Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. w niektórych scenach na 15felach i kołpakach z Biedronki.
  2. Komora silnika B6 jest praktycznie taka sama jak w B7, mimo to bardzo pracochłonny swap. Życzę powodzenia :th:
  3. co nie znaczy,że będzie tak zawsze, stylistyka poszła zdecydowanie w stronę starych trendów Mercedesa i model może się z czasem opatrzyć. Nie mniej pierwsze BMW, które spodobało mi się odrazu. Duży plus dla tej solidnej marki.
  4. chyba do siadania na kciuka, albo rundkę rowerkiem stacjonarnym bez siodełka :cwaniak1:
  5. Fajna pamiątka z wakacji Lepsza taka niż krosty na pośladkach widać,że zadbany...
  6. GILI odpowiedział(a) na godek temat w Audi A4/S4 B6
    napięcie rośnie
  7. Do Kościerzyny masz 45minut w jedną stronę. Ja bym,na twoim miejscu, podjechał
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Co z sobotą? Może zrobimy spocika trochę wcześniej? Tym razem jestem na 100% ,kto jeszcze chce być?
  9. Witaj na Forum
  10. Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  11. możesz też pojawić się w sobotę w Kościerzynie.Najlepiej najpierw z kontaktuj się z vikisa4,powie ci co i jak. http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/vikis4-u4535.html
  12. Tyle,że miałem przy sobie dosyć eurusów,żeby się z nimi wyregulować. Wziąłem gościa na litość, jak w Pl,że mam trójkę dzieci itd. Wziął kasę wypisał mandat i stwierdził,że to już wszystko i nie będę nic więcej płacił, mogą mi jedynie zaocznie naliczyć punkty, a jak się tego nazbiera dać zakaz poruszania na niemieckich autostradach. Z tym się liczyłem.
  13. Zostałem już kilkanaście razy zatrzymany do kontroli przez niemieckie służby celne i Policję, raz nawet zapłaciłem mandat. Tak było i tym razem jechałem busem z przyczepą,zatrzymano mnie do rutynowej kontroli(normalna sprawa,to państwo policyjne). Okazało się,że nie przewożę niczego podejrzanego, ale jest tego coś dużo więc zostałem skierowany na wagę. Waga pokazała 780kg ponad dopuszczalną ładowność. Według stawki wychodziło 250euro mandatu, ale potargowałem z gliniarzem i wypisał mandat na 110euro,który na miejscu zapłaciłem,a sprawa wyglądała na załatwioną. Minęło jakieś 6tygodni i przyszło do mnie pismo,że mam dopłacić 145euro. Co o tym myślicie?? Państwo Niemieckie ma jakieś narzędzia prawne do ściągnięcia ze mnie tego myta? Jakie mogę ponieść konsekwencje ewentualnego nie zapłacenia naliczonej należności? W tej chwili jestem zameldowany w Polsce.
  14. Germany - Bremen - Pomorskie ? Gdzie to jest a czy Gili woła do Ciebie twoja Grethen wydaje mi się,że język niemiecki pan Bóg stworzył do rozmówek podczas ostrego seksu [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:41_________________________________________________np. noch... noch... meine Luder
  15. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:13_________________________________________________dobranoc pusie i fajki
  16. Bieniek stanie ci w kresce Ej ej zazdrosnik z mala pytka... a jak by się rzucał po zabiegu
  17. Był kiedyś ksiądz i miał sad,a w tym sadzie piękne jabłka,ale nigdy nie zdążył ich zerwać,bo ktoś je mu w nocy ukradł. Więc na pewnej jesieni postanowił się zaczaić na złodzieja. Siedział całą noc w kaszakach,aż tu nad ranem gdy było jeszcze ciemno,przeskoczył ktoś przez płot i zaczął zrywać jabłka z samego czubka drzewa. Więc ksiądz podbiegł strząsnął gościa i chwycił za jajca. Pyta się go: jak się nazywasz, a gościu nic, z cisnął dwoma rękami i pyta jak się nazywasz dalej cisza więc z cisnął z całej siły,że aż poczuł całą zawartość pod palcami i pyta: jak się nazywasz a ta istota szepcze cicho to ja Jaśko ta niemowa ze wsi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.