Treść opublikowana przez 3r4
-
1.8T Q BFB Logi - Proszę o analizę
węże bez problemu na ślimakowe (tylko poszukać ślimaka bez wcięć od strony węża - żeby zwyczajnie nie kaleczyło przewodów), są różne obejmy np. gbs (też spoko) oraz bardziej olbrzymie t-clamp czy HDC na większe średnice, ale to duże klocki już i czasami mogą się nie mieścić U mnie na bardzo małe przewody fajnie sprawdzają się małe gbs, na takie 10mm+ ślimaki
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
nie wiem czy eżektor powinien brzęczeć po podaniu na niego ciśnienia. Stare wersje są zgrzewane i lubiły puszczać a nawet rozpadać się "na pół". w nowym ten problem wyeliminowali bo jest skręcany, łatwo zobaczyć różnicę nawet no fotkach
-
N75 zminia na pierburg
zacząć od logów i błędów, a nie wymieniać pół auta od biedy jeszcze możesz n75 wyciągnąć podmuchać w rurki zobaczyć które są drożne i popsikać do środka WD'kiem żeby go trochę rozruszać zanim zaczniesz wydawać stówki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy spoooot, jeszcze trochę to nikt z wielkopolski co tutaj siedzi nie będzie miał audi
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
już wyżej pisałeś o sprawdzaniu nagaru, a tak z ciekawości szczelność sprawdziłeś jak wyżej radzili?
-
Ceny paliwa marzec 2026
jak wytłumaczyć? rżnięcie klientów, zatankować i tak musisz
-
Ceny paliwa marzec 2026
jaka chińska zaraza? baryłka spadła w dół tylko czekać aż na stacjach skończą się rezerwy kupione drogi i będzie można tankować to tanie paliwo
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
kojarzę z grup Radom i Puławy na pewno te dwie miejscówki
-
Wyciekający płyn od spryskiwaczy
teoretycznie koło i nadkole i cały zbiorniczek da się wyciągnąć z tego co widziałem na YT gdzieś. Też mnie to czeka niedługo ale chyba od dołu się wgramole
-
[B6] Limo 1.8T BEX Quattro Sline
Super autko, większość rzeczy tak na prawdę już jest. Mnie przy swoim cieszyła kamera cofania, teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia
-
Tip / dolot do turbo
policz u siebie ile masz tych małych krućców bo niektóre wersje miały 5 inne 4 i takiej szukaj chyba, że zamierzasz coś modzić :p
-
[A4 B6 BEX QUATTRO] 1.8T po wirusie - sprzęgło od AWX
do np bfb jakie mam wiem, że średnica to 228, niektóre modele benzyny nie mają czasami 240?
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
a filmików żadnych jak nie było tak nie ma
-
A4 B7 1.8t BFB odma ?
Zaworek w trójniku jak już tam będziesz grzebał zawsze można profilaktycznie wymienić. Tym bardziej jak nigdy tam nikogo nie było, pozakładać fajniejsze opaski ślimaki, żeby w przyszłości dało się tam dostać też bezproblemowo Grzybek od odmy raczej uszkodzeniu nie ulega, ale po latach może być zabity masełkiem, więc czyszczenie na pewno
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Witaj black Dzięki Co do części jest to gdzieś rozpisane po temacie, ale turbina jest z turbospeca, z programem pomaga mi Łukasz13, wtryski to bosch 430cc. Co do strojenia to domyślam się, że będzie jakaś poprawka jeszcze bo miałem cały czas stare paliwo i musiałem wyjeździć cały bak. Żeby jakieś konkretne liczby rzucać to musiałbym wjechać na hamownię, ale w logach jest około 200g/s i ewentualnie z tego można sobie przeliczyć. Pozdrawiam
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Mini update - przyszła paczka z aliexpress z odrobiną chromowanego blichtru A tak poważniej to kupiłem też zaślepkę i combi valve został wywalony. Teraz zostało tylko delikatnie przerobić przewód od eżektora i poprowadzić go pod grodzią żeby wywalić też niepotrzebną metalową rurkę z silnika. Wyjeździłem też starą benzynę, zalane pb98 i niedługo trzeba by było ogarnąć jakieś logi i może coś jeszcze da się poprawić
-
Wymiana tunelu środkowego
Sorry, ale jak się bierzesz za tunel i na tym masz już problem to później będzie tylko gorzej
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Wyżej mowa o budżetowym rozwiązaniu, a tutaj cały zderzak mu proponujecie i robi się 1000-1500 pln
-
wtyczki cewek 1.8t bfb
Na grupach się pojawia zawsze 1J0973724 KOSTKA ZŁĄCZE WTYK 2,8 KABEL 38CM k1080 7116088551 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 12 zł - 1J0973724 KOSTKA ZŁĄCZE WTYK 2,8 KABEL 38CM k1080 (7116088551). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
A4 b6 3.0 asn dziwne stukanie.
Kolego... Zły dział totalnie. Tam gdzie mieszkasz nie ma mechaników? Nikt tu magicznie nie zdiagnozuje auta bo coś stuka. Zazwyczaj najprościej organoleptycznie sprawdzić co stuka jak się wjedzie na głupi kanał i nasłuc**je. Podwyższone obroty też może powodować kilka rzeczy pewnie. Podłączałeś komputer, żeby sprawdzić błędy?
-
LED do świateł cofania
Tu macie fotkę ledów z promotora
-
Falujące obroty
a kod błędu w google? Pierwsze lepsze wyszukiwanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tym roku to chyba nawet audi poznań umarło, spotykają się pewnie już tylko jakieś vagi i nocna jazda
-
B6 DIVISION
Greg napisał, że zbierało mu się w klapie, ale wężyk może przecież puszczać w różnych miejscach :P Jakby pękł ten wężyk to czułbyś płyn, poza tym mokrą miałbyś też podsufitkę chyba. Raczej musisz szukać przyczyny albo w antenie albo szyba jak pisałeś. Raczej magicznie ta woda w górę nie leci
-
A4 B6 Problem z lewarkiem skrzyni po umyciu albo po deszczu
nie ma się co szarpać kto i gdzie. Ja tylko o tym wspomniałem, bo widziałem u kogoś jak rdza to zeżarła i można by do środka zajrzeć jak wygląda ta kula