale zazwyczaj wszędzie tylko takie gadanie, bez konkretów co, gdzie i ile.
  11. To odświeżę też trochę temat bo pytanie już padło i pozostało bez odpowiedzi. Jaka jest różnica w tipach między tymi z 4 i 5 króćcami? Od czego jest w 5 ten samotny na drugim końcu?
  12. Wydaje mi się że w takiej cenie powinieneś szukać już pewnie sprawdzonego czegoś na g1wh jak np. https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-g1wh Chociaż może pojawiło się w ostatnich latach coś ciekawszego bo nie śledzę trendów
  13. pewnie taka zaślepka bo nie widać, żeby odstawała jakoś szpetnie https://www.olx.pl/oferta/zaslepka-zatyczka-wycieraczki-szyby-wipoff-vw-audi-skoda-seat-CID5-IDfWx8H.html#9ddb63b4f8
  14. odpowiedź jest prosta sama geriatria tu siedzi ? ale w zeszłym roku to nawet na audi poznań (czyli nie tylko a4) praktycznie też nic się nie działo
  15. 3r4 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Usuń te blowoffy bo zaraz się nasłuchasz, tylko oryginalny ?
  16. 3r4 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    No i właśnie to jest to, że często jest dużo sprzecznych informacji. Gdzieś na grupie czytałem, że niby skracać też nie trzeba bo w sumie jak to będzie pracować to samo się zetrze ?
  17. a to są jakieś inne? przecież to tylko kawał "plastiku" którego zadaniem jest zmniejszyć średnicę otworu, żeby felga dobrze leżała na piaście
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    ostatnio mi się o uszy obiło, że p&p jak wymieniasz od razu z dwumasą
  19. Hej piastę z łożyskiem wymieniałeś bo coś nie pasowało czy po prostu jakieś krzywizny
  20. Cześć, jeśli chodzi o te dwie rzeczy to pewnie jedne z najczęściej polecanych na forum/grupach: Radio Kamera
  21. Powoli czas na małą przerwę od zakładania gratów, dzisiaj dwie nowości i podejrzewam, że do wiosny będzie tu trochę cicho. Kartony na wiosnę już czekają od dawna! 1. mniejsza to ciemne kierunki (w sumie zobaczymy jak umyję w końcu auto czy przypadną mi do gustu). Niektórzy widziałem kupują "dymione" wersje, te są jednak trochę bardziej smoliste Fotka trochę słaba jak kogoś będzie interesować to mogę porobić i podesłać coś ładniejszego - niestety dzisiaj pochmurno i padało, a foto z parkingu naziemnego 2. to może z ciekawszych - kamera cofania ?. Jeden z powodów dla którego zmieniałem radio. I tu polecana w klamkę od wskyfook'a (pożyczam też jedną fotkę) - montaż wiadomo troszkę problematyczny...
  22. ściskasz te dwa bolce/łapy i stara wychodzi stara, ściskasz w nowej i wkładasz. Żadnej większej logiki. Chociaż u siebie jak wyciągałem to był strach że się połamie
  23. Chyba autor tematu musi napisać czego oczekuje dokładnie bo z jednej strony 2din drugie radio 1din. Zawsze są też armani używani - na olxie i allegro pełno jest radyjek z drugiej ręki i nie musi od razu wydawać 1200+
  24. rozumiem, że nie jesteś tutaj zbyt długo ale minimum ingerencji własnej. pierwszy post albo szybkie googlowanie... Akcja dotyczy wszystkich silników 1.8t z dwoma obostrzeniami - nikt przed Tobą nie wymieniał cewek i musisz mieć wadliwe modele
  25. na szybko pierwsze lepsze foty i wygląda na to, że cabrio ma nad przyciskami dodatkową półkę - to już chyba burzy plan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.