Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. markety zamknięte to żałoba
  2. póki kupiłem taśmę 3M i do niej primer który polepsza przyczepność ;D Nie chciałem montować na fest bo światło stopu już średnio wygląda i na wszelki wypadek (jakbym musiał wymieniać w niedalekiej przyszłości) użyłem taśmy. Chciałem żelową, ale dzwoniłem do firmy i takiej grubej 3M nie produkuje więc wypadło na piankową
  3. Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe Pisałem w tym roku biorę się za zaległe tematy . W najbliższych miesiącach robię kolejne rzeczy w audi koło d*py i mam już plan na odświeżenie trochę przodu tylko hajs się musi zgadzać. Na felgi przód dzisiaj wpadły nowe BARUMy 225x40 18 i jestem szczęśliwy bo nie trą o błotnik
  4. Dzisiaj ładny ciepły dzień to postanowiłem odchudzić piwnicę
  5. co tu robi mój filmik, heloł prawa autorskie Jak im film nagrałem to wysłali mi drugą (nową dłuższą) i przeprosili, ale i tak są jak kupa. Po miesiącu na aucie się powyginały jak banany. Zwolennikom oddam za 100, niech sobie zakładają. Można się później pochwalić na forum - rezanie lvl master
  6. Wyżej dorzuciłem jeszcze drugą stronę bez dystansów 18 8j et43 kupiłem felgi z oponami niby na 1-2 sezony, ale przód mi chyba przyciera Poza tym dzisiaj i tak zauważyłem, że na oponie jednej jest guz i zamówiłem nowe na przód zamiast 235 -> 225 więc może będzie idealnie
  7. bez szaleństw 13 i 17 tył
  8. Dzisiaj przyszły nowe zabawki po świętach trzeba będzie zrobić przymiarki bo wpadło też nowe letnie koło No i czas ruszyć na wiosnę/lato bo graty się w piwnicy kurzą
  9. koło szersze to w koleinach ciężko się prowadzi i trzeba walczyć trochę
  10. ja robiłem tutaj, 2 lata minęły bezproblemowo https://www.google.pl/maps/place/SIM-FOL+Przyciemnianie+szyb+samochodowych/@52.4321705,16.841281,19.08z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x470444d2ece10ab7:0xa4ea31980334bfd1!2zUG96bmHFhA!3b1!8m2!3d52.406374!4d16.9251681!3m4!1s0x470446a6b2990c67:0x3e4ff0cda33cbf1!8m2!3d52.4322171!4d16.8415368
  11. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no 235 trochę lepiej osłoni felgę od krawężników. Co kto lubi
  12. ja żyję
  13. chyba coś podobnego do tego https://www.olx.pl/oferta/alu-felgi-19-cali-z-audi-skoda-golf-5x112-i-5x100-CID5-IDagsIj.html#886bfb35af
  14. 3r4 odpowiedział(a) na AepCalath temat w Audi A4 B6
    rdzę się teoretycznie da ogarnąć, ja swoje oem rozcinałem dremlem i wyrwałem tę rdzewiejącą blachę. Skleiłem i praktycznie nie ma różnicy, od wewnątrz widać, że jest grzebana ale na samochodzie widoczny jest i tak tylko front
  15. ja się raczej dzisiaj nie wyrobię
  16. Sabotaż!
  17. a co już felgi na lato założyłeś?
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Munczak temat w Audi A4 B6
    za 500 to kupisz w kolorze
  19. żeby się od tych dobrobytów w głowie nie poprzewracało! Spot co tydzień
  20. 4. będę raczej, już kilka okazji mi wypadło
  21. w niedziele powinienem dać radę
  22. u mnie od 2 miesięcy remont i przeprowadzka, to też nie ma kiedy dziubać przy samochodzie
  23. trzeba było ogarnąć jakiś środek do usuwania kleju też z lotki zrywałem godzinę kawałek taśmy aż paznokcie odpadały, w Castorami 20zł i psik psik
  24. niestety tym razem czasu brak :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.