Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. na drugim foto jest taka metalowa kula (nie wiem czy to z tej samej strony) gdzieś już widziałem, że była nieźle zgnita może tam szukać?
  2. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najprościej napisać do jednej z 3 osób "sklepów" powyżej PW, na fb czy insta i na pewno wycenią. A te lampki w drzwiach to chyba do wymiany, to z samej nazwy jest to "projektorem" ma chyba w sobie jakąś soczewkę, chociaż nie wiem w jaki sposób rzuca obraz
  3. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na forum był kiedyś Tomnik. Na allegro są jakieś drogie zestawy. Na grupach prolumo albo promotor light devices. Opcja ekonomiczna zakupy we własnym zakresie prosto od chińczyka ;]
  4. z tego co czytałem najlepiej cały nowy przepływomierz i uważać na "nowe" które są regenerowane. Z tego co kojarzę samego wkładu nie powinno się nawet wykręcać z obudowy bo jest on skalibrowany czy coś
  5. odwieczne pytanie i chyba nikt do końca nie wie, pewnie była tam gdzie było to potrzebne bo coś nie stykało :x Jak robiłem dla siebie research do wymiany to trafiłem na takie coś i zapisałem na dysku i jak zobaczysz jest z przodu albo z tyłu, odgięta na zewnątrz i do środka. Nigdzie nie widziałem konkretów na temat tej spinki
  6. co do eżektora to możesz się na początku też pobawić superglue albo zwyczajnie lutownicą zgrzać go jeśli się nie rozpadł na dwa kawałki - taki zabieg powinien wystarczyć ) chyba że już masz zachciankę i weźmiesz nowy to teraz są produkowane w trochę inny sposób i skręcane zamiast zgrzewania
  7. do takiej akcji to lepiej wykręć cały kolektor dolotowy, przynajmniej nie wpadnie Ci żaden syf do środka
  8. To też nie do końca super sprawdzian. U mnie niby trzymało, ale zdarzało się że tłoczek (czy jak to nazwiecie) raz na kilka prób opadał i winę zrzucałem na niezbyt dokładne trzymanie pacem cienkiego krućca. DV padło totalnie kilka miesięcy później
  9. w porównaniu z serią auto teraz miażdży jaja a tak poważnie to najbardziej zadowolony jestem z tego, że wymieniając kilka rzeczy (które muszą być wymienione z racji podnoszenia mocy) nic innego się nie posypało i silnik był w stosunkowo dobrym stanie i ładnie przyjął moc
  10. w sensie przekładałeś same kapturki do starego przycisku i docinałeś/szlifowałeś starą rączkę w którą przyciski się wsuwają ;]
  11. znam ten ból, moja cupra ma już ślady walki motywacja jest i muszę trochę schudnąć to może będzie lepiej
  12. Ok, trochę żem ściemnił i przy ostatniej wizycie razem z napinaczem wpadło nowe turbo hybrydowe i trochę większe wtryski
  13. 3r4 odpowiedział(a) na dzejo temat w Audi A4 B6/B7
    jakby nie było to i tak będą dwa kawałki silikonu, 4 obejmy różnica tylko w długościach i kształcie silikonu/stali
  14. 3r4 odpowiedział(a) na porsche19961 temat w Audi A4 B6/B7
    cały czas piszą, że klocków ceramicznych nie powinno się używać z nawiercanymi/nacinanymi tarczami (nawet powyżej) płyn zwykły ate typ200 z tego co pamiętam jest jeszcze jakaś wersja blue niby lepsza?
  15. korzystałem z 2 miesiace z kata od bateza i błędu nie było w tym czasie
  16. po pierwsze to na zdjęciu nie dałeś zaworu odpowietrzenia skrzyni korbowej tylko zaworek od odmy. One się jakoś często nie psują
  17. Jak coś to dzisiaj jeden z grupowiczów napisał, że napinacze magicznie wróciły na stan magazynowy
  18. piszesz o zaworku odpowietrzania skrzyni korbowej, a nie o odmie
  19. 3r4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    pokaż z daleka te felgi jak się auto prezentuje! Ciekawi mnie bo miałem w ub. roku kupić bardzo podobny wzór tylko felgi były w dosyć specyficznym kolorze (ciemny miedziany/brązowy)
  20. Takie poszło info od osoby z aso, która zaopatruje grupę na fb Zawsze można też zadzwonić i zapytać o dostępność w byle jakim aso - 058109217B
  21. najczęściej jak nie cewka to wiązka pokruszona
  22. 3r4 odpowiedział(a) na sebek993 temat w 1.8T
    Koledzy piszą zacznij od filtra bo on może być wąskim gardłem. Drogi nie jest, a jak nie pomoże to i tak masz spokój na najbliższe lata (dodatkowo nie pchasz się w mega zbędne koszty). Na czuja można wymienić pół auta
  23. 3r4 odpowiedział(a) na Luk Wasky temat w 1.8T
    w tym jednym punkcie który został skomentowany to bardziej rozciągnięty łańcuch, albo coś z napinaczem. przestawiony rozrząd to cf 14+
  24. Typowe czarne, brat bliźniak połowy lz9w, pewnie wiele osób spojrzy i zobaczy tam coś swojego Co do tych 200 to nie ma się co napalać. albo pomyśl prędzej o jakiś~180 i lepszym momencie, albo z wtryskami myśl od razu o drugim intercoolerze. TIPAa tak naprawdę nie potrzebujesz ten seryjny wystarczy do tej mocy. Przelot pewnie dla dźwięku?
  25. J.w. jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o działanie. Nie ma porównania do zwykłej "marketowej" chemii (kiedyś na zwykłym płynie to nie dało się nawet dwóch felg wyczyścić bo brud od razu zasychał i było to irytujące ) Jedyne co to ich atomizer jest fatalny i mam wrażenie, że 1/4 żelu leci na ziemię + ręka puchnie po kilku naciśnięciach... Kojarzę, że pisali o zmianie tego spryskiwacza, ale nie wiem czy trafiła do mnie już ta nowsza wersja czy jeszcze stara :/ Co do auta to wczoraj odebrałem od mechanika, teraz czeka mnie usunięcie w programie sai (o dziwo błąd był tylko raz zaraz po zamontowaniu ICka i już nie powrócił), usunięcie drugiej sondy (tutaj też zaskoczenie bo żadnego błędu na tym DP ze sportowym wkładem również nie mam, a na starym kacie wyskakiwało raz na ruski rok) no i wywalenie błędu od solenoidu (ten wyskakuje w trybie ciągłym, ale bez checka póki co). Jedyne co, to jak odebrałem auto to mam wrażenie coś mocniej trzęsie, ale było już późno i straszna ulewa więc ciężko było stwierdzić. Może kiedyś bliżej 2022 wpadną w końcu oryginalne poduszki silnika bo te zamienniki od początku wydają się trefne i pod skrzynię nowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.