Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Jak potrzebujesz pomocy przy logach to daj znać. Możesz podjechać i Ci wytłumaczę co i jak itp. Jakieś miejscówki Od razu na wstępie pamiętaj o tym, że rozpędzić się musisz tak do 140
  2. bardzo spoko komentarz, monitora samego nie znam, ale trzeba sobie postawić jakieś kryteria... jaka matryca, rozmiar, odświeżanie. Monitor standardowy czy panoramiczny. Opcji jest tyle jeszcze dodatkowych że trudno ogarnąć Sorry, ale dell 24" to pewnie jest takich 20 modeli. do gier to raczej jeden większy, przy pracy w chacie np. 2x24 (chociaż to też zależy jaka to praca) Ja się czaję na Mi curved 34 ale bym wyleciał z domu jakbym kupił drugi telewizor
  3. trzeba było poszukać troszkę, to co opisujesz wskazuje na zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej na pierwszy rzut oka
  4. "dedykowany" laminat
  5. 3r4 odpowiedział(a) na ewela temat w Audi A4 B6/B7
    to jest tylko kilka postów i trudno przeczytać? Jest temat który ma kilkadziesiąt stron o kierownicach multifunkcyjnych, ale tutaj masz podstawowe info...
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Lukasz416 temat w Audi A4 B5
    nie chodzi Ci czasami o odgłos pracujących wtrysków?
  7. to o co pytasz to zbyt rozbieżne sekcje, zazwyczaj podział jest bardziej na: - ASO - części ogólnomotoryzacyjne - tuning Nie wszystko kupisz też u każdego, albo jak ktoś Ci to załatwi to niekoniecznie będzie najtaniej to czego szukasz to bardziej jakiś fmic/turboworks i sidmotosport
  8. na ucho i oko to nie tam nie sprawdzisz, tylko kompresor i albo usłyszysz jak mocno ucieka albo psikanie wodą z płynem np.
  9. 3r4 odpowiedział(a) na Bazzyliano temat w 1.8T
    z przodu tak, ale z tyłu pod czapką masz wałki i napinacz na łańcuchu
  10. na pewno są dwa czarne perła metalik i zwykły czarny. W b7 jest też na pewno czarny metalik o innym oznaczeniu więc już masz co najmniej 3
  11. to zależy jak dużo osób planujesz zobaczyć, poza tym są też leniwcy bo jak będzie za mało ludu to przecież się nie opłaca jechać większość posiadaczy np b6/b7 jest porozrzucanych po różnych grupkach bardziej na fb, na forum wielu ma już inne auta, a sam spot to by trzeba planować w przód o kilka tygodni, spontaniczność umarła
  12. niestety, większość aktywnych z wątku już się nawet audi pozbyła a od długiego czasu jeżeli są już jacyś nowi właściciele to pojawiają się na forum tylko bo co się psuje zamiast integracji
  13. 3r4 odpowiedział(a) na Rapz0 temat w Audi A4 B6/B7
    poszukaj na forum gdzieś na pewno już było takie pytanie... mam jakiś plik tekstowy od zawieszenia, ale nie wiem czy coś tam trafisz do zawieszenia tył masz takie graty: Belka (sanki) zawieszenia - poduszki przód i tył: 8E0 505 145 AP - Lemforder #25860 ?01 - 2 szt. 8E0 505 145 AR - Lemforder #25861 01 - 2 szt. wahacz poprzeczny (same tuleje metalowo-gumowe) (mały wahacz u góry) 8E0 501 541?? S - Lemforder #26619 01 - 4 szt. drążek kierowniczy (taki dokładany z tyłu do tego dużego aluminiowego) 8E0 501 529 P - Lemforder #26628 02 - 2 szt. zwrotnica: 8E0 505 203 D - Lemforder #26623 01 - 2 szt. wahacz wzdłużny: (ten duży aluminiowy na dole 8E0 505 185 N - MEYLE 100 505 0007 - 4 szt. 8E0 505 171 J - Lemforder #26611 01 - 2 szt. 8E0 505 279 J - MEYLE 100 505 0006 - 2 szt. https://a4-klub.pl/topic/464345-regeneracja-zawieszenia-a4-b6/
  14. pytasz o kratkę do s4 i wklejasz zderzaki s-line?
  15. 3r4 odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    cały czas piszesz sprzęgło sprzęgło, a teraz o dwumasie, chyba się nie dogadaliście trochę
  16. ciekawsze dla osób jak hak jest zamiast xx podobnych zdjęć szkody wkleić tutaj kosztorys od TU
  17. 3r4 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    + wysyłka na allegro mając smarta idzie dostać trochę taniej np. z motostacji
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6
    w tym temacie wyżej nie ma jednej bardzo ważnej rzeczy. Nie przyklejaj jej na klej do szyb bo będzie później ciężko wymienić światło stopu
  19. jak się robi moc to nie ma budżetowych rozwiązań... im więcej koni tym więcej to kosztuje
  20. no tak jak piszesz, odwołujesz się od tego jak policzą części, roboczogodziny itp. itd. wszystko pewnie było wiele razy poruszane w innych wątkach. Najważniejsze, żebyś dostał teraz kosztorys
  21. tak z ciekawości to wyceniasz kwotę lakierowania po wieku auta? lakierowanie drzwi 20 letnich i 2 letnich chyba aż tak bardzo nie różni się techniką i materiałami poza tym aso to nie jest fabryka, nie mają raczej swojej lakierni, a pracę zlecają do zakładów z którymi mają jakieś swoje umowy. Można tylko liczyć, że ktoś tam dba o jakość tego co robi ich podwykonawca. Do reszty się zgadzam, kwota jest na pewno za niska. Ale nikt nie da nowych drzwi za lekką przecierkę, jeżeli nie jest naruszone poszycie
  22. 3r4 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    jeżeli jest sprawna pompa to ogarnie
  23. 3r4 odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    jak rozejrzysz się po aliexpress to też możesz zamówić "ory" napinacz. Szkoda w ogóle wklejać tutaj tę aukcje bo jeszcze ktoś pomyśli że to coś dobrego...
  24. u mnie już zaczynają opadać, zbierałem pierwsze 2 dni temu, tylko że u mnie jest kilka krzaczków. Zbieranie upierdliwe bo trzeba dużo odchylać, owoce są od spodu pod liśćmi. Wolę borówki zdecydowanie bardziej Powodzenia plantatorze
  25. 3r4 odpowiedział(a) na Tom3k007 temat w 1.8T
    no bezpieczniej to raczej z kimś na początku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.