Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Francja już od dość dawna nie postoisz na autostradzie. Z drugiej strony rozumiem też Belgów,bo sypałem kiedyś nawóz,ładowany gdzieś koło Lipska,drugi tydzień z rzędy na wsi blisko Aalst,u pierwszego fajnego Belga jakiego spotkałem w życiu i do tego znał jeszcze Niemiecki. Na wejściu mówię,że znowu ja,a ten że od 2lat sami Polacy wożą mu nawóz ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- To druga.będzie malowana w Dywizjon 303,jeździ na Anglię
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedna z nowych Scanii Repki.
  3. GILI odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
    Pięknie
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mozna za jednym zamachem zrobic wszystko. Okolo 600pln plus te "nalewaki" Czasowo okolo 3 dni. 3dni podstawa,7dni cysterna +egzamin. Nalewak nawet 2 tygodnie,bo nie odbywa się co dzień. Mam cały kurs właśnie 6stów,a nalewak załatwił mi koleś za darmo na Lotosie,ale też tak jakoś 6-7stów by kosztował.
  5. Miejscowość Nowe Ostrowy co prawda dk91,ale okolica. Przysłali mi z tamtego urządzenia zdjęcie na którym był tył mojej naczepy i przód osobówki,oczywiście zaznaczone,że sfotografowało pojazd oddalający. Prędkość 87km na 50tce. tyle,że na wydruku z tacha,mam o tej godzinie inną prędkość,a kumple którzy jechali ze mną w konwoju zdjęć nie dostali,a z homologacji wynika,że urządzenie nie jest w stanie określić w którą pojazd jechał. Walczę z nimi prawie rok i wygląda,że sprawa się przedawni lub wyląduje w sądzie,bo nie chcą się dogadać,a tym bardziej odłożyć fotkę do szuflady. mnie przyszło prawie po dwóch miesiącach,tyle,że naczepa na leasingu. Najszybciej przychodzą z gmin Człuchów i Debrzno i najłatwiej się z nimi dogadać.
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    owszem.miło było spotkać
  7. żywi się tam w każdą niedzielę.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    etransport.pl - Magnesiarz z Cieszyna czasami to na kraju cały dzień jazdy
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    U Repki mają takie dwa z podobnymi przebiegami nie mają zastrzeżeń do automatów. Wszystkie nowsze są na skrzyniach manualnych.
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    możliwe...2 czerwone dziś rano A1 jechały. zmieniłeś pracodawcę?
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witamy kolegę Ja mam jeszcze jedno kółko na Śląsk w tym tygodniu..
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeździ jeszcze ktoś??
  16. Ponad osiem lat temu odnawiałem tam ranty w OZtach w passacie b3
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ty jeszcze smacznie śpisz o tej porze
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś mnie wołał na 7mce w okolicy Małdyt w czwartek rano.
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    najlepszego
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed: Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz. Piwko będzie Zawsze możesz wziąć ze sobą rower. Wcisnąć się na przemysłówkę blisko miasta i zwiedzać.Zależy co wozisz. Jak jeździłem po cebulę do gospodarzy w NL,to często zostawałem tam do rana pożyczałem rower i w trase.
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie. Niemcy,ale jak w Hiszpanii Moim zdaniem najładniejsza w Europie jest Francja. Podziwiam i lubię Holendrów.
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie to? stawiam piwko.
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie mam pojęcia na 3m zapytaj.
  24. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    robota dom robota
  25. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Gdańsk ul.szczęśliwa wylot na Żukowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.