Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. benzyna ostatnio znowu podrożała, a przecież obajtek bierze nadal od ruskich ropę ural która jest za jakieś 80 $ a nie 100 $ pb98 znowu powyżej 7 pln
  2. 3r4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tam Panowie, niedługo majówka. Gotowi na nowy sezon?
  3. a to jest aż taka rzeźba z wiązką? Przypominam, mówimy o braku samopoziomu i dokładaniu go. Rozumiem, że 4ty pin jest do regulacji silniczkiem, więc jest mi on ogóle potrzebny? wtyczka jest chyba ta sama?
  4. czyli pomimo silniczków, jest ręczna regulacja (pewnie głupie pytanie), a jak wtedy z wiązką, jeżeli wsadzę lampę biled zrobioną na np. bixie w miejsce h7, nie potrzeba przerabiać wiązki coś? (coś mi się rzuciło w oczy o dodatkowym pinie) (i o tym, że trzeba przedłużyć wiązkę do bixa)? To chyba właśnie Kamil mi odradził swoje lampy jakiś czas temu
  5. teraz pytanie od totalnego laika aktualnie h7 z ręczną regulacją, więc wszelkie xenony to dokładanie samopoziomu żeby to funkcjonowało. Ostatnio ktoś mnie trochę uświadomił, że do Bi-Ledów też potrzebny jest samopoziom? Nie zdawałem sobie z tego sprawy, nie da się tego jakoś ręcznie ustawić żeby świeciło w jednej wysokości na amen i tyle? Zawsze jeżdżę w max 2 osoby, bagażnik to nie widział więcej niż 20kg bagażu... Wiem, że jedna osoba oferuje biledy na 2'5" soczewce z możliwością regulacji ręcznej tylko nie wiem jak to świeci i czy nie lepiej byłoby od razu wsadzić 3" na bixenonie. Legalność dokładania czy nie samopoziomu pomijam bo większość osób ingerujących w lampy i tak robi to nielegalnie, poza tym jestem recydywistą i mam przyciemnione kierunkowskazy Może tutaj ktoś pomoże trochę?
  6. kolego normalnie felgi mają w b6/b7 ET43. ET48 to jest różnica 5mm. Ale ogólnie nikt ci ręki uciąć za to nie da bo chodzi też o wyprofilowanie ramion felgi. Jedyną "prawilną" odpowiedź może udzielić tylko ktoś kto taką felgę (ten sam model) ma na aucie
  7. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co pamiętam z komentarzy to autodna to najgorszy syf jaki istnieje
  8. ok, czytałem od pierwszego posta, nie zauważyłem, że już jest wiekowy
  9. amortyzatory to raczej pikuś, ale sprężyny bez sprzętu odpowiedniego to raczej ciężko będzie
  10. czasami biorę paliwo na stacji makro i ostatnio kilka dni cen nie sprawdzałem, ale jak wracałem to z ciekawości sobie przejechałem obok stacji i na makro mają 98 ponad 50 gr taniej niż na orlenie. Ja wiem, że orleny są na franczyzach też, ale cena kosmiczna 7.50
  11. najpierw muszą sprzedać te wszystkie zapasy które kupili po zawyżonej cenie ;D ale przecież wiadomo o co chodzi, doją nas niesamowicie... zmienianie ceny po kilka razy dziennie tak jakby mieli kilka razy dziennie dostawę a sprzedają przecież paliwo które dostali we wcześniejszej cenie
  12. to pod Poznaniem
  13. dzisiaj mała aktualizacja, kolejna podwyżka ;D
  14. u mnie te same ceny pb95/98 w dwa dni znowu +30gr
  15. ja miałem borbeta, ale 16 i nic złego się nie działo. to raczej podobna półka, wybierałbym patrząc na wzór bo musi się podobać
  16. Teściu jest gadżeciarzem i miał taką śmieszną nakładkę z kamerą cofania/rejestrator w lusterku. Działać działało, ale kamerka była przyklejana na szybę i obraz nie urywał d*py (kąt/jakość). Chyba jedyny plus, że nie masz jakiejś dużej ingerencji w auto poza dołożeniem zasilania i poprowadzeniem kabelka do kamery. Ja osobiście mam kamerę w klamce podłączoną do radia. Jakościowo nie ma co porównywać, ale ma to swoją cenę. Jedno i drugie swoje zadanie spełniało
  17. 3r4 odpowiedział(a) na Gez temat w Audi A4 B6
    nie wiem czy to ten Zaloguj się do Facebooka WWW.FACEBOOK.COM Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
  18. pisałem wcześniej dokładnie jaka taśma i ile jeżdżę nic nie odstaje po ponad 3 latach
  19. za dużo analizujesz, zerwij starą taśmę jeżeli jeszcze masz, utnij bolce i ładnie zeszlifuj i przyłóż ją w końcu do samochodu na sucho i przymierz moja lotka leżała prawie rok w kartonie co było żałosne bo cały montaż zajął jakieś 10 minut, a auto zupełnie inne... jak naklejasz taśmę to masz zabezpieczenie, możesz przyłożyć i zobaczyć jak dokładnie ma być umiejscowione i zawsze można to zakładać w dwie osoby jak się ma wątpliwości (taśma musi być gruba jak napisałeś i te 1.6mm jest już ok)
  20. ja kupowałem takie coś na allegro i na samej taśmie trzyma się już kilka lat 4+. wyżej jest zdjęcie jak klej, ale z tego co kojarzę w lotce z b7 są chyba dwa miejsca poprzeczne(długie) na taśmę. 3M VHB RP62 Dwustronna taśma akrylowa 19mmx3m (6629376257) 3M 4298UV Primer saszetka (6775023326) jak poszukasz 3M VHB to te szare mam(nie piankowe), a RP62 to grubość 1.6mm
  21. więcej zamienników do 20 letniego auta? te gówno listwy i poduszki silnika febiego to były najgorsze zakupy do auta jakie zrobiłem przez ostatnie lata, a wydałem bardzo dużo kasy na różne pierdoły
  22. stary kup dobrą taśmę, ewentualnie są aukcje z takimi saszetkami 3M z chyba to się nazywa primer. Nie wierć żadnych dziur, na co Ci to...
  23. na chłopski rozum to 3mm na rurze to może być dosyć dużo luzu, a te sklepowe końcówki zazwyczaj są nacinane, żeby końcówka weszła na rurę
  24. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no z tymi dekielkami to strach na miasto jechać na szczęście u mnie mam popularne 60 i 69mm więc małym kosztem można dokupić a już i tak dwa komplety znikły ale tych wentylków z chin to nikt nie ruszy
  25. gorzej jak później będzie trzeba kratkę ściągnąć bo zerwie rurę z ICka lub coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.