Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    tak :gwizdanie:
  2. to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany
  3. Wychowałem się w PGRze chleb z pasztetem i z krwawą nie jest mi obcy mam łuk brwiowy szyty 3 razy
  4. ogien i juz lecisz bokiem zależy co pod maska Silnik :polew: Taki
  5. ogien i juz lecisz bokiem zależy co pod maska
  6. Powiem tak ,,po co jechac na recznym,jak mozna dac w piz*e'' to sie tyczy rwd w q trza najpierw puścić gaz szarpnąć kierownicą i wtedy w piz... z reszta co ja tam wiem jeżdżę ośką w automacie
  7. Powiem Ci tak kiedyś za młodu jeździłem Simsonem po śniegu polnymi drogami (oczywiście 1 i 2) miałem też MZ 250 ale ona na takie zabawy była za ciężka ,kilka lat temu rowerkiem jeżdziłem po rzecce (Głuszynka/Kopla-na mapie google widać ją) najlepiej było z ruszaniem i z hamowaniem -albo podpurka albo wyjebka . Tej zimy też zafundowałem sobie kilka przejażdżek (po ubitym śniegu). Jeśli ktoś nie prubował (i nie straszne mu upadki),a ma okazję to naprawdę niech sprubuje (nie mówię co dziennie) jest frajda. Chyba nie jestem zbyt ekstremalny ? pewnie masz teraz wyjmowaną szufladę i zostawiasz ząbki na noc w szklaneczce
  8. Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem To ja napisze co u Ciebie słychać PS. Taka prośba do organizatorów :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami a jadę sam bez zmiennika Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony Musisz na letnich jechać :?: Rok temu dużo takich było i potem żałowali Albo weź na koła ze sobą i jak będzie się pojawiał śnieg to postój na stacji i jazda ze zmianą kół to był jeden z nich przyleciał na takich naleśnikach,że nie pytaj :polew:
  9. zrobił to tak delikatnie,że uwierzył bym nawet,że w miedzy czasie bawił się pindolem ośka syncro różnicę widać, ile wysiłku potrzebował ten pierwszy,żeby postawić choć trochę T4...
  10. Fazy mówił,że chyba nie jedzie,ale nie pisze więc może jednak poleciał na CM
  11. ...ale sypie śnieg, można by w sobotę kulig powtórzyć
  12. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce. Pozdr na bębnowe
  13. to może to jednak Twój OLO :gwizdanie:
  14. Wybacz kolego,żebym w tej pogodzie zapierdzielał na rowerze po lasach :gwizdanie:
  15. Pościelisz mu obok Poźka :naughty: nieopodal koni
  16. moim zdaniem nie głupio planuje,ale jak znam życie... :gwizdanie:
  17. zobacz tutaj : http://mmo.pl/rowerki-treningowe-c-38_42.htmlmasz duży wybór i szeroki zakres cenowy z tych to myślę,że ewentualnie ten http://mmo.pl/rower-magnetyczny-hs-56r-p-220.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.