Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. węże bez problemu na ślimakowe (tylko poszukać ślimaka bez wcięć od strony węża - żeby zwyczajnie nie kaleczyło przewodów), są różne obejmy np. gbs (też spoko) oraz bardziej olbrzymie t-clamp czy HDC na większe średnice, ale to duże klocki już i czasami mogą się nie mieścić U mnie na bardzo małe przewody fajnie sprawdzają się małe gbs, na takie 10mm+ ślimaki
  2. nie wiem czy eżektor powinien brzęczeć po podaniu na niego ciśnienia. Stare wersje są zgrzewane i lubiły puszczać a nawet rozpadać się "na pół". w nowym ten problem wyeliminowali bo jest skręcany, łatwo zobaczyć różnicę nawet no fotkach
  3. 3r4 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    zacząć od logów i błędów, a nie wymieniać pół auta od biedy jeszcze możesz n75 wyciągnąć podmuchać w rurki zobaczyć które są drożne i popsikać do środka WD'kiem żeby go trochę rozruszać zanim zaczniesz wydawać stówki
  4. kiedy spoooot, jeszcze trochę to nikt z wielkopolski co tutaj siedzi nie będzie miał audi
  5. już wyżej pisałeś o sprawdzaniu nagaru, a tak z ciekawości szczelność sprawdziłeś jak wyżej radzili?
  6. jak wytłumaczyć? rżnięcie klientów, zatankować i tak musisz
  7. jaka chińska zaraza? baryłka spadła w dół tylko czekać aż na stacjach skończą się rezerwy kupione drogi i będzie można tankować to tanie paliwo
  8. kojarzę z grup Radom i Puławy na pewno te dwie miejscówki
  9. teoretycznie koło i nadkole i cały zbiorniczek da się wyciągnąć z tego co widziałem na YT gdzieś. Też mnie to czeka niedługo ale chyba od dołu się wgramole
  10. Super autko, większość rzeczy tak na prawdę już jest. Mnie przy swoim cieszyła kamera cofania, teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia
  11. 3r4 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w 1.8T
    policz u siebie ile masz tych małych krućców bo niektóre wersje miały 5 inne 4 i takiej szukaj chyba, że zamierzasz coś modzić :p
  12. do np bfb jakie mam wiem, że średnica to 228, niektóre modele benzyny nie mają czasami 240?
  13. a filmików żadnych jak nie było tak nie ma
  14. 3r4 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Zaworek w trójniku jak już tam będziesz grzebał zawsze można profilaktycznie wymienić. Tym bardziej jak nigdy tam nikogo nie było, pozakładać fajniejsze opaski ślimaki, żeby w przyszłości dało się tam dostać też bezproblemowo Grzybek od odmy raczej uszkodzeniu nie ulega, ale po latach może być zabity masełkiem, więc czyszczenie na pewno
  15. Witaj black Dzięki Co do części jest to gdzieś rozpisane po temacie, ale turbina jest z turbospeca, z programem pomaga mi Łukasz13, wtryski to bosch 430cc. Co do strojenia to domyślam się, że będzie jakaś poprawka jeszcze bo miałem cały czas stare paliwo i musiałem wyjeździć cały bak. Żeby jakieś konkretne liczby rzucać to musiałbym wjechać na hamownię, ale w logach jest około 200g/s i ewentualnie z tego można sobie przeliczyć. Pozdrawiam
  16. Mini update - przyszła paczka z aliexpress z odrobiną chromowanego blichtru A tak poważniej to kupiłem też zaślepkę i combi valve został wywalony. Teraz zostało tylko delikatnie przerobić przewód od eżektora i poprowadzić go pod grodzią żeby wywalić też niepotrzebną metalową rurkę z silnika. Wyjeździłem też starą benzynę, zalane pb98 i niedługo trzeba by było ogarnąć jakieś logi i może coś jeszcze da się poprawić
  17. Sorry, ale jak się bierzesz za tunel i na tym masz już problem to później będzie tylko gorzej
  18. Wyżej mowa o budżetowym rozwiązaniu, a tutaj cały zderzak mu proponujecie i robi się 1000-1500 pln
  19. 3r4 odpowiedział(a) na sky2k temat w 1.8T
    Na grupach się pojawia zawsze 1J0973724 KOSTKA ZŁĄCZE WTYK 2,8 KABEL 38CM k1080 7116088551 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 12 zł - 1J0973724 KOSTKA ZŁĄCZE WTYK 2,8 KABEL 38CM k1080 (7116088551). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  20. 3r4 odpowiedział(a) na baryla82 temat w 3.0
    Kolego... Zły dział totalnie. Tam gdzie mieszkasz nie ma mechaników? Nikt tu magicznie nie zdiagnozuje auta bo coś stuka. Zazwyczaj najprościej organoleptycznie sprawdzić co stuka jak się wjedzie na głupi kanał i nasłuc**je. Podwyższone obroty też może powodować kilka rzeczy pewnie. Podłączałeś komputer, żeby sprawdzić błędy?
  21. 3r4 odpowiedział(a) na Langista temat w Audi A4 B6
    Tu macie fotkę ledów z promotora
  22. 3r4 odpowiedział(a) na Hammer90 temat w 1.8T
    a kod błędu w google? Pierwsze lepsze wyszukiwanie
  23. w tym roku to chyba nawet audi poznań umarło, spotykają się pewnie już tylko jakieś vagi i nocna jazda
  24. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Greg napisał, że zbierało mu się w klapie, ale wężyk może przecież puszczać w różnych miejscach :P Jakby pękł ten wężyk to czułbyś płyn, poza tym mokrą miałbyś też podsufitkę chyba. Raczej musisz szukać przyczyny albo w antenie albo szyba jak pisałeś. Raczej magicznie ta woda w górę nie leci
  25. nie ma się co szarpać kto i gdzie. Ja tylko o tym wspomniałem, bo widziałem u kogoś jak rdza to zeżarła i można by do środka zajrzeć jak wygląda ta kula

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.