Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zależy kto Koszulka to fajny i tani w realizacji pomysł,a z tego co pamiętam to w Stasindzie było ciepło i chodziliśmy po południu w koszulkach.
-
Spoty Kościerzyna
Widziałem Cię wczoraj w Kościerzynie wyjeżdżałeś, z Urzędu Miasta. Jechałem busem.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
masz lepsze opony na przodzie, a naleśniki z tyłu wiec pupa lata po zakrętach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba nie chodzi o mnie co też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzień odwiedzin długo nieobecnych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty Pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo to rambolka była bez rękawków w klacie też miejsce było bo Tomek nosił ją jeszcze przed operacją usunięcia cycków
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona jak nie,jak nie ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? trochę roboty było bo na sweter ją zakładałem :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona jak nie,jak nie ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie: to nie była ona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja w stolicy też nie mieszkam,ale jeżdżę bez problemów. Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie
-
[INNE] Zmiana silnika 2.5 TDI na 1.9 TDI??
Wydaje mi się,że skrzynie można zostawić w 1.9 konkretny program i bedze ok.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
robi się to już plagą jak z m-power w BMW
-
Spoty Kościerzyna
pewnie,że można regionalna nuta http://www.radiokaszebe.pl/ http://nadaje.com/Radio_Kaszebe.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiadomo :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć myślę,że jak się jeździło całe życie ośką bez esp i przesiądzie się człowiek w końcu na quattro, to ostatnią rzeczą jaką będzie brakować to właśnie esp..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za miły wieczór Dawno się tak nie uśmiałem Gośkę boli dzisiaj brzuch od brechtania :decayed: