Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. pod maską masz jakieś 400+ koni?
  2. 3r4 odpowiedział(a) na Fret temat w Audi A4 B6/B7
    czasami wystarczy że dognie lekko wewnętrzny kawałek który ma mocowanie do nadkola i to wystarczy. Nie trzeba błotnika wypychać tylko wnętrze dogiąć. U mnie akurat te elementy z mocowaniem na śrubki tną oponę jak się auto solidnie ugnie
  3. 3r4 odpowiedział(a) na kubab5 temat w 1.8T
    możesz dokręcać ile chcesz, może masz przetarty któryś wąż, może nie jest dokręcona obejma, może obejma przecięła wąż, może jakiś plastikowy krócieć pęknął bla bla bla może być mnóstwo problemów. Trzeba sprawdzić szczelność, jak nie masz kogoś kto pomoże to wizyta w castoramie i coś sklecić i wtedy nawet na stacji benzynowej przy kompresorze można dmuchnąć
  4. u mnie też tak jest, że stacje sąsiadujące 1-2km od siebie mają różne ceny, ale pb98 dzisiaj chyba jakoś 7.77 już była. 95 jakoś podobnie do Twojej koło 7.35 ale nie patrzę za dokładnie
  5. 3r4 odpowiedział(a) na Vacosq temat w 1.8T
    ostatnio to było bardziej 700-800
  6. nie wiem czy takie sticki mają w ogóle takie bajery? chyba jak już wyjście z TV albo przez jakiś amplituner podłączyć
  7. ale podrożały koszty transportu bo podrożała ropa, czego nie rozumiesz? Baryłka ropy staniała i ceny na stacjach zjechały o jakieś 10 groszy, no przecież nie da się do 6 złotych bo putin, tusk putinflacja czy jakieś inne czary
  8. 3r4 odpowiedział(a) na Sylwek77 temat w 1.8T
    może zerwało/rozerwało jakiś wąż i masz nieszczelność. Taki trochę mix bo jak spadła mi rura z ICka to nie mogłem odpalić, a jak spadała z turbo to przy mocniejszym wciskaniu jak ładowało to się dławił i nie jechał
  9. 3r4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    w ogóle w tym roku maj/czerwiec jest jakiś owocny tydzień temu złapałem mój nowy pb 90 cm w czerwcu takich 65-70 koło 5 szt. tych wymiarowych wyścigowych chuderlaków i mniejszych to w sumie nie liczę. Ostatnio na jeziorze praktycznie przy mnie widziałem wyciągali węgorza, sandacza, suma i bolenia 78 cm. Więc ostatni jeden dzień miałem fazę na sandacza bo jeszcze nigdy żadnego nie złowiłem... Ale niestety bez kontaktu video-1656241403.mp4
  10. czy to przypadek, że oboje jesteście ze wschodu Polski? inflacja jest wszędzie ale u jednych 7%, a u innych 14% a polityka rządu ma na nią duży wpływ
  11. 3r4 odpowiedział(a) na krzyskg temat w Audi A4 B6/B7
    inne tańsze to brak kata i wstawienie dp+wyprogramowanie sondy
  12. oryginał kupujesz w podkładzie, więc dolicz malowanie. Kilka lat temu ktoś sprzedawał za tysiaka chyba i to nie było bezpośrednio z aso więc na pewno jest drożej
  13. właśnie problem, że poza tymi opłatami i różnymi dodatkami środowiskowymi, które pojawiły się w ostatnich latach marża orlenu wystrzeliła w kosmos. Tak samo jak z węglem, mamy w PL węgla na setki lat, a fizycznie nie ma nic bo łatwiej było o węgiel z rosji, chin czy australii
