Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alonka popatrz 2.5 z pewnej ręki takie coś może naprawdę długo pojeździć i za dobre pieniądze. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_b6_sedan_za_29000-t112060.0.html To nie to co Twoje kupione od mafii gruzińskiej tylko dla tego,że miało czerwone skóry :decayed:
-
Pracy szukam
wiem, że lubisz jak ci taki auto myje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystkie kalendarze z pw zamówione.
-
Raport DEKRA
Na wp są geniusze i "znafcy", wklejają zdjęcia najnowszych modeli, a informacje tyczą się poprzednich generacji. Jesz piszę herezję, że Audi A6 jest klasa średnia, a Passat konkuruje z Mercedesem E i BMW 5 :> O to mi właśnie chodziło nie sposób zrozumieć tych ich statystyk,bo w życiu wygląda zawsze inaczej i zastanawiam się po co wogule to robią. Jednak często jest tak ,że robi się sensację z oczywistych rzeczy. Nie trudno też wymyślać jakieś bzdury, motłoch załapie i stworzy kolejną obiegową opinię.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wpadaj na Spoty Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sweter do tego auta to tylko z wielkim napisem BOYS [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________ Jak ktoś chce kalendarz to pisać PW Mamy już 3 więc można wziąć więcej jedną paczką.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Bez śniegu też się da kuligować http://www.smog.pl/wideo/32129/ekstremalne_saneczkarstwo_polacy_potrafia/
-
Ślisko
http://www.smog.pl/wideo/32143/oblodzona_droganbsp_urwal_zderzak/ to nie Szczecin http://www.smog.pl/wideo/32105/zimowa_nawierzchnia_oni_mieli_pecha/
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Zarąbiste
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: Racja bierz 1.6, najlepszy silnik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Cyprian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Dawid
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jurek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Janusz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mariusz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Raport DEKRA
http://moto.wp.pl/gid,11847126,title,Najlepsi-z-najlepszych,galeriazdjecie.html- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Michał - Raport DEKRA