Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wpadaj na Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak większość 1.9 Fajne fele
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie nie będzie
-
Umowa zlecenie a "trzynastka"
Zapierdzielałeś cały rok trzynastka musi być
-
[B5 AVG] Mój passat
Czarny pasek najładniejszy nie wiem czy robiłeś długie trasy, bo tak po 400-500km nie wiedziałem jak fotel ustawić,bo albo plecy albo kolana bolały.
-
[B5 AVG] Mój passat
Wklej inaczej zdjęcia, bo nic nie widać :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Złóż wniosek o dofinansowanie. Podobno się należy,powyżej 2 litry pojemności i ponad 500km w jedną stronę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Obecnie też jeżdżę wzorem, T4 Multivan 2.5tdi po lifcie. Chciałem go niedawno sprzedać ale okazało się,że jedyna opcja na następny była, trochę nowszy i lepiej wypasiony. Nie mogę się na nic zdecydować więc nie będę działać pochopnie,bo autko lata bez zarzutu- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Tylny napęd swoją drogą,ale chodzi mi o klimat jak w MK1,czy MK2. miałem ten drugi i też jakoś ciężko się go sprzedawało- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Kiedyś od czasu do czasu prowadziłem 325i właśnie E36, ale też jej poprzedniczkę E30 w wersji M Te bumy miały w sobie coś co poczuć można w niewielu autach,a prawie nigdy w obecnie produkowanych.- Co sądzicie o Nokii n85 ??
N85 wycofano z oferty. Chyba się sypały. Wzięliśmy E52 fajny telefon i trafił w potrzeby mojej żony.- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
asfaltowym ślipku ? :naughty: [br] Ty masz być woźnicą ojej a bacik jakiś dostanę ? ...a chcesz na plecki :gwizdanie: konkurencja zlotu: Batożenie Poźka = najdłuższa lista w historii forum- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
asfaltowym ślipku ? :naughty: [br] Ty masz być woźnicą- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
oczka popękane po świątecznym mitingu i boli czytanie?- [B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
Przestańcie już świrować, nie jedna marka chciała by mieć taki motor w swojej flocie. Wymieniałem po 100tyś. paski i rolki były jeszcze w dobrym stanie jeśli jednak rozrząd jest na aucie już kilka lat to pewnie jego czas nadszedł.- Spoty Kościerzyna
Co porabiacie w Sobotę 2stycznia? Może coś skręcimy- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tomek- Nowicjusz - wątek powitalny
Karolu..Witaj na forum- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu To kto będzie łączył pierwsze sanki z wozem nie on, słyszałem,że ma być koniem :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Rafał- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku Chyba nie był ciągnięty za A4 na lince bo nie będę sobie bagażnika brudził po takiej trasie raczej nie będzie chciał się bawić z nami na kuligu- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...poklociliscie sie i mu zabrales... Teraz mi nosi walizki to co-na zlot go bierzesz,zeby wam wachlowal,czy jak? Na zlot go nie biorę....... nie zasłużył jeszcze weź go, może nie jechał jeszcze B5 w bagażniku- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Akurat a na spocie mówiłeś co innego nie było mnie na spocie mylisz osoby Ooo, to niezła ilość was jest na spotach,albo tak rzadko się widujecie,że wam się myli- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum - [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(