  14. tak, zielony, dobry numer kup ori z serwisu czy allegro jakiegoś salonu vw/skody/audi przy okazji jak wymieniasz to zobacz na gumowy trójnik w którym się on znajduje czy jest cały i w lewo(w stronę zderzaka) plastikowa rurka 90*(fajka) czy jest cała i nie chlapie olejem DV jak wyciągniesz to bierzesz nasadkę i wpychasz tłoczek do środka, jak jest wciśnięty to zatykasz palcem szczelnie ten mały króciec. Tłoczek na sprężynie powinien "zostać" w górze. Jak opada to do zielonego zaworka kupujesz dodatkowo DV
  15. Co tam piszesz? Wczoraj cykałem fotkę 8,99 ... Makro było zazwyczaj tańszą stacją w okolicy, teraz niestety Orlen, ale wczoraj też koło 8,50+ kosztowało. Niedługo trzeba będzie wgrywać stary program i zmienić wtryski
  16. hehe dzisiaj ktoś wrzucił na grupę za ile jest paliwo na stacji Makro w Poznaniu
  17. Cena z wczoraj, przebitka na 98 straszna Dodam tylko, że w czwartek wieczorem ~21 tankowałem na Orlenie koło siebie za 7,79 wczoraj jak wracałem paliwo było już za 7,94 (czyli w kilkanaście godzin +15 groszy) . Dziwne, że nie ma żadnych strajków i protestów. Rolnicy przecież już powoli jeżdżą, a im nie dość że ropa to nawozy też o 300-500% wystrzeliły. Ceny wszystkiego zrobią niezłego fikołka w tym roku...
  18. zazwyczaj wszyscy podjeżdżają blisko za tyłek i czekają z wciśniętym hamulcem do momentu aż osoba przed nią w ogóle ruszy, nie jest to za efektywne. Kiedyś lata temu znajomy opowiadał, że niby w Warszawie na niego trąbili, że tam podobno zostawia się większe odstępy żeby po zapaleniu się zielonego wszyscy w jednym momencie mogli sobie ruszyć, ale wątpię że tak faktycznie jest.
  19. 3r4 odpowiedział(a) na janko188 temat w Audi A4 B6/B7
    chyba w tym dziale jest na pierwszym miejscu podpięty temat jak to zrobić w stacyjce to się tylko robi jak się rozkoduje po wyjęciu baterii np. ty musisz przyuczyć kluczyk do samochodu/modułu komfortu chyba jeżeli poprawnie piszę
  20. są jakieś sposoby, poszukaj chyba dodawanie do koszyka wcześniej i kupujesz z koszyka kolejnego dnia. Sorry nigdy mnie to nie interesowało i nie wgłębiałem się w temat chyba na pepperze gdzieś opisywali
  21. zdjęcie z jakiejś grupy u mnie w mieście (wczorajsze) pb98 w szalonej cenie, ale gdzieś widziałem, że 7,50 to już normalna cena na orlenie nawet do 7,60
  22. styki to jedno czy w ogóle kable są całe w przelotce
  23. kilka dni temu tankowałem za 7.09, dwa dni temu patrzyłem to 7.19, dzisiaj jechałem na geometrię to na orlenie już 7.37 w tym tempie to na wakacje za wypłatę starczy tylko na pełen bak i hot doga
  24. 3r4 odpowiedział(a) na Just1337 temat w Audi A4 B6
    musisz szukać po nazwie duck tail
  25. 3r4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    w samą majówkę(2,3,4) było tak sobie, bo na wielkim jeziorze mogłem łowić tylko z 2 pomostów (bardzo ograniczone możliwości z brzegu, dużo prywatnych chat bez dojścia do linii brzegowej, dużo trzcińska dookoła jeziora) ale tak po 3 sztuki dziennie się trafiły wszystko poniżej wymiaru. Za to 3 maja wytargałem z działki łódkę. Teraz w weekend (pt/sb) pojechałem znowu i łódką popływałem po różnych pomostach (zakaz wędkowania z łodzi do czerwca) to jak wypłynąłem o 17 to jakby tak policzyć zacięte ryby (wyciągnięte i te co się wyhaczyły) to takie 15+ ale wszystko pomiędzy 30-50 cm, chyba jedna była wymiarowa, ale nawet nie traciłem czasu na brudzenie miarki. Także ładnie gryzło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.