Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Panowie dojechałem już do 28 strony i póki co nigdzie nie znalazłem info co z manetkami. Wszędzie tylko taśmy i moduły. Manetki z b6 zostają przy modzie i gratach z b7(zwijak, moduł itd.) czy manetki tez do zmiany? Bo nigdzie o tym nie było póki co napisane
  2. nawet na samej górze tej strony jest ten numer
  3. 3r4 odpowiedział(a) na HouseNight temat w 1.8T
    u Ciebie to nie wiadomo czy to nie para wodna
  4. przecież te silniki nie mają ssania, odpala się pompa sai i pomaga rozgrzać podwyższonymi obrotami katalizator, żeby szybciej uzyskał swoją sprawność. a napięcie to najtańszym miernikiem i raczej mierzy/sprawdza się do ilu spada podczas odpalania
  5. Felgi odebrane z zakładu. było kilka przebojów bo okazało się, że dwie były porządnie spawane (oczywiście jak kupowałem to były proste, niespawane itp. itd., a dopiero kwiaty później wychodziły) także musiałem dokupić kolejne dwie sztuki tak, żeby nie jeździć na jakiejś rzeźbie przez co renowacja się troszkę przedłużyła... Jak było i jest teraz Dodatkowo rok temu wymieniłem opony na jednej osi, w tym roku dołożyłem nowe na drugą. Także oponiarsko mam spokój na kilka lat Z małych bajerków to bawiłem się też i zamontowałem dodatkowy zegar
  6. albo podpisujesz oświadczenie i się nie przejmujesz. A w przyszłym roku zwyżka ubezpieczenia. Z czystej ciekawości ktoś miał takie przypadek i wie o ile wzrośnie kwota ubezpieczenia?
  7. niczym się nie da, już lepiej zamocować w starym uchwycie jakiś nowy uchwyt np. magnetyczny albo wymienić tunel
  8. ja bym dodał do zrobienia - wymienić/okleić dekory
  9. Mikro update techniczny Padnięte/przytkane n75 - wymienione na nowe z aso Nieszczelność #1 wyeliminowana przy okazji kolejnych logów z N'ką dokupiłem kilka pierdółek m.in. bagnet ponieważ ten z allegro przekłamywał trochę stan Nieszczelność #2 którą ciężko nazwać nieszczelnością bo zerwało rurę z turbiny. Powoli dopada mnie chyba wszystko po kolei zw. z podnoszeniem mocy wczoraj też bawiłem się podciśnieniami i dv'ka podpięta do kolektora z ominięciem n249 Z dodatkowych pierdółek to padł panel sterowania szybami, kupiłem kiedyś trochę różnych przycisków i w sumie okazało się że x4 pasuje p&p do x2 okien więc dokupiłem póki co zajechaną rączkę i pomalowałem. Będzie trzeba kiedyś zrobić szyby tył w takim wypadku... niedługo cd...
  10. czy warto to zależy od ceny i tego czy Ci się podobają
  11. zrobienie logów to nie jest jakiś giga problem, ale czasami lepiej jak kompa obsługuje druga osoba, żeby nie klikać podczas jazdy
  12. kabel lewym słupkiem, kupić tylko bypass dla bezpiecznika, gniazdo zapalniczki i to połączyć. Jedyne w sumie co ściągasz to z boku deski pokrywkę od bezpieczników Gniazdo zapalniczki (dodatkowe) łączysz z kabelkiem od bypassa, dorabiasz oczko do masy z karoserii i tylko odkręcasz śrubkę z deski żeby to oczko podpiąć. Z 20 min roboty może
  13. 3r4 odpowiedział(a) na Er6 temat w Audi A4 B6/B7
    o 1 nie musisz nas nawet pytać ponieważ wystarczy poczytać opinie na allegro o tym produkcie jak np. nie pasuje tak jak powinno
  14. tego nikt Ci pewnie nie powie, bo widziałem już kilka różnych fotek. na moje oko złóż wszystko do kupy bez blaszki i przetestuj jak chodzi mechanizm góra/dół i przejedź się czy gdzieś nie dmucha/szumi. Jeżeli będą problemy to wtedy kombinacje gdzie podłożyć żeby docisnęło/odchyliło
  15. p.s. nie ma co przepłacać Głośnik LSM-S36K, 16ohm 0.5 W, 5000 Hz, 83 dB 7940373713 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - Głośnik LSM-S36K, 16ohm 0.5 W, 5000 Hz, 83 dB (7940373713). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  16. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukałem i jakoś mi się nie rzuciło w oczy. Któryś bezpiecznik ma stałe +12 czy trzeba by było kabelek prowadzić od akumulatora? Miernik mam, ale niektóre zasilanie z tego co kojarzę odcina po 10-15 minutach dopiero
  17. pewnie albo to zespawać, albo jakąś nitonakrętkę
  18. Mały bump Mam wrażenie, że auto słabo się zbiera. Niedawno walczyłem z n75 (zakleiło się trochę i jest nowe). Później była nieszczelność przy fmicu Statyczne: http://vaglogi.pl/log-032_1P7AT.html http://vaglogi.pl/log-002_033_5v7JwW.html http://vaglogi.pl/log-090_093_OCT7Pw.html Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-003_020_9qs2P2Q.html http://vaglogi.pl/log-002_033_sMvCRn9.html http://vaglogi.pl/log-115_118_vqnUAQ.html Błąd: - 93 był wymieniany łańcuch i napinacz i zmieniło się z 4 na 6 ale to i tak pewnie pasek jak już
  19. no kosztów wynajmu samochodu zastępczego, za technologiczny okres naprawy auta, ale dlaczego wyskakujesz ze zwrotem za paliwo?
  20. no czarne auto to podobny efekt ma po umyciu efekt to robią fotki jak się zrobi 50-tkę stare i po polerce
  21. moje valeo nadal chodzi, niedługo będzie rok. Muszę kiedyś tam zajrzeć i poprawić bo piszczy przy zamykaniu (szyba o górną uszczelkę uszczelkę) Taśmą możesz poobklejać nawet całe auto jak masz taką potrzebę, ale najpewniej chodzi o łączenia ramki z karoserią więc na słupkach, drzwiach i dachu sobie zaznacz dla świętego spokoju jeżeli masz taką ochotę ale tam się zbytnio chyba nic nie ma jak przesunąć I nie każdy raczej ma te dystanse, albo komuś wypadł jak kiedyś przy tym grzebał ktoś inny
  22. na przymarketówkach auchana już nawet poniżej 4.00 za pb95
  23. dasz radę
  24. no i może się opalarka przydać
  25. jest powyżej. Dremel, tniesz i przymierzasz i tniesz i przymierzasz. Do skutku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.