Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Kolejny update w aucie Po wymianie termostatu i płynu przyszedł czas na olej w skrzyni biegów (przyszłościowo kupiony też olej na przyszłoroczną wymianę ponieważ jest w dobrej cenie). Od jakiegoś czasu coś brzęczało przy ruszaniu - okazało się, że to osłona która wpadała w rezonans w okolicach 1400-1500 obrotów. Kupiona używka czeka na wymianę Jutro auto oddaję do mechanika. Jak na foto widać: napinacz, łańcuch + uszczelki Dodatkowo od lata śmigam z pękniętą gumą (przedziurawiła ją opaska, mimo poprawienia opaski nadal rzygało olejem, poza wizualnymi problemami nic się nie działo, ale że długo odwlekałem tę wymianę, a że pracy przy wymianie gumy i przegubu jest tyle samo wolałem nie ryzykować i wpada nowy przegub zewnętrzny Lobro Do tego powoli czas doprowadzić felgi na zimę do porządku i schować je pod kocyk :d Kupiłem wheel gel+ od rrc i jestem pozytywnie zaskoczony (no może poza atomizerem )
  2. widzę temat tworzy kolejne strony, a żeby dokopać się do konkretów trzeba szukać kilkanaście stron wstecz p.s. uszkodzone DV zachowuje się trochę podobnie - przy puszczaniu gazu pojawia się dźwięk (bardziej przypominający blowoff albo "źrebaka") p.s.2 napinacze bez wtyczki w ASO są już niedostępne, pozostaje głównie jakiś aftermarket albo zamienniki
  3. jak każdy jedno TU, wszystko fajnie jak płacisz, a jak przyjdzie co do czego to każdy będzie walczył o kasę i ucinał na czym się da O jednym musisz pamiętać, że raczej komentarze w internecie są te negatywne, większość osób bo w tyłku pisanie że są zadowoleni. Ja mam linka od 3 lat bo dla mojej "kalkulacji" oc/ac są po prostu najtańsi - do tego przedłużeni polisy też wychodzi korzystniej niż ubezpieczenie od zera Do tego ubezpieczam się w CUKu - dochodzi zawsze jakaś zniżka od pracownika + zniżka za płatność gotówką całej kwoty Założenie jest takie w teorii -> OC możesz brać wszędzie, a przy AC najważniejsze jest co zapisane jest w umowie
  4. od jakiś 2 lat spisuję przebieg i tankowania w fuelio i po mieście mniej niż 13 nigdy nie zeszło zazwyczaj jest koło 15, czasami 13 czasami 17. Wiadomo, dochodzi też styl jazdy itp. ale nie ma co szukać dziury w całym
  5. gdzieś czytałem, że możesz też skontrować nakrętki na śrubie i też pyknie, wiadomo - tylko dobrać dobry rozmiar nakrętki
  6. cotygodniowych nie ma już chyba od ponad 3 lat. Stare osoby się wykruszają z czasem, a nowe się nie udzielają totalnie
  7. Dawno nikt tu nic nie pisał
  8. na razie brak funduszy, nie wiem czy pierwszy nie będzie napinacz + poduszki wszystkie. Póki co wszystko jest bardziej estetycznie, bezpieczeństwo no i może, żeby silnik miał łatwiej powoli do celu, a Ty nie planowałeś kiedyś auta sprzedawać czasami?
  9. Jak coś to z chęcią oddam po kosztach nowe klocki textara na tył, daleko nie ma
  10. Tak Kamil, od tygodnia na aucie. Dlatego się śmiałem, że kolejna część czekała latami na swoją kolej We wtorek jeszcze lecę do mechanika na wymianę oleju w skrzyni i żeby sprawdził bo coś w wydechu buczy przy 1500 obrotów. Więc albo jakaś osłona, albo wieszak wydechu, a może się w tydzień posypał ten nowy katalizator... Trzeba sprawdzić A co odgłosu to ciężko mi stwierdzić. W środku nie słyszę różnicy, jak wymieniałem tipa to dźwięk się trochę zmienił i zaczęło bardziej buczeć wewnątrz kabiny. Niestety nikt nie jeździ moim autem więc praktycznie nigdy go nie słyszałem
  11. Mini aktualizacja. Wpadł dp z katem który czekał już chyba dobry rok+ oraz nowy termostat z ori koncentratem. Dwa błędy mniej na kompie póki co (termostat nie wraca, chociaż stary poza błędem nie wpływał na nic oraz błąd 2 sondy póki co jeszcze się nie pojawił). Z racji fmica za to zagościł błąd pompy sai na jakiś czas Jakieś foto dla uwagi. DP wygląda trochę grubo w taśmie, owinięty jak baleron
  12. Od razu inne auto, Zderzaki szpachlowane czy spawane? Bo zazwyczaj szpachli nie polecają gdyż może pękać
  13. 3r4 odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 1.8T
    na lpg jest ciut lepiej, cała ta kolumna CF w tym logu 020 to właśnie cofanie zapłonu i powinno być najlepiej zero
  14. 3r4 odpowiedział(a) na sebamol temat w 1.8T
    raz, że są nowe; dwa niby "mocniejsza iskra"; trzy - szpan
  15. Kolego po co się spinać. Temat wiadomo o czym jest "katalizatory" tj. dp ze sportowym wkładem katalizatora... Uwierz mi, że pewnie na jednej sztuce jak straci klienta to świat się nie zawali. Jak potrzebujesz katalizatora i masz bręczeć to na grupach fb jest przynajmniej 5 polecanych osób które to też ogarną. Wystarczy dołączyć do jednej z takich grup i wpisać "dp" i nie potrzeba na to żadnego grupowego zamówienia
  16. Przejechałem cały temat w poszukiwaniu oleju własnie do 5b HFD i raz jest polecany taki raz inny Trochę to mylące...
  17. pokazuje ostatnie chwilowe jakie miałeś, jak będziesz powoli hamował to będzie 0,0, jak ruszysz na światłach i od razu zatrzymasz to będzie i z 16l i więcej. Kamil dobrze Ci wyżej napisał, nie pokazuje na jałowym spalania
  18. ten filtr... wygląda jak jakieś dobre 5 lat +
  19. 3r4 odpowiedział(a) na Misiek 7 temat w Audi A4 B6/B7
    centralnie pierwszy wynik na google i nawet nie wpisałem co ciąć... https://www.google.com/search?q=a4%2Bb6%2Bdocinanie%2Bszablon&oq=a4%2Bb6%2Bdocinanie%2Bszablon&aqs=chrome..69i57j33l2.6175j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 WWW.GOOGLE.COM
  20. Tak tylko, żeby temat nie umarł miesiąc temu: - Nabicie klimy + profilaktyczna wymiana dławika - Zbieżność Tydzień temu: - Dołożony FMIC 180cm
  21. tak, cały tunel. Od spodu są chyba 1-2 śrubki
  22. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    z tego co pamiętam to bez problemu się przepychało dookoła. Jak włożysz jedną stroną i popchniesz to wyjdzie drugą stroną
  23. wszelkie audi wymarło, co najwyżej jakieś spoty vaga, nocna jazda itp
  24. 3r4 odpowiedział(a) na radko123 temat w 1.8T
    ja brałem bodajże febiego i mam wrażenie, że był trochę zbyt krótki i nie sięgał do trójnika tak jak powinien
  25. nie wiem dokładnie o które elementy chodzi, ale w niektórych autach odświeża się plastiki opalarką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.