Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Witaj na forum Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Spot jak zwykle o 18tej w Kościerzynie, a potem ognisko. Kto się zapowiada ??
  3. Cześć Olek
  4. Cześć Piotrek
  5. Cześć Michał
  6. Wydaje mi się,że ten temat zasłużył na podwieszenie :gwizdanie:
  7. mnie chyba nie będzie ;( do 22 jestem w robocie to wpadaj po robocie :gwizdanie:
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/spotkania_na_drodze-t1246.0.html;new#new ktoś ze Spotów 3 City?
  9. Wczoraj godzina 19ta, trasa Wielki Klincz-Nowa Kiszewa wyprzedziło mnie czarne A4 B5 sedan z naklejką klubową rejestracje GD... jechałem białym Manem L-ką. Pozdrawiam
  10. tak, bez pompowania nie dało by się wrzucić żadnego biegu przed pierwszym ruszeniem. walnięta była pompka, zmęczenie materiału, koszt naprawy 250zł.
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jest Spot w sobotę jak zwykle nie wiem czy będzie vikis, napisz do niego PW, żeby wziął na spota Vaga
  12. Jak będzie album to zapodam, ale Tomeks ma najwięcej zdjęć.
  13. Wiesz Fazy,że był u mnie przed chwilą Mach i ten drugi... Teraz wszyscy na raz
  14. bez nas to forum nie istnieje :gwizdanie: Wydaje mi się,że jakiś zakręcony ten koniec wakacji i wszystko stoi do głowie. Gril w sobotę??
  15. Mam mały zgryz ze sprzęgłem, gdy rano odpalę samochód, to mam duży problem, żeby wrzucić jakikolwiek bieg gdy się już wszystko rozgrzeje, to jest ok. chociaż nie do końca,ale da się zmieniać biegi bez haczenia. Myślę,że to nie jest wina zużytych elementów samego sprzęgła(łożysko,docisk,tarcza), bo wtedy przy próbie ruszenia nastąpił by uślizg, podejrzewam pompkę, ale niema wycieków płynu hamulcowego,ani jakiegokolwiek innego płynu czy oleju, może jakiś siłownik?? Co sądzicie?? Może ktoś z was spotkał się już z czymś takim??
  16. Cześć Piotr Zaglądaj na Pomorskie Spoty
  17. do mnie mówił Jerzy, a mam na imię Sławek , Gośka o mało nie parsknęła śmiechem, a ja widząc jaj minę też nie mogłem się powstrzymać, stres był w tym momencie obcym zjawiskiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.