Treść opublikowana przez 3r4
-
Ceny paliwa marzec 2026
benzyna ostatnio znowu podrożała, a przecież obajtek bierze nadal od ruskich ropę ural która jest za jakieś 80 $ a nie 100 $ pb98 znowu powyżej 7 pln
-
Wędkarstwo
Jak tam Panowie, niedługo majówka. Gotowi na nowy sezon?
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
a to jest aż taka rzeźba z wiązką? Przypominam, mówimy o braku samopoziomu i dokładaniu go. Rozumiem, że 4ty pin jest do regulacji silniczkiem, więc jest mi on ogóle potrzebny? wtyczka jest chyba ta sama?
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
czyli pomimo silniczków, jest ręczna regulacja (pewnie głupie pytanie), a jak wtedy z wiązką, jeżeli wsadzę lampę biled zrobioną na np. bixie w miejsce h7, nie potrzeba przerabiać wiązki coś? (coś mi się rzuciło w oczy o dodatkowym pinie) (i o tym, że trzeba przedłużyć wiązkę do bixa)? To chyba właśnie Kamil mi odradził swoje lampy jakiś czas temu
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
teraz pytanie od totalnego laika aktualnie h7 z ręczną regulacją, więc wszelkie xenony to dokładanie samopoziomu żeby to funkcjonowało. Ostatnio ktoś mnie trochę uświadomił, że do Bi-Ledów też potrzebny jest samopoziom? Nie zdawałem sobie z tego sprawy, nie da się tego jakoś ręcznie ustawić żeby świeciło w jednej wysokości na amen i tyle? Zawsze jeżdżę w max 2 osoby, bagażnik to nie widział więcej niż 20kg bagażu... Wiem, że jedna osoba oferuje biledy na 2'5" soczewce z możliwością regulacji ręcznej tylko nie wiem jak to świeci i czy nie lepiej byłoby od razu wsadzić 3" na bixenonie. Legalność dokładania czy nie samopoziomu pomijam bo większość osób ingerujących w lampy i tak robi to nielegalnie, poza tym jestem recydywistą i mam przyciemnione kierunkowskazy Może tutaj ktoś pomoże trochę?
-
Czy te felgi podejdą do A4 B6 Avant
kolego normalnie felgi mają w b6/b7 ET43. ET48 to jest różnica 5mm. Ale ogólnie nikt ci ręki uciąć za to nie da bo chodzi też o wyprofilowanie ramion felgi. Jedyną "prawilną" odpowiedź może udzielić tylko ktoś kto taką felgę (ten sam model) ma na aucie
-
B6 DIVISION
z tego co pamiętam z komentarzy to autodna to najgorszy syf jaki istnieje
-
wymiana amortyzatorów tył a4 b7 avant
ok, czytałem od pierwszego posta, nie zauważyłem, że już jest wiekowy
-
wymiana amortyzatorów tył a4 b7 avant
amortyzatory to raczej pikuś, ale sprężyny bez sprzętu odpowiedniego to raczej ciężko będzie
-
Ceny paliwa marzec 2026
czasami biorę paliwo na stacji makro i ostatnio kilka dni cen nie sprawdzałem, ale jak wracałem to z ciekawości sobie przejechałem obok stacji i na makro mają 98 ponad 50 gr taniej niż na orlenie. Ja wiem, że orleny są na franczyzach też, ale cena kosmiczna 7.50
-
Ceny paliwa marzec 2026
najpierw muszą sprzedać te wszystkie zapasy które kupili po zawyżonej cenie ;D ale przecież wiadomo o co chodzi, doją nas niesamowicie... zmienianie ceny po kilka razy dziennie tak jakby mieli kilka razy dziennie dostawę a sprzedają przecież paliwo które dostali we wcześniejszej cenie
-
Ceny paliwa marzec 2026
-
Ceny paliwa marzec 2026
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie te same ceny pb95/98 w dwa dni znowu +30gr
-
Felgi 16" czy 17"
ja miałem borbeta, ale 16 i nic złego się nie działo. to raczej podobna półka, wybierałbym patrząc na wzór bo musi się podobać
-
Lusterko wewnętrzne android
Teściu jest gadżeciarzem i miał taką śmieszną nakładkę z kamerą cofania/rejestrator w lusterku. Działać działało, ale kamerka była przyklejana na szybę i obraz nie urywał d*py (kąt/jakość). Chyba jedyny plus, że nie masz jakiejś dużej ingerencji w auto poza dołożeniem zasilania i poprowadzeniem kabelka do kamery. Ja osobiście mam kamerę w klamce podłączoną do radia. Jakościowo nie ma co porównywać, ale ma to swoją cenę. Jedno i drugie swoje zadanie spełniało
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
nie wiem czy to ten Zaloguj się do Facebooka WWW.FACEBOOK.COM Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
pisałem wcześniej dokładnie jaka taśma i ile jeżdżę nic nie odstaje po ponad 3 latach
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
za dużo analizujesz, zerwij starą taśmę jeżeli jeszcze masz, utnij bolce i ładnie zeszlifuj i przyłóż ją w końcu do samochodu na sucho i przymierz moja lotka leżała prawie rok w kartonie co było żałosne bo cały montaż zajął jakieś 10 minut, a auto zupełnie inne... jak naklejasz taśmę to masz zabezpieczenie, możesz przyłożyć i zobaczyć jak dokładnie ma być umiejscowione i zawsze można to zakładać w dwie osoby jak się ma wątpliwości (taśma musi być gruba jak napisałeś i te 1.6mm jest już ok)
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
ja kupowałem takie coś na allegro i na samej taśmie trzyma się już kilka lat 4+. wyżej jest zdjęcie jak klej, ale z tego co kojarzę w lotce z b7 są chyba dwa miejsca poprzeczne(długie) na taśmę. 3M VHB RP62 Dwustronna taśma akrylowa 19mmx3m (6629376257) 3M 4298UV Primer saszetka (6775023326) jak poszukasz 3M VHB to te szare mam(nie piankowe), a RP62 to grubość 1.6mm
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
więcej zamienników do 20 letniego auta? te gówno listwy i poduszki silnika febiego to były najgorsze zakupy do auta jakie zrobiłem przez ostatnie lata, a wydałem bardzo dużo kasy na różne pierdoły
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
stary kup dobrą taśmę, ewentualnie są aukcje z takimi saszetkami 3M z chyba to się nazywa primer. Nie wierć żadnych dziur, na co Ci to...
-
Koncowki "akrapovic" :p 1.8t bfb b7
na chłopski rozum to 3mm na rurze to może być dosyć dużo luzu, a te sklepowe końcówki zazwyczaj są nacinane, żeby końcówka weszła na rurę
-
B6 DIVISION
no z tymi dekielkami to strach na miasto jechać na szczęście u mnie mam popularne 60 i 69mm więc małym kosztem można dokupić a już i tak dwa komplety znikły ale tych wentylków z chin to nikt nie ruszy
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
gorzej jak później będzie trzeba kratkę ściągnąć bo zerwie rurę z ICka lub coś