Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. 3r4 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kogoś chyba ustrzelili na ułamek sekundy https://youtu.be/jhRiB1KdjRc?t=94
  2. W sumie to wczoraj zrobiło się cieplej, więc mogę się pochwalić
  3. to nie ten rozmiar, jak kiedyś zgubiłem nakrętkę to tylko aso, wentylkowe nie pasowały więc pewnie to samo jest z samym "wentylem"
  4. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    avusy 3 raczej trudno pomylić, jedyne minimalnie podobne to avusy2 ale to 17" musisz szukać nie tylko jako avus ale kombinować po producencie i parametrach 5x112 audi ronal 18" et43 i różne kombinacje szukać na allegro nie tylko jako felgi ale też kół, może ktoś sprzedaje z zajechanymi oponami
  5. Tak, jest. Kierownica już od dwóch tygodni leży z innymi gratami w piwnicy i się sezonuje Z pewnością się pochwalę, jak już poogarniam na gotowo przekładkę, kodowanie itp.
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na fmicu jest chyba kod coobcio jakiś i nie wiem czy jeszcze coś innego nie było z jakiegoś forum
  7. Przerwa zimowa się skończyła, czas odszczurzyć temat Na razie takie mini zmiany mające na celu odmłodzić trochę auto nowe ramki (stare naruszył ząb czasu, połamały się uchwyty od tablicy). Wlatują Alti Giri Mono black nowe podkładki tłumiące pod tablice prosto z salonu skody "nowe" ramię wycieraczki, ale za to ze starą wycieraczką z Audi A1 +++ mini spoiler nadchodzącej zmiany
  8. też pomyślałem o tym, że może sprężyna strzeliła
  9. teraz to jakoś powoli się zmienia w jakieś premis performacne
  10. na grupach/forum znajdziesz jedynie info pewnie o Olsztyn/Lublin może koło Warszawy coś. Koło Wrocławia jest jakiś koleś co na filmikach od JagodowyTV coś tam ostatnio spawał. Robił ostatnio jakieś wydechy do a3, i jakieś kolektory/barany. Niestety jeżeli chodzi o jakość i polecanie to się nie wypowiadam bo nie znam go osobiście, ale taka opcja jest jak coś np. https://www.youtube.com/watch?v=xMsQJFC4LTc&ab_channel=JagodowyTV
  11. samo przycięcie to chwila, ale problem jest największy żeby nadać temu inny profil, a później zamontować do kratki i żeby się to ze sobą jeszcze trzymałooo
  12. ja po @ się cieszyłem jak dziecko, mija chyba rok i też mam czasami wątpliwości czy nic się nie popsuło bo auto nie jedzie "jak kiedyś" chyba się człowiek przyzwyczaił do mocy bo w moich logach kiedyś też niby wszystko ok...
  13. 3r4 odpowiedział(a) na gucio3110 temat w 1.8T
    Jest takie jedno zdjęcie które przewija się bardzo często w tematach rozrząd+a4+b6+1.8t+ross+tech - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.COM
  14. tak jak napisał banan, ton jest tylko trochę inny. Niestety na allegro już go pewnie nie kupisz pozostaje szukanie po necie albo trochę innych parametrów
  15. 5-10k skoro robiło to ASO to na pewno nie jest po dachowaniu. dwa elementy nowe w podkładzie, malowanie i robocizna i tyle wyjdzie Bez sensu temat, jedyne co to cofnięcie licznika jest niepokojące
  16. dokładki z cupry nie masz, więc nie ma co urywać najwyżej będziesz jeździł 3km/h na każdym spowalniaczu
  17. 3r4 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    Pewnie 550x180x65mm najpopularniejszy Tutaj jest bardziej odpowiedni dział https://a4-klub.pl/forum/14-turbo-chiptuning-i-tuning-mechaniczny/
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Gozdzio96 temat w Audi A4 B6/B7
    @Gozdzio96 ogólnie zawieszenie wygląda tak. Na zielono masz tuleje, na czerwono śruby. Dwie te same fotki pod innym kątem. Dowiedz się o które chodzi bo strzelam, że zbieżność to te w aluminiowej podporze
  19. 3r4 odpowiedział(a) na Skiera0306 temat w Audi A4 B6/B7
    Już kilku auto przygniotło w tym roku
  20. jeżeli chodzi o dudnienie to było chyba już wiele razy poruszanie, nie wiem czy ktokolwiek to wyeliminował. Ale chyba musisz się bardziej wysilić z opisaniem skąd, gdzie, kiedy
  21. 3r4 odpowiedział(a) na Gozdzio96 temat w Audi A4 B6/B7
    4 tuleje i dwie śruby to brzmi jak banany i śruby od pochylenia koła. Przygotuj się, że to zrobisz i nagle okaże się, że jest jeszcze jedna śruba mimośrodowa po obu stronach od zbieżności (o ile dobrze rozumiem ich zasadę działania )
  22. 3r4 odpowiedział(a) na Gozdzio96 temat w Audi A4 B6/B7
    ja miałem problemy z tyłem, ale to nie wina produktu tylko fachmanów... ostatecznie sam sobie w sumie ten tył wsadziłem dwa razy, bo wymieniałem też te podkładki. Jedyne co mi się wydaje tylko to nie ważne czy się ma fwd/q brać wersję z sprężynami pod Q (bo wydaje mi się, że ten mój jest trochę za miękki).
  23. lampa paruje od zarysowania?
  24. 3r4 odpowiedział(a) na Gozdzio96 temat w Audi A4 B6/B7
    dobrze napisałeś, sprzedaje "te" gwinty więc co mu doradzi jak nie mts? a tak na poważnie to liczy się chyba głównie budżet... Nigdzie za dużo nie polecają poza albo niska półka, albo AP, albo KW. Ostatnio coś tam jeszcze niby "by KW" jakaś firma
  25. 3r4 odpowiedział(a) na qacper33 temat w 1.8T
    Wyciągnij i zobacz możliwe, że DV padło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.