Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Hej trochę czasu zeszło, na wszelki wypadek powtórzyłem cały komplet 002+033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_5jMT09.html003+020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_6GD6Y0P.html115+118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_Ei4127o.html 115+118 (n75) - http://vaglogi.pl/log-115_118_ZRkaK7p.html
  2. aparat coś nie zaskoczył, ale mogę zrzucić winę na rodo xD Lidel na Gen.Maczka
  3. przecież to najbliższe grono fanboyów, czego się spodziewać
  4. też mam magnetyczny i chwalę. płytka między telefonem i casem (tylko mam dosyć cienkie etui "slim"). Nigdy nie było jakiś problemów
  5. 3r4 odpowiedział(a) na adadur temat w Lifestyle i Hydepark
    jak robisz zakupy na wszystkich ali, gb itp to spoko opcja. Przynajmniej się nauczysz ich "systemu". Jak potrzebujesz na jeden raz to trochę bez sensu i wiadomo potrzeba często korzystać z aplikacji - czy to żeby przewalutować, odblokować pin itp.
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. coś mi świta, że do tdi średnice były koło 24-26mm jakoś? Jedyne co mi się podobało w innych projektach to krótki wężyk z zaworkiem do upuszczania syfu i już w ogóle byłoby cacy. Bo w tym jest zwykła śruba i będzie trzeba się tam dostać
  8. progi też są na wkręty przecież Listwy mają wyprofilowanie i dziurki do montażu w tych samych miejscach co progi (chociaż u mnie jedna listwa nie do końca się pokrywała wyprofilowaniem). Jedyne co to przyda się trochę blachowkrętów w ocynku bo te oryginalne są za krótkie. Niby niektórzy piszą, że idzie na nich zamontować, ale jakoś tego nie widzę...
  9. properfekt 20mm tyle mniej więcej miały stare przewody od odmy Jak założyłem tipa to trochę mi przewody nie pasowały i się zaginały to mówię sobie, co mi szkodzi oct wpasowałem w ten pusty koszyk między zbiorniczkami od wspomagania i płynem chłodniczym Znalazłem kiedyś foto i wygląda jak teraz na nie patrzę w sumie identycznie z tym co mam u siebie, tyle że zostawiłem jeszcze odmę i nie mam silikonów a gumowy paliwowy wzmacniany wąż link klik
  10. Wyedytowałem jeszcze wcześniej odpowiedź, ale jesteś szybszy niż błyskawica . Wiem co miałeś na myśli (mi bardziej chodziło o akcent matowy). A te dokładki to chyba pierwsze słyszę (chociaż 1-2 dni temu ktoś coś wrzucał takie dwie doczepiane małe pierdoły?). Ja już pasuję bo te boczne to i tak jak na mnie zbyt dużo, a tył to jedyna opcja parkowania także chcę pozostawić go wysoko jak teraz Przy okazji na dniach wpadło pod maskę trochę błyszczącej nierdzewki (jak to wygląda już może się nie będę chwalił bo plątanina kabli jeszcze trochę została ?
  11. wiem, że nie każdy śledzi każdego, ale na 3 stronie (rok temu) z tyłu jest dyfuzor z b7 też w czarnym macie - chociaż nie jest tak nisko i rozumiem co masz na myśli z cuprą bo faktycznie tworzy trochę jakby jedną linię. Także w sumie od każdej strony jest coś. Listwy z s4 są w ori szarym kolorze i póki co tymczasowo w macie, żeby nie raziło w oczy. Ogólnie planuję je w kolorze auta kiedyś pomalować
  12. Fotka z innej perspektywy w trochę lepszej jakości + jeśli chodzi o podnośnik to na ceneo znalazłem w tym sklepie (strona pasażera) https://katalog.mroauto.pl/tecdoc-produkt/244536-podnoznik-szyby-valeo-850597/ Od razu uprzedzam, że jeśli chodzi o transakcję (formy płatności i sam sklep/zamówienie) to zatrzymali się trochę jakieś 15 lat temu, ale towar przyszedł bez żadnego problemu
  13. Kwestia gustu oczywiście Te na samym dole to nie majątek, ściągnąć je to jakieś 20 minut (nie są jakoś trwale mocowane) i tak pewnie jak do mechanika będę oddawał auto to będzie trzeba demontować bo coś czuję na podnośniku marnie skończą... Póki co fotek żadnych nie mam dodatkowych, jedno na facebooka wrzucałem bo ktoś pytał o przyciemnione szyby, niestety fb odmawia współpracy od kilku godzin. A co do mechanizmu to 170 (182 z przesyłką) w starym urwały się 2 z 3 kołków montażowych
  14. oooo po fotce wyżej widzę sąsiad ja od dzieciaka na Winogradach mieszkam p.s. jutro jest spot w king crossie jakby co
  15. Jak to jest, powinien być chyba jakiś wzór tego tematu powitalnego z tego co kojarzę. Bo zaglądając do tego działu to wygląda po nazwach tematów jak czat gimbusów...
  16. my zawsze KC, lub M1 (kiedyś też coś było w pestce) z racji temperatury nie wiem czy w upale będzie fajnie na betonowej płycie pod M1
  17. Mała aktualizacja - po prawie 3 latach przyszedł chwalebny dzień naprawy szyby pasażera -> Założyłem nowy mechanizm Valeo Dodatkowo jakiś czas temu grzebałem przy klemach i usłyszałem małe bzzz bzzz (niby nic, ale głośniczek w liczniku wyzionął ducha...). Także reanimacja w liczniku I wskoczyło też coś wizualnie - dodatkowe listwy boczne "side skirts" ?
  18. Kto chętny na spot 30.06? 1. Fazii 2. Arkadiush 3. 3r4 ?
  19. jak już będzie mocno padnięta to na komputerze wyskoczy Ci błąd wypadania zapłonów na x cylindrze
  20. do Jędruli (i chyba również Pepin może dodawać) trzeba pisać z numerem telefonu
  21. trochę tak, ale cały ruch na whatappie
  22. Bo w tych sieciówach często odpisuje zwyczajny pracownik, najzwyklejszą ściemę. Trzeba było napisać odwołanie, napisać, że jeśli będzie negatywnie rozpatrzone to wynajmiesz niezależnego rzeczoznawcę i sprawa pójdzie do np. polubownego sądu konsumenckiego. Można było sobie też zgooglować lub na fb sprawdzić tego ich na kwitku wybitnego rzeczoznawcę bo jak pisałem na 95% to zwykła pracownica (kierownik/z-ca) wszystko zależy od sklepu, w jednym z góry wszystko odrzucają w innych muszą przyjmować totalne fanaberie klientów jak np. sprany napis po 2 latach
  23. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chodzi Ci o panel koło ręcznego to musisz wyjąć tunel i jest na chyba dwie śrubki od spodu przykręcany. Bez problemu przełożysz
  24. "Tjuning" jest pod kolor zacisków + 2 komplety kapsli mi znikły w pół roku to może teraz trochę kogoś zniechęci A znaczek przynajmniej z tych chińskich się bez problemu ściąga - ściskasz i wypychasz w 4 miejscach delikatnie
  25. daj sobie spokój z wierceniem. 10 razy więcej roboty i jeszcze musisz porządnie zabezpieczyć bo Ci rdza zeżre

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.