Treść opublikowana przez 3r4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
markety zamknięte to żałoba
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
póki kupiłem taśmę 3M i do niej primer który polepsza przyczepność ;D Nie chciałem montować na fest bo światło stopu już średnio wygląda i na wszelki wypadek (jakbym musiał wymieniać w niedalekiej przyszłości) użyłem taśmy. Chciałem żelową, ale dzwoniłem do firmy i takiej grubej 3M nie produkuje więc wypadło na piankową
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe Pisałem w tym roku biorę się za zaległe tematy . W najbliższych miesiącach robię kolejne rzeczy w audi koło d*py i mam już plan na odświeżenie trochę przodu tylko hajs się musi zgadzać. Na felgi przód dzisiaj wpadły nowe BARUMy 225x40 18 i jestem szczęśliwy bo nie trą o błotnik
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
co tu robi mój filmik, heloł prawa autorskie Jak im film nagrałem to wysłali mi drugą (nową dłuższą) i przeprosili, ale i tak są jak kupa. Po miesiącu na aucie się powyginały jak banany. Zwolennikom oddam za 100, niech sobie zakładają. Można się później pochwalić na forum - rezanie lvl master
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Wyżej dorzuciłem jeszcze drugą stronę bez dystansów 18 8j et43 kupiłem felgi z oponami niby na 1-2 sezony, ale przód mi chyba przyciera Poza tym dzisiaj i tak zauważyłem, że na oponie jednej jest guz i zamówiłem nowe na przód zamiast 235 -> 225 więc może będzie idealnie
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Dzisiaj przyszły nowe zabawki po świętach trzeba będzie zrobić przymiarki bo wpadło też nowe letnie koło No i czas ruszyć na wiosnę/lato bo graty się w piwnicy kurzą
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
koło szersze to w koleinach ciężko się prowadzi i trzeba walczyć trochę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja robiłem tutaj, 2 lata minęły bezproblemowo https://www.google.pl/maps/place/SIM-FOL+Przyciemnianie+szyb+samochodowych/@52.4321705,16.841281,19.08z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x470444d2ece10ab7:0xa4ea31980334bfd1!2zUG96bmHFhA!3b1!8m2!3d52.406374!4d16.9251681!3m4!1s0x470446a6b2990c67:0x3e4ff0cda33cbf1!8m2!3d52.4322171!4d16.8415368
-
B6 DIVISION
no 235 trochę lepiej osłoni felgę od krawężników. Co kto lubi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja żyję
-
Co to za felgi? pomocy
chyba coś podobnego do tego https://www.olx.pl/oferta/alu-felgi-19-cali-z-audi-skoda-golf-5x112-i-5x100-CID5-IDagsIj.html#886bfb35af
-
Listwy drzwiowe S-line
rdzę się teoretycznie da ogarnąć, ja swoje oem rozcinałem dremlem i wyrwałem tę rdzewiejącą blachę. Skleiłem i praktycznie nie ma różnicy, od wewnątrz widać, że jest grzebana ale na samochodzie widoczny jest i tak tylko front
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się raczej dzisiaj nie wyrobię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sabotaż!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co już felgi na lato założyłeś?
-
Malowanie Lotki
za 500 to kupisz w kolorze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby się od tych dobrobytów w głowie nie poprzewracało! Spot co tydzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4. będę raczej, już kilka okazji mi wypadło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele powinienem dać radę
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
u mnie od 2 miesięcy remont i przeprowadzka, to też nie ma kiedy dziubać przy samochodzie
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
trzeba było ogarnąć jakiś środek do usuwania kleju też z lotki zrywałem godzinę kawałek taśmy aż paznokcie odpadały, w Castorami 20zł i psik psik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety tym razem czasu brak :/