Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. zależy kto Koszulka to fajny i tani w realizacji pomysł,a z tego co pamiętam to w Stasindzie było ciepło i chodziliśmy po południu w koszulkach.
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Widziałem Cię wczoraj w Kościerzynie wyjeżdżałeś, z Urzędu Miasta. Jechałem busem.
  3. masz lepsze opony na przodzie, a naleśniki z tyłu wiec pupa lata po zakrętach
  4. chyba nie chodzi o mnie co też
  5. Dzień odwiedzin długo nieobecnych
  6. Cześć Wpadaj na Spoty Pomorskie
  7. bo to rambolka była bez rękawków w klacie też miejsce było bo Tomek nosił ją jeszcze przed operacją usunięcia cycków
  8. a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona jak nie,jak nie ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? trochę roboty było bo na sweter ją zakładałem :gwizdanie:
  9. a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona jak nie,jak nie ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie
  10. a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona
  11. Ja w stolicy też nie mieszkam,ale jeżdżę bez problemów. Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie
  12. Wydaje mi się,że skrzynie można zostawić w 1.9 konkretny program i bedze ok.
  13. robi się to już plagą jak z m-power w BMW
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    pewnie,że można regionalna nuta http://www.radiokaszebe.pl/ http://nadaje.com/Radio_Kaszebe.html
  15. wiadomo :gwizdanie:
  16. Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć myślę,że jak się jeździło całe życie ośką bez esp i przesiądzie się człowiek w końcu na quattro, to ostatnią rzeczą jaką będzie brakować to właśnie esp..
  17. Dzięki za miły wieczór Dawno się tak nie uśmiałem Gośkę boli dzisiaj brzuch od brechtania :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.