Treść opublikowana przez 3r4
-
Swap z 280 na 288
tym bardziej 312 pewnie kupisz w śmiesznych pieniądzach
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Cześć, musisz się do Andrzeja odezwać np. tutaj i napisać co potrzebujesz Świeci na pewno lepiej, ale chyba się już przyzwyczaiłem bo nie widzę tego blasku jak na początku Jedyne z czego nie byłem zadowolony to zapakowanie do wysyłki. bo obijało się to wszystko o siebie w paczce...
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Trochę odświeżę bo temat powędrował daleko. Zrobiłem w pierwszym poście ładną listę z odnośnikami do konkretnych postów Z nowości to auto idzie w poniedziałek do mechanika - będę robił kompletne przednie zawieszenie i zobaczymy czy przy okazji coś jeszcze nie wpadnie
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
jedyne co bym od nich wziął teraz to ten preparat do czyszczenia szyb bo mam mega naloty, widać po myjni najbardziej jak przecieram szyby, tylko cenę mają kosmiczną za ten żel...
-
Spadek mocy i przerwy w zapłonie na 2 cylindrze
kiedyś ktoś pisał, że posypał mu się katalizator i się obijał w puszcce
-
Radio Android
jak masz harmana (HiLow) to z przodu będzie. Przy BOSE to w sumie nie wiem - tam jest całość zasilana przez wzmacniacz. A co do iluminacji to głupie pytanie - światłą włączyłeś? Bo iluminacja podświetla się razem z resztą przycisków bo zapaleniu świateł
-
Dz
ma 3 lata na zgłoszenie szkody
-
Organizer w Bagażniku
Koszyk też się dobrze trzyma akurat Sakwy to serio na pierdoły i u mnie tylko wypełniają miejsce. Rozejrzyj się już prędzej za czymś usztywnionym i na rzepy za bardzo nie licz bo przynajmniej i mnie podłogi się jakoś wybitnie mocno nie trzymają (chyba się już trochę po prostu ubił jej materiał i nie łapie zbyt dobrze)
-
Organizer w Bagażniku
pytanie czy chcesz się tym później chwalić czy nie Najczęściej to ludzie chyba mają te składane plastikowe kosze - trochę się tam mieści, możesz wyciągnąć bez problemu i schować do piwnicy etc. jak potrzeba miejsca Ja u siebie mam też dodatkowo dwie sakwy na jakieś ścierki, ręczniki Możesz jeszcze iść w bajery i modyfikacje, ale trzeba szarpnąć kieszeń na jakieś 400-500pln Poszukaj w internecie czegoś takiego jak fixierset
-
Sprzęgło 1.8t ślizga po mapie na 225km
ostatnio gdzieś się przewinęło, że w BFB wymagało przycięcia. Ale zazwyczaj wszędzie tylko takie gadanie, bez konkretów co, gdzie i ile.
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
To odświeżę też trochę temat bo pytanie już padło i pozostało bez odpowiedzi. Jaka jest różnica w tipach między tymi z 4 i 5 króćcami? Od czego jest w 5 ten samotny na drugim końcu?
-
kupno kamerki samochodowej
Wydaje mi się że w takiej cenie powinieneś szukać już pewnie sprawdzonego czegoś na g1wh jak np. https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-g1wh Chociaż może pojawiło się w ostatnich latach coś ciekawszego bo nie śledzę trendów
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
pewnie taka zaślepka bo nie widać, żeby odstawała jakoś szpetnie https://www.olx.pl/oferta/zaslepka-zatyczka-wycieraczki-szyby-wipoff-vw-audi-skoda-seat-CID5-IDfWx8H.html#9ddb63b4f8
-
Spot poznanski ? i okolice - dlaczego nic nie robimy?
odpowiedź jest prosta sama geriatria tu siedzi ? ale w zeszłym roku to nawet na audi poznań (czyli nie tylko a4) praktycznie też nic się nie działo
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Usuń te blowoffy bo zaraz się nasłuchasz, tylko oryginalny ?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
No i właśnie to jest to, że często jest dużo sprzecznych informacji. Gdzieś na grupie czytałem, że niby skracać też nie trzeba bo w sumie jak to będzie pracować to samo się zetrze ?
-
Jakie pierścienie centrujące
a to są jakieś inne? przecież to tylko kawał "plastiku" którego zadaniem jest zmniejszyć średnicę otworu, żeby felga dobrze leżała na piaście
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
ostatnio mi się o uszy obiło, że p&p jak wymieniasz od razu z dwumasą
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Hej piastę z łożyskiem wymieniałeś bo coś nie pasowało czy po prostu jakieś krzywizny
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Cześć, jeśli chodzi o te dwie rzeczy to pewnie jedne z najczęściej polecanych na forum/grupach: Radio Kamera
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Powoli czas na małą przerwę od zakładania gratów, dzisiaj dwie nowości i podejrzewam, że do wiosny będzie tu trochę cicho. Kartony na wiosnę już czekają od dawna! 1. mniejsza to ciemne kierunki (w sumie zobaczymy jak umyję w końcu auto czy przypadną mi do gustu). Niektórzy widziałem kupują "dymione" wersje, te są jednak trochę bardziej smoliste Fotka trochę słaba jak kogoś będzie interesować to mogę porobić i podesłać coś ładniejszego - niestety dzisiaj pochmurno i padało, a foto z parkingu naziemnego 2. to może z ciekawszych - kamera cofania ?. Jeden z powodów dla którego zmieniałem radio. I tu polecana w klamkę od wskyfook'a (pożyczam też jedną fotkę) - montaż wiadomo troszkę problematyczny...
-
Wymiana klapki podłokietnika a4 b6
ściskasz te dwa bolce/łapy i stara wychodzi stara, ściskasz w nowej i wkładasz. Żadnej większej logiki. Chociaż u siebie jak wyciągałem to był strach że się połamie
-
Zmiana radia
Chyba autor tematu musi napisać czego oczekuje dokładnie bo z jednej strony 2din drugie radio 1din. Zawsze są też armani używani - na olxie i allegro pełno jest radyjek z drugiej ręki i nie musi od razu wydawać 1200+
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
rozumiem, że nie jesteś tutaj zbyt długo ale minimum ingerencji własnej. pierwszy post albo szybkie googlowanie... Akcja dotyczy wszystkich silników 1.8t z dwoma obostrzeniami - nikt przed Tobą nie wymieniał cewek i musisz mieć wadliwe modele
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
na szybko pierwsze lepsze foty i wygląda na to, że cabrio ma nad przyciskami dodatkową półkę - to już chyba burzy plan